Niestety, ta dyskusja już wygasła
Opublikowano 14 czerwca 2022

Aplikacja i strona do sprawdzania cen na Amazon włącznie z PL

Dyskusja, dyskusją, bardziej chciałem podzielić się swoim znaleziskiem. Dzisiaj po raz kolejny, widziałem w jednej z okazji porównanie cen produktu w kilku Amazonach. Wcześniej parokrotnie widziałem zadawane w tym zakresie pytania, ale odpowiedzi już nie koniecznie - temat wraca co jakiś czas jak bumerang. Postawiłem zgłębić temat i po ok 30 minutach (dopiero) znalazłem rozwiązanie. Dlaczego po 30 minutach ? A no dlatego, że najpierw musiałem przebrnąć przez wszystkie informacje które w pozycjonowaniu google są najwyżej oceniane (lub opłacane) i prowadzą do wyników: Keep, CamelCamelCamel, etc. Wszystko spoko, gdyby te strony obsługiwały Amazon.pl bo to nas w sumie głównie interesuje.
Tak więc po przeszukaniu czeluści netu, znalazłem hagglezon.com/ jest i strona i aplikacja na urządzenia mobilne (darmowa rzecz jasna). Zarówno na stronie jak i w aplikacji można wklejać link do strony z ofertą przedmiotu, ale też wyszukiwać produkt po jego nazwie. Przykładem niech będzie obecna oferta dla Amazon.es na smartwatcha Honor Watch GS Pro.
Wyszukiwanie przez stronę www wygląda to tak:

544806_1.jpg
Natomiast przez aplikację na Androida wygląda tak:
544806_1.jpg

Oczywiście zarówno na stronie jak i w aplikacji walutę można dowolnie zmieniać.


Nie wiem jak się prezentuję na iOS bo nie dysponuję takim urządzeniem. Nie mniej jednak, link do strony już podałem powyżej. a poniżej wrzucam linki do aplikacji w Google Play i AppStore.
play.google.com/sto…=US
apps.apple.com/pl/…=pl


Zrobicie jak chcecie, ale ja przypiąłbym gdzieś na wierzchu tę dyskusję, żeby każdy poszukiwacz jak ja mógł sobie ją znaleźć.
Aktualizacje społecznościowe

15 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Budniu
  Autor
  Nie wiem z jakiego powodu wypowiadasz się za wszystkich peperowiczów. Jestem jednym z nich od chyba 2014 r i do mnie ta informacja nie dotarła. Nie zachowuj się jak troll i nie szydź z innych. To że Ty o czymś wiesz, nie oznacza, że wszyscy to wiedzą. Zasadniczo nic nie wynika z Twojej wypowiedzi poza szyderczym komentarzem, więc odpuść sobie i lepiej nie komentuj. Nic nie wnosisz pozytywnego w światoprzestrzeń, a sądząc po próbie dowalania komuś kto chce pomóc innym, jesteś zwyczajnym marnotrawcą powietrza. Więc zamilknij jak nie masz do powiedzenia nic co wnosi cokolwiek do dyskusji. (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika jan_karolek
  polski amazon nie udostępnia api więc żaden serwis z historią cen go nie wspiera :/
  Awatar użytkownika Usunięty781402
  ale śmiecie :/
 3. Awatar użytkownika Duriel
  Budniu nie chcę Cię martwić ale ta strona jest ogólnie znana od dawna przecież, i pojawia się pod wieloma okazjami z "błędami cenowymi" z amazon.pl - praktycznie zawsze gdzie jest screen z porównaniem cenowym pojawia się pytanie co to za strona i praktycznie zawsze jest odpowiedź na to pytanie. Nie musiałeś tracić czasu i przeszukiwać "czeluści netu" wystarczyło spytać
  Awatar użytkownika Wojtek.J
  Ja też znałem Hagglezon, ale ... nie zmienia to faktu, że Autorowi się chciało, znalazł, opisał, podzielił się informacjami z innymi Pepperowiczami - należy się plus (gdyby to była wstawka, a nie dyskusja, tych ostatnich plusować się nie da).
 4. Awatar użytkownika Nathan_Drake
  Gratulujemy udanej pierwszej umowy z dostawcą internetu. Mamy nadzieję, że uraczysz nas jeszcze nie jednym znanym dosłownie wszystkim pepperowiczom znaleziskiem tak jak ta strona.
  Wiedz jeszcze tylko jedno: każde wyszukiwanie jest skrzętnie wykorzystane przez twórców strony.
  Jeśli duża liczba osób nagle zacznie sprawdzać cenę danego produktu w super promocji przez hagglezon to oni się o tym szybko dowiedzą, wykupią ci (i nam) wszystko i nie zdarzysz może nawet sfinalizować swojego zakupy.
  Także używaj tej strony ostrożnie. (Edytowano)
  Awatar użytkownika Nathan_Drake
  ... (Edytowano)
 5. Awatar użytkownika Adi__
  Da się jakoś sprawdzić historie ceny danego produktu z warehouse?
  Awatar użytkownika Wojtek.J
  Nie jestem pewien, ale zerknij na Keepa - może tam da się?
  Na pewno nie działa z polskim Amazonem ...
 6. Awatar użytkownika Edin
  Jest jakaś wtyczka do sprawdzania cen do przeglądarek?
 7. Awatar użytkownika borek.sedlak
  nic nie robić a zarobić
Awatar użytkownika