popsuta szczotka Oclean Z1

12
sie 26. 2020
Witajcie pepperowicze! Upadła mi dzisiaj z wysokości około metra na płytki łazienkowe szczoteczka Oclean Z1. Dioda LED sprawna, szczotka się ładuje. Brak natomiast jakiejkolwiek reakcji na przycisk, moduł bluetooth też raczej martwy, bo aplikacja nie wykrywa szczotki. Wątek założyłem bardziej dla rekonesansu waszych doświadczeń ze szczotkami Oclean. Właśnie zamówiłem Oclean X Pro, ale martwię się, o jej przyszłą żywotność biorąc pod uwagę co spotkało poprzednika oraz mając na uwadze bliźniaczą konstrukcję obu modeli. Z1 służyła mi ponad pół roku i byłem z niej zadowolony. Mieliście może podobne doświadczenia? Da się w tej sprawie cokolwiek zdziałać, czy to już w tej chwilii elektrośmieć?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
12 Komentarzy
Mi po 2 miesiącach "zapadł" się przycisk od włączania, bluetooth tak działa, że się rozłącza po kilku sekundach. Bez problemu myje zęby, tyle dobrego. Generalnie chiński złom.
Oclean One mam dwa lata z okładem. Też miała lądowanie na płytkach. Ma małe pęknięcie w okolicach pierścienia przy podstawie, ale działa. Pewno jest już mniej wodoodporna, ale nie używam jej pod prysznicem, nie zanurzam w sedesie, ani nie robię żadnych takich dziwnych rzeczy podwodnych, więc spoko.
Miałem problem z ładowaniem - albo zgłaszała błąd połączenia, albo w ogóle nie wykrywała ładowarki. Nie pomagało przemycie styków alkoholem. Pomogło dynamiczne tarcie stykami po dywanie Serio.

Spróbuj zagadać do Ocleanów na Facebooku/Messengerze. Są bardzo pomocni.
Oclean One. W uzyciu okolo 10 miesiecy. Kilka upadkow i zero uszkodzen. Nie ma zbednego wyswietlacza wiec jest bardziej wytrzymala. Polecam
diskred26/08/2020 09:28

Mi po 2 miesiącach "zapadł" się przycisk od włączania, bluetooth tak dzia …Mi po 2 miesiącach "zapadł" się przycisk od włączania, bluetooth tak działa, że się rozłącza po kilku sekundach. Bez problemu myje zęby, tyle dobrego. Generalnie chiński złom.


Mam wrażenie, że mój przycisk zapadł się na permanentnie, Ty chociaż zęby możesz nią umyć (; No cóż, pozostaje oczekiwać cudu.
LordGym26/08/2020 10:55

Oclean One mam dwa lata z okładem. Też miała lądowanie na płytkach. Ma mał …Oclean One mam dwa lata z okładem. Też miała lądowanie na płytkach. Ma małe pęknięcie w okolicach pierścienia przy podstawie, ale działa. Pewno jest już mniej wodoodporna, ale nie używam jej pod prysznicem, nie zanurzam w sedesie, ani nie robię żadnych takich dziwnych rzeczy podwodnych, więc spoko.Miałem problem z ładowaniem - albo zgłaszała błąd połączenia, albo w ogóle nie wykrywała ładowarki. Nie pomagało przemycie styków alkoholem. Pomogło dynamiczne tarcie stykami po dywanie Serio.Spróbuj zagadać do Ocleanów na Facebooku/Messengerze. Są bardzo pomocni.


Też swego czasu nosiłem się z zamiarem kupna One, ale dorwałem Z1 w dobrej cenie. Spróbuję do nich napisać na fb, dzięki!
Oclean one - padła bateria. Ocean poprosił zdjęcia i filmik po czym wysłał nowa.
cyprys26/08/2020 18:00

Oclean one - padła bateria. Ocean poprosił zdjęcia i filmik po czym wysłał …Oclean one - padła bateria. Ocean poprosił zdjęcia i filmik po czym wysłał nowa.


A w tej starej cyk wymiana ogniwa na nowe sprawne i masz dwie szczoteczki chyba że padło ładowanie to wtedy zabawa z rozkręcaniem i ładowaniem w ładowarce samego ogniwa.
leopardzik7727/08/2020 11:14

A w tej starej cyk wymiana ogniwa na nowe sprawne i masz dwie szczoteczki …A w tej starej cyk wymiana ogniwa na nowe sprawne i masz dwie szczoteczki chyba że padło ładowanie to wtedy zabawa z rozkręcaniem i ładowaniem w ładowarce samego ogniwa.


Właśnie nie wiem jak z One, ale w Z1 chyba trudniejszy dostęp do bebechów. Napisałem do sklepu Oclean na ali. Ciekawe co się uda zdziałać
cyprys26/08/2020 18:00

Oclean one - padła bateria. Ocean poprosił zdjęcia i filmik po czym wysłał …Oclean one - padła bateria. Ocean poprosił zdjęcia i filmik po czym wysłał nowa.


Tak też spróbuję to ogarnąć, dzięki
jqbFrnzs27/08/2020 12:24

Właśnie nie wiem jak z One, ale w Z1 chyba trudniejszy dostęp do bebechów. …Właśnie nie wiem jak z One, ale w Z1 chyba trudniejszy dostęp do bebechów. Napisałem do sklepu Oclean na ali. Ciekawe co się uda zdziałać


W one zaślepka od głośnika na dole jest na zatrzaski. Od góry wykręca się "skuwkę" i całość ładnie dołem wychodzi. Myślę że w pozostałych Oclen powinno być podobnie.
Edytowane przez: "leopardzik77" sie 27.
diskred26/08/2020 09:28

Mi po 2 miesiącach "zapadł" się przycisk od włączania, bluetooth tak dzia …Mi po 2 miesiącach "zapadł" się przycisk od włączania, bluetooth tak działa, że się rozłącza po kilku sekundach. Bez problemu myje zęby, tyle dobrego. Generalnie chiński złom.napisz na oclean.com mi właśnie przyznali nowa mam Oclean One a zaproponowali mi Oclean X PRO
leopardzik7727/08/2020 11:14

A w tej starej cyk wymiana ogniwa na nowe sprawne i masz dwie szczoteczki …A w tej starej cyk wymiana ogniwa na nowe sprawne i masz dwie szczoteczki chyba że padło ładowanie to wtedy zabawa z rozkręcaniem i ładowaniem w ładowarce samego ogniwa.jak wymienić ogniwo ?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst