Helios kody rabatowe i okazje na Pepper.pl

Aktualne promocje i zniżki - 10 sprawdzonych ofert od Helios I Listopad 2023

20%
rabatu
Oferta

Zyskaj 20% rabatu na wybrane produkty z Kartą Dużej Rodziny

Oferta
20%
rabatu
Pokaż promocję
8zł
rabatu
Oferta

Kup bilet na seans wcześniej i oszczędź 8zł!

Oferta
8zł
rabatu
Pokaż promocję
Helios dla
dzieci
Oferta

Odkryj ofertę dla dzieci!

Oferta
Helios dla
dzieci
Pokaż promocję
26zł
okazja
Oferta

Kup już teraz bilety na film "Napoleon"!

Oferta
26zł
okazja
Pokaż promocję
31zł
okazja
Oferta

Wybierz się na maraton horrorów w Mikołajki! Bilety od 31zł!

Oferta
31zł
okazja
Pokaż promocję
13zł
taniej
Oferta

Zamów bilet w przedsprzedaży i zaoszczędź 13zł!

Oferta
13zł
taniej
Pokaż promocję
10zł
rabatu
Oferta

Super Wtorek! Wybrane seanse filmowe do 10zł taniej

Oferta
10zł
rabatu
Pokaż promocję
10zł
zniżki
Oferta

Kup bilet 4 dni wcześniej i zaoszczędź 10zł!

Oferta
10zł
zniżki
Pokaż promocję
16,90zł
oferta
Oferta

Bilety od 16,90zł w Kinie Konesera!

Oferta
16,90zł
oferta
Pokaż promocję
Kino
kobiet
Oferta

Odkryj Kino Kobiet w Helios

Oferta
Kino
kobiet
Pokaż promocję

Kody rabatowe i promocje, które już wygasły

7zł
taniej
Oferta

Kup bilet z 3-dniowym wyprzedzeniem i zyskaj 7zł!

Oferta
7zł
taniej
Pokaż promocję
28zł
okazja
Oferta

Wybierz się na Balladę ptaków i węży! Bilety od 28zł!

Oferta
28zł
okazja
Pokaż promocję

Helios promocje i kinowe atrakcje

Rozrywka dla każdego w świetnej cenie

Helios pamięta o zapewnieniu rozrywki swoim widzom na wielu polach. Oczywiście poza wyświetlaniem interesujących filmów, kina Helios organizują liczne atrakcje w postaci konkursów z nagrodami czy promocjami. Podczas premierowych pokazów bądź cyklicznych spotkań dla widzów można zdobyć zestawy kinomana i filmowe gadżety. Z kolei konkursy organizowane w mediach społecznościowych sieci kin Helios to szansa na zdobycie wielu cennych nagród. Natomiast Helios promocje to m.in. tańsze bilety – w cenach tym niższych, im wcześniej zostały zakupione, albo darmowe wejściówki na wybrane pokazy. Ale to nie wszystko. W Sieci systematycznie pojawiają się kupony rabatowe na zakup biletów. Jeśli natrafisz na Helion kod rabatowy, wykorzystaj go, zanim będzie za późno. Okresowe zniżki obowiązują nie tylko na seanse filmowe, ale również na pozycje dostępne w menu kinowego baru. Zatem powodów, aby odwiedzić Helios, jest całkiem sporo. Chociaż miłośników filmu raczej nie trzeba przekonywać, by zaglądali do kina.

Przejdź na stronę kina

3 najczęściej zadawane pytania o Helios

Jak zwrócić bilet w Helios?

Zastanawiasz się, czy możesz zwrócić Helios bilety, jeśli nieprzewidziane okoliczności pokrzyżują Twoje plany? Oczywiście – jednak muszą zostać spełnione pewne warunku. Z informacją o rezygnacji z udziału w seansie i zamiarze zwrotu biletów musisz zdążyć do momentu rozpoczęcia wyświetlania filmu, na który posiadasz kartę wstępu. Później zwrot nie będzie możliwy. Aby otrzymać zwrot za Helios bilety, zgłoś się do kasy obiektu, do którego dysponujesz zakupionymi wejściówkami. Poinformuj kasjera o zamiarze zwrotu i podaj numer identyfikatora transakcji. Pieniądze otrzymasz w formie gotówki.

Jak kupić bilet w Helios?

