Suplementy SFD i Allnutrition zanieczyszczone rtecią

wrz 7. 2023
Na peppeerze często padają pytania o badania białek od chłopa z bloku.
Tymczasem największy producent supli w PL sprzedaje zanieczyszona rtecią (normy przekroczone o 1300%) i nawet nie raczy poinformować o tym klientów

instagram.com/ree…Q==

sklep.sfd.pl/Akt…tml

To już kolejna afera z tym producentem, wybierajcie mądrze to co kupujecie
Aktualizacje społecznościowe

14 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Daydreamer_
  Daydreamer_
  Pozostałe firmy nie czerpią zapasów z tych samych źródeł? Teraz się zastanawiam czy anulować zakup w kfd izolat białka i kreatynę, a to co w domu spuścić w kiblu.
  Awatar użytkownika Cebul0man
  Cebul0man Autor
  Poczekaj z tym spuszczaniem, teraz zacznie się badanie na wzajem przez konkurencję i jeśli ktoś będzie miał ten syf to to wypłynie.
  KFD akurat regulaminie bada swoje partie, dlatego nie mieli dotychczas żadnych afer czy wpadek.
  A SFD wiadomo, wola płacić kasę na reklamę potoinfluencerom niż cokolwiek przebadać
  15148679-dAzLX.jpg
 2. Awatar użytkownika kalasnjikov
  kalasnjikov
  W czasie gdy jeden z największych producentów suplementów diety sprzedaje suple zatrute rtęcią inspekcja sanitarna wystawia mandat szesnastolatce za sprzedaż wiśni na ulicy, ten kraj to kabaret. Jestem ciekaw, które firmy mają swoje labolatoria i badają surowiec który sprowadzają, a które tylko przesypują do paczek to co przyleci z Chin i oszukują swoich klientów. Orientuje się ktoś czy np aliness albo formeds mają swoje labolatoria i linie produkcyjne czy polegaja na certyfikatach od dostawców, jak widać nie do końca wiarygodnych.
  Awatar użytkownika Krzychu127
  Krzychu127
  A myślisz, że przy takiej dużej produkcji badają wszystko? Jak poleci gorsza partia to i tak przejdzie z racji wielkości dostaw. Dlatego u nas przechodziła sól drogowa czy teraz mąka przemysłowa. Widać jak już pójdzie coś za dużo to jest przypał i będą strasznie wycofywać produkt ze sklepów.
  A duże firmy maja prawników i innych a i kary dla nich to pestka. Szaraczka łatwiej jest ukarać przez szeregowego pracownika co walczy o premię.
 3. Awatar użytkownika Radkovich
  Radkovich
  To ciekawe co jest w takim Greatone
  Awatar użytkownika PanKam
  PanKam
  Też jestem ciekawy, czy za niska cena nie idzie obniżenie jakości
 4. Awatar użytkownika Ojciec_makumba
  Ojciec_makumba
  Ciekawe czy ten gość zbadałby kreatynę z greatone
  Awatar użytkownika Daydreamer_
  Daydreamer_
  Ja pisałem kiedyś o tym, że dostałem po niej skoki ciśnienia to na pepperze mi pisali że to grypa albo coś ze mną nie tak. Teraz biorę od innego producenta i zero problemów.
 5. Awatar użytkownika M1CH473K
  M1CH473K
  Wie ktoś może czy tylko w kreatynie jest za dużo rtęci? Nie znam się na tym gdzie dodaje się dokładnie rtęć. Nie wiem czy wywalać białko od allnutrition?
Awatar użytkownika