Aplikacja TEMU to nowe Shopi?

22
maj 28. 2023 (13 g, 30 min)
Cześć, wyskoczyła mi reklama apki zakupowej Temu, wszedłem w opinie i ludzie piszą że scam. Przy wszystkich jednych gwiazdkach zaznaczyłem że opinia pomocna ale zainstalowałem żeby się przekonać. Na powitanie słuchawki Lenovo za 5zl chyba, wysyłka darmowa InPost niby. Żeby zamówienie zostało zrealizowane trzeba mieć koszyk na 40 zł to dobrałem badziewia różnej maści które obserwowałem na Ali i nawet taniej. Płatność BLIK przeszła, tylko czekać na paczkę. Na koniec wyskoczyły jeszcze jakieś kupony ale już nie wgryzalem się w temat. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą platformą? Będzie git czy pożegnać się z czterema dyszkami ?
681257-5CRA2.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie

22 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika asimply
  asimply
  Nie znasz aplikacji i jeszcze BLIKiem płacisz? Nagroda Darwina.
  Awatar użytkownika AndrzejSawicki
  AndrzejSawicki Autor
  Lepiej by było podać dane karty i kod CVV? Mam do takich transakcji odrębne konto i kartę, ale zainteresowałeś mnie, wiec w jaki sposób ryzykuję Blikiem, przecież widzę jaką kwotę potwierdzam. Czy to można podmienić?
 2. Awatar użytkownika Krodzango
  Krodzango
  Aplikacja jest mocno podejrzana
 3. Awatar użytkownika AndrzejSawicki
  AndrzejSawicki Autor
  Dostałem właśnie potwierdzenie i wychodzi na to że jeżeli nie wyrobią się z wysyłką w określonym czasie to dostanę zwrot 20zl. Pewni swego, całkiem jak sho pi pi pi pi
  14000675-C5hzj.jpg
 4. Awatar użytkownika AndrzejSawicki
  AndrzejSawicki Autor
  Awatar użytkownika Rico0
  Rico0
  Czemu to ma taka jakość słaba
Awatar użytkownika