Planujesz kupić Helios bilety? Możesz to zrobić w kasie kina Helios (tuż przed seansem bądź wcześniej) albo skorzystać z możliwości zakupu online. Aby tego dokonać sięgnij po aplikację mobilną Helios lub zarezerwuj bilety przez stronę internetową kina. Wybierz interesujący Cię film, a następnie wskaż dzień i godzinę jego wyświetlania. Zaznacz, które miejsca chcesz zająć na kinowej sali i przejdź do procesu płatności. Kiedy tylko Helios otrzyma potwierdzenie Twojej płatności, otrzymasz bilety w wersji elektronicznej. Wszystko zajmuje tylko kilka chwil, a Ty w wygodny i prosty sposób stajesz się posiadaczem wejściówki do kina Helios.

Czy trzeba drukować bilet do Helios?

Zakupiłeś Helios bilety przez Internet lub wykorzystując aplikację mobilną. Co teraz? Czy musisz drukować bilety, aby w takiej tradycyjnej formie okazać je obsłudze kina przed wejściem na salę? Dla Twojej wygody wystarczy, że będziesz mieć przy sobie elektroniczną wersję wejściówek. Helios bilety w formie PDF z kodem QR otrzymasz na adres mailowy podany podczas zakupu lub znajdziesz je w aplikacji mobilnej. Pamiętaj jedynie, aby podczas wizyty w kinie Helios mieć przy sobie telefon lub inne urządzenie mobilne, które pozwoli odczytać bilet obsłudze. Jeśli jednak chcesz zabezpieczyć się, na wypadek gdyby elektronika zawiodła, do kina Helios możesz udać się z wydrukowanym biletem.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o Helios

Maratony filmowe

Maratony filmowe to szansa na spędzenie w kinie kilku nocnych godzin, podczas których wyświetlane są filmy powiązane ze sobą gatunkowo lub tematycznie. Jest to niezwykle ciekawe przeżycie zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kinem.

Helios dla Dzieci

Helios ma specjalną ofertę dla młodych widzów. Oferuje filmy familijne i animacje dla dzieci, cykliczne spotkania filmowe, specjalne pokazy dla dzieci oraz liczne atrakcje w postaci konkursów z nagrodami. Młodzi kinomani na pewno będą zachwyceni!

Kino Konesera

Filmy prezentowane w ramach programu są najczęściej niszowymi dziełami. To cykliczne pokazy kina niezależnego i obrazów nagradzanych na festiwalach. Kino Konesera to niezwykła oferta dla osób, które interesują się dziełami zapomnianymi czy nieznanymi szerszej publiczności.

Kino Kobiet

Ciekawe filmy dobrane specjalnie do żeńskiej widowni. Najczęściej są poprzedzane wieloma atrakcjami organizowanymi na sali kinowej, tuż przed wybranym seansem.

Oceń Helios

0.00 gwiazdek na podstawie 0 ocen

Jak zrealizować kod rabatowy Helios?

Seans w niższej cenie? Warto przeglądać oferty kina Helios, aby być na bieżąco ze wszystkimi akcjami promocyjnymi. Niewątpliwie, jedną z nich jest kupon Helios uprawniający do zniżek. Co możesz dzięki niemu zyskać? Przede wszystkim tańsze Helios bilety. Podpowiadamy, jak wykorzystać kod rabatowy Helios.

  • Na stronie Helios.pl przejdź do witryny wybranego kina Helios oferującego Helios bilety online.

– Wybierz film, który chcesz obejrzeć, a następnie wskaż datę i godzinę rozpoczęcia seansu.

– Po wybraniu wolnego miejsca na wirtualnej sali kinowej przejdź do płatności za Helios bilety.

– Tuż pod informacją o kwocie do zapłaty znajdziesz pole, w którym wykorzystasz kupon Helios.

– Wpisz prawidłowy kupon rabatowy Helios, a następnie zatwierdź go. Cena biletów obniży się o wartość zastosowanego kodu Helios.

– Kontynuuj zamówienie, podając dane osobowe i dokonując płatności.


Kilka informacji o kinach Helios

Helios jest największą siecią kin w Polsce pod względem liczby placówek. Kina Helios to przeszło 50 punktów zlokalizowanych w kilkudziesięciu miastach w kraju. Helios dysponuje łącznie niemal 300 ekranami i ponad 50 tysiącami miejsc dla widzów, których do odwiedzin kinowych sal zachęcają liczne Helios promocje i atrakcyjny, zawsze na czasie Helios repertuar.
Pepper KuponyPolityka prywatności · Polityka plików cookies ·