Dla Ukrainy Okazje

Dla Ukrainy

9 aktywnych okazji5 606 komentarzy
Solidarni z Ukrainą - Koncert Lwowskiego Tria Fortepianowego Wstęp Darmowy Warszawa
155° Zakończono
maj 14.maj 14.LokalnieLokalnie
Data: niedziela, 15 maja 2022 ⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00 📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Warszawskie Towarzystwo Muzyczne im. Stanisława Moniuszki ul. Morskie Oko 2 UWAGA! SPECJALNE WYDAR…
KsiazeCebuli

Po pierwszym zdaniu już wiadomo, że nawet nie ma sensu czytać reszty ściany tekstu.

miki88

Na taki komentarz aż chce się odpowiedzieć: "A świstak siedzi i zawija w te sreberka". A tak bardziej poważnie. Po 1. Na 100% dostaliśmy wielkie ZERO, czyli wielkie nic od jury z Ukrainy. Głos jury z Ukrainy to aż 50% głosów, jury ukraińskie reprezentuje całą Ukrainę a nie tylko jej część. Zaprzeczysz? Po 2. Kolejny fakt, to to że miliony widzów na całym świecie oglądając Eurowizję, zobaczyło na własne oczy 12 punktów od Polski dla Ukrainy, jak również wielkie ZERO od Ukrainy dla Polski. Zaprzeczysz? Po 3. Dopiero po Eurowizji, a tak naprawdę dopiero po aferze z punktami. Jedynie zainteresowana widownia czyli mniejszość, dowiedziała się że rzekomo od widzów Ukraińskich otrzymaliśmy 12 punktów. Zaprzeczysz? Po 4. Miliony widzów Eurowizji, nie muszą, nie mają obowiązku, szukać, grzebać w necie, ile to niby punktów otrzymaliśmy od widzów z Ukrainy. Zaprzeczysz? Po 5. Byłbym nieszczery gdybym nie wspomniał o głosie od widzów. Tak otrzymaliśmy 12 punktów od widzów z Ukrainy. Ale tak naprawdę faktem jest również to, że nie mamy zielonego pojęcia, czy to był głos ukraińskich widzów mieszkających obecnie na Ukrainie czy tych którzy mieszkają aktualnie w Polsce. Nie wspomnę o tym że miliony widzów widziało a garstka ludzi słyszała i to dopiero po fakcie. Zaprzeczysz? Po 5. W komisji sędziowskiej Ukrainy, w których skład wchodzą profesjonalni muzycy, zasiadają ukraińscy sędziowie a nie chińscy. To dokładnie Ci ludzie reprezentują całą Ukrainę a nie tylko jej mniejszą część. Zaprzeczysz? Po 6. Dopiero od 2016 roku rankingi nie są sumowane, ale prezentowane oddzielnie. Przez 60 lat trwania Eurowizji, tak naprawdę nikt nie wiedział czy punkty było od widzów czy od jury. Nie wspomnę o tym że przez wiele lat trwania konkursu Eurowizji jedyny i decydujący głos miała jedynie komisja sędziowska, czyli jury danego państwa. Ps. Żadna opinia po fakcie mnie tutaj nie interesuje, nie interesuje również miliony widzów Eurowizji którzy nadal o tym fakcie nic niewiedzą.

KsiazeCebuli

Wsparła. Dostsliśmy 12 pkt. od ukraińskich widzów. Masz jeszcze jakieś rezolutne pytania, czy tak tylko chciałeś zamęt wprowadzać? Zaraz powiesz, że od jury nic nie dostaliśmy - poczytaj opinie Ukraińców, co o tym sądzą. Nie chcesz odpowiadać na pytania na poziomie przedszkola, a sam takie zadajesz.

miki88

Zanim przejdę do jednego prostego pytania. Zacznę od tego, że doskonale zdaję sobie sprawę z tego co dzieje się na Ukrainie. O historii, o stosunkach Ukrainy co do Polski nie wspomnę. Pominę ten temat, ponieważ to nie jest miejsce na takie dyskusje. Ok, przejdę do konkretnego pytania. Proszę mi powiedzieć, dlaczego Ukraina nie wsparła wczoraj Polski na Eurowizji? Ukraina ponownie otrzymała wsparcie od Polski i Polaków w postaci najwyższej oceny, czyli max 12 punktów. Jaką ocenę Polska otrzymała od przyjaciół z Ukrainy? Wielkie nic, czyli ZERO. Ps. Oczywiście oczekuję jedynie konkretnych odpowiedzi. Ponieważ nie odpowiadam na pytania, na poziomie przedszkola.

