Poznaj zespół Pepper.pl!

Ludzie, którzy na co dzień pracują na naszej platformie, zamieszczając okazje i komentując dyskusje. Niektórzy z nich byli zwykłymi użytkownikami, tak jak Ty, zanim do nas dołączyli!

Zespół zajmujący się wsparciem społeczności

Są w centrum naszej społeczności - to oni komunikują się z Tobą, sprawdzają okazje, komentarze i raporty. Są tu po to, aby każdy mógł ufać publikowanym informacjom i zapewnić użytkownikom komfortowe korzystanie z platformy, przyczyniając się do rozwoju społeczności!

Zespół edytorów

Edytorzy priorytetowo traktują wyszukiwanie najlepszych treści - polują na najlepsze okazje (szczególnie w swoich obszarach specjalizacji) i ściśle współpracują z naszym zespołem zarządzającym partnerstwem, aby znaleźć najlepsze okazje dla naszych użytkowników. Edytorzy mogą prosić o dodatkowe rabaty, a także oceniać okazje wysyłane przez naszych partnerów. W celu zapewnienia całkowitej neutralności przestrzegają zestawu wytycznych, które koncentrują się wyłącznie na jakości okazji. Członkowie społeczności mogą głosować na takie publikacje i dzielić się swoimi opiniami, tak jak w przypadku każdej innej okazji lub kuponu na stronie.

Zespół zarządzający partnerstwem

Budowanie relacji w celu uzyskiwania najlepszych okazji od sprzedawców jest głównym zadaniem naszych menedżerów ds. partnerstwa. Nie wchodzą w interakcje bezpośrednio na stronie, ale ich rola jest tak samo ważna, jak innych zespołów. Stanowią pomost między naszą społecznością, edytorami i sprzedawcami. Takie podejście gwarantuje, że ​​nasi użytkownicy mogą korzystać z ekskluzywnych, wynegocjowanych okazji, które zostały przygotowane specjalnie dla świadomych konsumentów w naszej społeczności. W rezultacie otrzymujesz wczesne informacje o wyprzedażach, dodatkowe bonusy do ulubionych okazji i bezkonkurencyjne kody rabatowe.

Nasz Marketing

Dzielenie się najlepszymi okazjami w mediach społecznościowych, przygotowywanie newslettera, tworzenie pomocnych treści i upewnianie się, że wszyscy wiedzą, jak wspaniała jest nasza społeczność – to główne obowiązki naszego zespołu ds. marketingu.

Administrator

Administrator dba o to, aby społeczność mogła się rozwijać, a jednocześnie utrzymywać pozytywną i otwartą atmosferę. Niektórzy z nich są założycielami witryn Pepper.

To nie wszystko!

Platforma Pepper nadal się rozwijają więc jest też wiele innych zespołów, które ciężko pracują za kulisami, aby upewnić się, że Pepper.pl jest łatwy w użyciu i stale pozostaje najlepszym miejscem do znalezienia najgorętszych okazji i wiarygodnych informacji. Te osoby pomagają poprawić wydajność platformy, łatwość użytkowania, pomagają ulepszać lub tworzyć nowe funkcje (zapewniają zabawę z reniferami, opiekują się naszymi pracownikami i biurami...). Każda osoba powiązana z nami przyczynia się do rozwoju społeczności Pepper.pl.

Posiadanie wielu zespołów w różnych krajach jest prawdziwą skarbnicą wiedzy. Nasz globalny zespół dzieli się okazjami i wiedzą ekspercką, a pracownicy pomagają sobie nawzajem przy tworzeniu lokalnych platform. Jest to pomocne również w praktycznych rzeczach, takich jak wykrywanie i powstrzymywanie globalnych trendów autopromocji oraz dzielenia się informacjami o sprzedawcach spoza PL na platformach takich jak Amazon, czy eBay. Umożliwia to wybieranie najlepszych okazji i zachowanie ostrożności przy tych, których nie jesteśmy pewni. Posiadanie zespołu pracowników z różnych środowisk pomaga nam podejmować zrównoważone decyzje i opracowywać uczciwe zasady korzystania ze społecznością w centrum.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Znajdź swoje miejsce w Pepper.