O nas

Jesteś doświadczonym Łowcą Okazji? …a może stawiasz pierwsze kroki w dziedzinie oszczędnych zakupów? Jedno jest pewne – dobrze trafiłeś. Pepper to polska społeczność, która nigdy nie przepłaca!

Aby upewnić się, że żadna okazja Cię nie ominie korzystaj również z apki mobilnej oraz polub nas na Facebooku. Nasza historia rozpoczyna się czerwcu 2014 roku, kiedy założyciele serwisów z okazjami: HotUKDeals (UK) and MyDealz (DE) postanowili połączyć siły pod wspólną marką Pepper. Założeniem było stworzenie miejsca, gdzie ludzie mogą swobodnie dzielić się znalezionymi okazjami, wskazówkami zakupowymi, opiniami na temat produktów bez wszechobecnego marketingowego bełkotu i reklam. Pracę nad polskim Pepperem rozpoczęli: Cad, Kaban i Szaq. Faceci jednak nie mogli być ekspertami w dziedzinach: kosmetyków, mody i produktów dla dzieci, dlatego pod koniec lipca dołączyła do nas Zorka. Ten zespół wspierany przez naszego wirtualnego pomocnika pracuje dla Was nad serwisem do dzisiaj.

Głosuj, komentuj i dziel się okazjami

Cała nasza siła tkwi w społeczności, która tworzy ten serwis. Ty również możesz pomóc w jej budowie publikując znalezione okazje lub kody rabatowe, udzielając pomocnych komentarzy i oceniając opublikowane wątki. Dołącz do nas już teraz. Rejestracja trwa dosłownie chwilę i jest bezpłatna. Im więcej nas będzie, tym więcej gorących okazji, wartościowych komentarzy i ocen – zyskują na tym wszyscy.

Nie dla autopromocji

Autopromocja oraz rekomendacja przy czerpaniu z tego tytułu korzyści jest tutaj zabroniona. Konta użytkowników promujących sklepy, firmy itp. są blokowane. Dzięki temu masz pewność, że opublikowane okazje i komentarze to efekt bezinteresownej pomocy oraz chęci budowania społeczności Pepper, a nie nastawienia na zysk. Nie znajdziesz tu również reklam i nachalnych haseł marketingowych.

Finansowanie Pepper

Uważamy, że wyświetlanie banerów reklamowych, używanie Twojego adresu email w celach marketingowych, czy przekazywanie Twoich danych osobom trzecim nie jest dobrym rozwiązaniem, dlatego nie jest to częścią naszego finansowania. Przy jego wyborze zawsze mamy na uwadze interesy naszych użytkowników, dlatego obecnie stosujemy linki, dzięki którym otrzymamy prowizję, jeżeli produkt zostanie przez Ciebie zakupiony. To użytkownicy publikują okazje oraz decydują, które z nich stają się gorące lub nie. Wierzymy, że taki schemat działania Pepper zapewnia mu całkowitą bezstronność i niezależność.

Zespół Pepper

Cad

Admin

Porzucił korporacyjną karierę na rzecz polowania na okazje ☺ Wielbiciel elektroniki, gier i wszelkich gadżetów, jednak nie przepuści żadnej okazji z kategorii cebuladeals.

Kaban

Edytor

Fan tanich lotów, Nintendo i klocków Lego, polujący na wszystkie okazje, które mogą okazać się przydatne - kategoria jest sprawą drugorzędną.

Szaq

Moderator

Amator wszystkiego co opłacalne. Nie gardzi żadną okazją, bo wychodzi z założenia, że wszystko może się przydać ;)

Zorka

Edytorka

Szuka okazji dla domu i całej rodziny. Jej ulubione kategorie to: Moda, Zdrowie i uroda, Rozrywka, Dla dzieci.

Grochu

Edytor

Binguje seriale na Netfliksie, a gdy żona pójdzie spać zarywa nocki przy konsoli. Uwielbia książki oraz komiksy Marvela i DC. Choć pod urządzeniami elektronicznymi uginają się półki i tak zamówi coś nowego, bo „dokładnie tego potrzebuje”.

Musiol

Moderator

Gdy zapytacie go, co ma zamiar robić w wolnej chwili, odpowie wam, że będzie grał w grę, niekoniecznie w Tomb Raidera. Od małego wychowywany z grami i technologią. Kolekcjoner pudełek, skąpiec wierny podejściu "jak najwięcej, za jak najmniej". Oczywiście nie schodząc poniżej pewnego poziomu.

Pepper_bot

Wirtualny pomocnik

Nasz wirtualny pomocnik, który powiadomi Cię o sprawach związanych z Twoją aktywnością w serwisie Pepper.