Netflix z Turcji prosze o pomoc.

kwi 28. 2022
Witam Wszystkich i wiem ze było już to 1000 razy. Kur,,, nie chce mi ruszyć.
Mam stare konto polskie Netflix z przypiętą kartą itp. Chciałem odnowić subskrypcje wchodząc od razu przez VPN ( irishvpn, privateVPN, Urban ) do Turcji ale wyskakuje błąd płatności. Zmieniałem też karty Paribas, Santander, PKO , Twisto i za każdym razem to samo Pomyślałem, że od razu przez VPN to moze za łatwo wieć chciałem skorzystać z opisu tego co niżej przez Tor. Wchodzę w podawaną ścieżkę do pliku torrc i kopiuje ExitNodes {tr} strictnodes 1 i tor nie chce mi wystartować.Robiłem to kupę razu i nic coś muszę źle robić, kurr nie wiem co. proszę o pomoc.

1. Potrzebujemy wygasłego konta Netflix (jeżeli nie mamy można zarejestrować się na 1 miesiąc w Polsce i od razu anulować).
2. Podpinamy kartę którą chcemy dalej opłacać konto (również odnawiając później na Turcji, polecam revolut wtedy nie macie przewalutowania). Jeżeli macie podpięta kartę to nie musicie dodawać kolejnej.
3. Logujemy się na Urban Vpn (działa darmowo turcja, można apke, albo dodać do google chrome).
3. Jeżeli macie przeglądarkę TOR to wystarczy wejść w folder \Browser\TorBrowser\Data\Tor. Otwieramy plik torrc w notatniku i dopisujemy linię: ExitNodes {tr} strictnodes 1
4. Uruchamiamy Torc Browser/VPN i przechodzimy na stronę turecką Netflix (jak mamy vpn to automatycznie łączymy się z nią) netflix.com/tr-en/
5. Logujemy się podając adres i hasło wygasłego konta.
6. Wybieramy plan który nas interesuje i przechodzimy dalej. Następnie przy podsumowaniu zmieniamy plan na niższy a dzięki temu otrzymujemy wyższy plan, który nas początkowo interesował w cenie jeden poziom niższego planu w pierwszym miesiącu.
Aktualizacje społecznościowe
Dyskusje

36 Komentarzy