KsiazeCebuli

Nie mierz wszystkich swoją miarą ;)

eTutor polski - darmowy kurs dla Ukraińców
861° Zakończono
kwi 13.kwi 13.
eTutor udostępnił bezpłatny kurs języka polskiego po ukraińsku. Jest dostępny dla każdego, wystarczy założyć darmowe konto. Fajna inicjatywa, bardzo potrzebna w dzisiejszych czasach :) O…
JanasX

Zaraz bedziemy do niemca chcielibuciekac ale nas bie wpusci!! Wot haraszo

kolos_na_glinianych

Mój komentarz był skierowany do właśnie tych krzykaczy którym nie pasuje. :]

taras.xvx

Dokładnie. Trzeba się trzymać rozkładu jazdy ;)

quercus

Ale komu nie pasuje? przecież jest 700 st., myślisz, że kto szczuje w komentarzach i nakręca emocje? Przygotuj się na więcej takich i podobnych komentarzy, najbardziej bezczelne trolle najlepiej zgłaszać moderacji. Czuwaj!

Johnynic

Ja tego nie wyliczyłem, wynika to z nadanych numerów PESEL.

Play na kartę: darmowe 10 Gb oraz 120 minut na stacjonarne oraz komórki na 30 dni
714° Zakończono
kwi 4.kwi 4.
Play na kartę: darmowe 10 Gb oraz 120 minut na stacjonarne oraz komórki w Pl oraz bez limitów sms, rozmowy na Ukrainę ( do sieci Kyivstar, Vodafone. LIfecell) na 30 dni. Wchodzimy w Play 24…
Przeeemek

To je inny. Zmień na jednorazowe.

symirnow

Mi pokazuje ten pakiet za 35 zł.

Patryk_KrakowskiLjw

w Orange flex to nawet nie chce mi się na takie marne kody patrzeć :D

Golden337

35zl Edit: jednak 0zl miałem włączoną opcje cykliczne :D daje plusa

migawka_

Na to wygląda (excited)

555 GB na miesiąc w Heyah przy doładowaniu i pakiecie za min. 35 zł
702°
30/06/2022Obowiązuje do 30/06/2022kwi 1.kwi 1.
Aktywacja raz na numer telefonu. Promo trwa do końca kwietnia. Dodatkowo 2200 minut na Ukrainę gratis.
dalej

Promocja została przedłużona do 30 czerwca. heyah.pl/regulaminy/taryfa-dniowka/warunki_oferty_promocyjnej_500_gb_na_start_dla_uzytkownikow_heyah/oid/4f28b92744f0bf7c26e0ca4df51bc02d W Heyah jeszcze jest druga promocja dla nowych na darmowe: 10 GB, 100 minut i 100 SMS-ów do wszystkich krajowych sieci, ważne 30 dni, która została przedłużona do końca maja, ale można z niej skorzystać tylko raz. Aktywuje się ją kodem *380*2*1# lub SMS-em o treści ,,AKT" pod numer 80380. heyah.pl/regulaminy/taryfa-dniowka/regulamin_pakiet_pomocowy__pomoc_dla_ukrainy_dla_uzytkownikow_heyah_na_karte/oid/3828a541ec35bf1e2efb015f0ea1ee94

achromski

5 PLN miesięcznie wychodzi taniej niż jakakolwiek inna oferta. 5 gr./GB jest gdzieś taniej? Niestety dla osób w rejonach gdzie Play kulawo działa nie przydatna.

sag

Najlepiej 50000GB ważne miesiąc i... Lejek 1mb/s

Radosław_Rutkowski

Robię tak samo 😄

DAMIANO_3zA

Jest w aplikacji mój Orange. W sekcji usługi

Nowy pakiet pomocowy - Pomoc dla Ukrainy (i nie tylko) Taryfa GO! Dotyczy kart ostatnio aktywowanych lub nowych.
70° Zakończono
kwi 1.kwi 1.
Dotyczy osób, które aktywowały swoje karty od 24.02.2022r. 30-dniowy pakiet 100min/100sms/10GB do wykorzystania w Polsce oraz strefie roamingowej 1A. Aktywacja kodem *380*2*1# lub sms AKT p…
MariuszY

