Expert rowerowy i jego przemyślenia...

paź 2. 2023 (2 g, 39 min)
@Frihet, @Frajhet.. myślę, że każdy mnie tutaj zna i zna również moje okazje...

Jestem takim przykładem, gdzie duży biznes chroni interesów rodzimego biznesu w danej branży i za wszelką cenę chcę się wyzbyć kogoś kto tę harmonię zakłóca.

"Expert" bo tak określam się używając do tego sfromułowań w trzeciej osobie, to oczywiście postać, którą tutaj gram. Jeszcze niedawno byłem przekonany, że ów zabieg jest na tyle oczywisty, że nikt nie powinien mieć z tym problemu. Myliłem się...

Po krótce, streszając na szybko swoją historię...

Konto moje w żaden sposób nie jest monetyzowane. Wszelkie wstawki tutaj naprawdę traktuję jako przedmiot ku temu, aby pokazać, jak horrendalne marże mają polscy sprzedawcy rowerów.
Gdybym miał w tym jakiś interes, czy naprawdę dalej po kolejnych banach, poświęcałbym swój czas, aby kolejne okazje umieszczać na Pepperze?

Mógłbym śmiało skupować te wszystkie rowery z zagranicznych serwisów, 30% tańsze niż na rodzimym rynku i otworzyć swój biznes. Nie o to chodzi.

Naprawdę misją "Experta" jest to, aby przysłowiowy Kowalski miał dostęp do najlepszego towaru w jak najlepszej cenie.

Zadam teraz pytanie? Dlaczego te wszystkie bany? Dlaczego mimo tego, że jestem osobą, która ma ponad 1k subskrybentów, od pół roku mój profil cały czas jest moderowany?

Może sobie nie zdajecie sprawy, ale każdy komentarz, który napiszę, nie pojawia się od razu. Każdy musi przejść przez moderację. I ten proceder trwa od wielu miesięcy. Mało tego...

Kiedy odniosę się w jakikolwiek sposób umieszczając swoją opinie, ta znajdzie się lub nie na stronie, dopiero po godzinie 8:00, gdy łaskawie osoby odpowiedzialne za moderację zaczynają swoją pracę na tym portalu. Nagminnie dochodzi od sytuacji, gdy pisząc swoje przemyślenia o 22:30, nazajutrz nie mają totalnie sensu, ale właśnie wtedy są zatwierdzane.

Pytacie często skąd notoryczne bany na mojej postaci? Powód jest prozaiczny. Administracja obligatoryjnie sprawdza każdą i w 3/4 musi zmoderować. Najbardziej przykre jest to, że czasami w ten sposób, że cały mój przekaz traci sens. Próbując powrócic do wersji pierwotnej dostaję bana. Ewentualnie, tracę możliwość moderacji okazji i staje się stekiem bzdur.

Po co to wszystko piszę? Kto mnie zna ten wie, że zarówno ja jak i postać Experta czerpie radość każdorazowo jak może komuś pomóc. Niemniej cierpliwość u każdego może zostać wyczerpana.
Czuję się zmęczony tą ciągłą walką zarówno z administracją Peppera jak i lobby rowerowym. Czasami mam wrażenie, że te dwie komórki są jakoś ze sobą połączone.

W dalszym ciągu będę umieszczał okazje. Niemniej na pewno nie w takiej częstotliwości jak dotychczas.

Przepraszam jednocześnie wszystkich, którym nie odpisuje na priv, ale tych wiadomości jest na tyle dużo, że nie jestem w stanie. Samo szukanie okazji pochłania mega dużo czasu.

Trzymajcie się moi fani.
#TeamExpert
Aktualizacje społecznościowe

20 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika ko.kosz
  Robisz świetną robotę! Dziękuję za każdą wstawkę!
 2. Awatar użytkownika Sworks989
  Rozwiązaniem jest grupa expercka na FB i po sprawie 😁
 3. Awatar użytkownika Michalek6666
  jestem za abyś stworzył grupę na FB (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika Gustaw89
  Jeżeli tak jest to trochę ograniczanie wolności. Administracjo nie idźcie w tym kierunku. #muremzaexpertem
 5. Awatar użytkownika Koobitza1_.
  A teraz czekam na wypowiedz kogoś z moderacji albo szefostwa Peppera , niech się wypowiedzą dlaczego jest taka sytuacja jaka jest, dlaczego człowiek wstawiający "konkretne" okazje jest banowany za... no właśnie za co!. (Edytowano)
 6. Awatar użytkownika tarmac
  Tez sie dziwie, skad te ceny u polskich sprzedawców.. wszedzie dookola taniej, i nie dotyczy to tylko rowerow.. czy to dystrybutorzy nas robią, czy tez sprzedawcy detaliczni, a moze juz sami producenci.. Każdy, kto zagrozi, temu porządkowi, musi liczyc sie z takim atakiem, jaki opisałeś.
  Klienci koncowi jednak na pewno sa wdzieczni za wlozony wklad.. uczestnicy ukladu na pewno nie
 7. Awatar użytkownika czempislaw
  Dzięki za wszystkie wstawki , nie myślałeś o założeniu grupy na FB ??

  #muremzaexpertem !!!
 8. Awatar użytkownika Budzigniew
  Polska już taka jest
 9. Awatar użytkownika majk_el
  @peperze My czekamy na wstawki experta! Powinniście go raczej zatrudnić niż banować.. (Edytowano)
 10. Awatar użytkownika cza7rna
  Jedne z najciekawszych, regularnych okazji na tym portalu.
 11. Awatar użytkownika adam45648
  Też długo byłem na moderowanym a jedynie komentuję sprzęty który posiadam, żeby dać przeciwwagę do kupowanych opinii w internecie.
 12. Awatar użytkownika Bilet_3
  Kawał dobrej roboty robisz. Ile to razy się uśmiałem czytając komentarze ludzi którzy nie widzą oczywistej kreacji. Dzięki
 13. Awatar użytkownika Hayame
  Robisz świetną robotę. Tak jak wyżej wspomniano, może grupa na FB? #muremzaexpertem
 14. Awatar użytkownika don_matheo
  Też bym chętnie dowiedział się jak to widzi administracja/moderacja. Styl Eksperta jest jaki jest. Jednemu może się podobać, innemu nie. Ale czy Ekspert łamie jakieś punkty regulaminu? Robi komuś krzywdę? Obraża kogoś? Moim zdaniem nie więc o co chodzi...???
  PS. Ekspercie nie zrażaj się. Robisz kawał dobrej roboty, nawet jeśli znajdą się tacy którzy mają z tego powodu ból doopy.
 15. Awatar użytkownika arttie
  This is .... pepper ...... #muremzaexpertem !
  Zaczynam i kończę dzień od przeglądania Twoich okazji wiele sklepów z Twoich wstawek dodałem do listy i sam próbuję znaleźć coś ciekawego - dla siebie.
  Dzięki za Twoją dobrą robotę - trzymaj się !
 16. Awatar użytkownika looca
  Nie rozumiem tego zachowania. Przecież czas poświęcony przez takich ludzi jak ty buduje ten portal. Nie poddawaj się proszę, robisz kawał dobrej roboty.
 17. Awatar użytkownika gargus007
  Zawsze czekam na nowe oferty, dobra robota
 18. Awatar użytkownika black_fox
  Chore zasady peppera
 19. Awatar użytkownika Kamil_D6
  Specjalnie wchodzę na Peppera głównie po Twoje czy Szuchova wstawki 😔
 20. Awatar użytkownika Aleksander_Michałowski
  Duży biznes chroni interesów rodzimego biznesu w danej branży - co to znaczy?
Awatar użytkownika