Teoretycznie powinno jeszcze działać, skoro - link w ofercie - regulamin mówi o terminie "do 31.05.2022". Niestety potwierdzić w praktyce już nie jestem w stanie. O ile znam ofertę T-mobile, startery w taryfie GO! mają ważność "wychodzących" 14 dni bez doładowania, więc bez doładowania maksymalnie tyle też będzie działał pakiet. Co zaś się tyczy ważności kwot doładowań - odsyłam na stronę operatora - za słabo znam ich regulaminy. (highfive)

GalagaX

Ta promocja jest jeszcze aktywna? Jeśli tak, to czy na nowym starterze będzie działać 30 dni bez doładowywania, czy trzeba doładować jakąś kwotą, żeby przedłużyć ważność konta na te 30 dni?

MariuszY

W apce była możliwość aktywacji innego pakietu - 100minut/10GB (dla którego regulamin znalazłem, ale mówił on o abonamentowcach) i taki też aktywowałem jeszcze w marcu. Wtedy też "ukraińskie promo" zakończyło się. W mojej wrzutce jest mowa o pakiecie 100min/100sms/10GB aktywowanym kodem lub przez sms. Są to dwie różne wersje pakietów "pomocowych". Co się tyczy oferty T-mobile mam podobną opinię - pewnie dlatego szybciej, że luźniej. Niemniej jednak najbardziej skandaliczne są cenniki ofert transmisji danych - w standardzie (czyli wprost z cennika taryfy) płacimy wielokrotnie więcej w krajowym zasięgu operatora niż przebywając z tym samym telefonem w roamingu UE (obecnie coś koło 16-17PLN/1GB). I tak mają wszyscy operatorzy - w UE taniej niż w PL.

Elefont_P8000

Starter aktywowany 25 lutego: "Pakiet pomocowy jest juz niedostepny do aktywacji. Sprawdz inne oferty w aplikacji Moj T-Mobile www.t-mobile.pl/aplikacja" Wczesniej byla mozliwosc aktywowania w srapce, udalo mi sie 2x aktywowac i pewnie dlatego juz 3x nie dadzą. Jezeli chodzi o oferte na karte to bardzo kiepsko w timobajlu, co miesiac mus zasilania bo jak nie to blokadka, za rok waznosci konta 20zl co roku. pakiet 1gb 5zł, gdzie w wiekszosci 1zł. Dlatego nadajniki mają "luzniejsze od fackbokowcow" i internet dziala jak ja 'drucie'... Najciekawsze jest po wygasnieciu pakietu, zanim sie skapnolem to wyczyscilo mi zlotowki do zera, bo po wyczerpaniu pakietu 70MB jedyne 10zł Po zapytaniu dlaczego tak sie stalo konsultant poinformowal o tym ze jest wysylany sms, jak kowalski go nie zauwazy bo karta jest w modemie to otrzymuje promocje 700MB za 70zł "czyscimy złotówki". Po wyczyszczeniu konta brak jakiegokolwiek dostepu, nie ma lejka ani stulejka ;) zwlasza ich uboga srapka w ktorej nie ma dokladnych informacji o dacie aktywacj, a zwlaszcza waznosci konta, rozmow wych/przych, jest tylko ile pozostalo dni. Jak by nie te ukrainskie pakiety to starter juz byl by w koszu, takto dostał jeszcze szanse. Kod ALT2ZWWZHF = podany kod jest nieaktywny Ogólnie to bardzo marnie w timobajlu dla kogos komu na miesiac wystarcza 3-5gb, ale dlatego nadajniki nie są zapchane, to jedyna zaleta.

mediolan

Plus ;)

Orange przedłuża ofertę dla obywateli Ukrainy
-346° Zakończono
kwi 1.kwi 1.
Orange przedłuża ofertę dla obywateli Ukrainy do 30 kwietnia 2022
Marko9

Niemcom w 4 litery wchodzicie a to właśnie Niemcy wymordowali miliony Polaków.Czy ktoś z Was ma jeszcze ułamek empati.Zobaczymy co zrobicie jak Putin zatakuje Polskę.

4key

Widzisz mały manipulatorku teraz próbujesz mnie ośmieszyć w oczach innych... próbujesz też jak baba wzbudzić we mnie negatywne emocje i oczywiście stosujesz w tym celu 'projekcję". Nie udało ci się znaleźć punktu zaczepienia to stosujesz tak prostackie metody manipulacyjne coś ten Soros coraz gorszych do swojej fundacji zatrudnia keszcze 10-15 lat temu fajnie i rzeczowo można było z wami na "Wykopie" podyskutować... a teraz.. dno. Ja nie sprawdzam jak ty co kto pisze wcześniej, bo nie przywiązuję do tego najmniejszej wagi... pokaż komentarz, który polubiłem a który popiera Putina i agresję Rosji na Ukrainie co zasugerowałeś. A ty marnujesz czas... przeszukujesz co i kiedy komentowałem i co polubiłem żeby udowodnić mi kłamsto... może to świadczyć tylko o tym, że sam jesteś kłamczuchem zgodnie z Jungowską "teorią luster". I tyle robaczku świętojański w temacie.

DELF1NEK

Gaslightint XD Dobra, teraz zaczynam wierzyć że masz jednak 90 lat i może te wszystkie wydarzenia z drugiej wojny doświadczyłeś bo rzucasz słowami których nie rozumiesz tak jakby ci wczoraj wnuk internet przedstawił XD Nic dziadku nie insynuowałem, napisałem wprost co robisz ale powtórzę "najpopularniejsze komentarze mają osoby co otwarcie nie widza problemu we wspieraniu Rosji i się tym chwalą gdzie tylko się uda. Sam je zresztą polubiłeś" Nie insynuuję że popierasz rosję tylko że zgadzasz się z ludźmi co to robią. I robisz to dalej. Wnioski są proste i sam dałeś radę je wyciągnąć. Nie interesuje cie, co osoby które popierasz robią? Bardzo wygodna wymówka, napisz wprost ze popierasz Putina, chociaż dawno nie sprawdzałeś co robi ;) . Co cię to ma interesować. Dalszą część historii sam dopisałeś. Co ma syria serbia libia i usa w związku z ukrainą? Nic. To jest to odwracanie kota ogonem, które zarzucasz innym. I jak chcesz wiedzieć co uważam, to uważam że na wszystko jest czas. Tematem była Rosja i atak na ukrainę więc nie będę rozmawiał o innych rzeczach tylko dlatego że już w pieluchomajtki narobiłeś i uciekasz do innych sytuacji. Dobrze, że wiedziałem, że znajdziesz powód dla którego twoje wspieranie takich krypto-reklam Rosji jest w porządku. Nie spodziewałem się tylko, że rozmawiam z kimś tak starym i jednocześnie niedojrzałym, że ucieknie do rzucania na wiatr słów których nie zna. UUUUU gaslightint!!! Tylko nie ON! XD PS. Sprawdź jeszcze raz jak w ogóle zapisać to słowo, bo masz w nim błędy. Jak coś to google.pl pomaga też emerytom.

4key

Ale co ty mi próbójesz wmówić... "gaslightint" to zostaw dla osób podobnych sobie. Odniosłem się do tego: "Cenzura na peperze, napisz coś inaczej niż podaje TVP to zaraz że spam:) śmiech na sali" I nie za bardzo interesuje mnie co gdzieś indziej pisze jakiś "Kamil"... zainsynuowałeś, że popieram Rosję i jej działania polubieniamy więc udowodnij, że tak jest a nie odwracaj kota ogonem. Jak poczytasz moje wypowiedzi to zauważysz, że krytykuję mordy amerykanów w Serbii, Syrii, Libii, Iraku, Afganistanie i ich działania jako najeźdzcy i agresora.. chyba, że uważasz, że tamtych ludzi było wolno mordować i bombardować...

DELF1NEK

Odniosłeś je do osoby mówiącej o TVP, czyli aktualnych problemach w źródłach informacji. Czyli żeby kontrować aktualne wydarzenia przywołałeś coś sprzed 80 lat. Taki był kontekst, do tego się odwołałem, nie sądziłem, że trzeba wszystko powtarzać. W końcu powinieneś wiedzieć do czego odpowiadałeś. Kamil_BTM, którego komentarze tak lubisz, już pod innymi wstawkami nie widział problemu we wspieraniu Rosji. Daleko ci do osoby krytykującej działania wojenne a blisko do ludzi którzy z chęcią będą udawać że jest okej, jak nie chcesz wspierać agresorów to się możesz teraz chwilę nad tym zastanowić. Ale na pewno znajdziesz wyjaśnienie dlaczego ty robisz dobrze, on robi dobrze i to wcale nie jest promocja ruskiej wiary.