T-Mobile kody rabatowe i okazje na Pepper.pl

Aktualne promocje i zniżki - 5 sprawdzonych ofert od T-Mobile I Wrzesień 2023

50zł
Oferta
Oferta

Dla młodych: oferta bez limitów za 50 zł miesięcznie w T-mobile!

Oferta
50zł
Oferta
Pokaż promocję
20zł
zniżki
Oferta

Dla osób przenoszących numer 20zł zniżki na abonament

Oferta
20zł
zniżki
Pokaż promocję
1560zł
zniżki
Oferta

Światłowód i telewizja 24 miesiące za darmo!

Oferta
1560zł
zniżki
Pokaż promocję
270zł
zniżki
Oferta

Przenieś numer i dzwoń 3 miesiące za darmo!

Oferta
270zł
zniżki
Pokaż promocję
50zł
oferta
Oferta

Nowe modele smartfonów i tabletów w abonamencie od 50zł

Oferta
50zł
oferta
Pokaż promocję

Kody rabatowe i promocje, które już wygasły

2 lata
za 0zł
Oferta

Magenta Dom: nawet 2 lata za 0zł w T-Mobile!

Oferta
2 lata
za 0zł
Pokaż promocję
0zł
oferta
Oferta

9 miesięcy za 0zł tylko w T-mobile!

Oferta
0zł
oferta
Pokaż promocję

T-Mobile – czy warto skorzystać z usług operatora?

Plać do 20 zł miesięcznie mniej!

Oczywiście, że warto! Na stronie T-Mobile czekają na Ciebie mega oferty ze zniżkami dla nowych i stałych klientów. Możesz zdecydować się na telefon na kartę, abonament lub opcję mieszaną. Zamówisz tu usługi i urządzenia z prawem do zwrotu w przypadku niepełnej satysfakcji. To zdecydowana zaleta, która pozwala na przetestowanie usług i swobodne zapoznanie się z urządzeniami. W ofercie na doładowania jako nowy użytkownik ze swoim numerem masz usługę 4 miesiące za darmo! Ponadto przy doładowywaniu konta otrzymasz za każdym razem bonusowe GB. Decydując się na zestaw abonamentów dla domowników, oszczędzisz 20 zł miesięcznie na każdy kolejny numer. Wypróbuj również opcję nielimitowanego internetu T-Mobile. Tu warto być klientem!

Zobacz oferty

Często zadawane pytania na temat usług T-Mobile

Jak dokonać zwrotu produktów lub usług T-Mobile?

T-Mobile oferuje możliwość zwrotu produktów i usług zamówionych online. Operator podkreśla, że to dobra forma, by przetestować daną usługę, a w razie braku satysfakcji zrezygnować z niej w określonym czasie. Podobnie jak w przypadku zakupów online w innych sklepach internetowych, zamawiając produkt czy usługę online, możesz odstąpić od zawartej umowy w terminie 14 dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Aby dokonać zwrotu:

 • Poinformuj operatora o odstąpieniu od umowy - możesz dokonać tego w formie pisemnej (np. wysyłając pismo pocztą). Możesz także skorzystać z formularza odstąpienia, który otrzymasz wraz z umową. Aby zachować termin odstąpienia od umowy, wyślij informację o planowanym odstąpieniu od umowy pocztą przed upływem wspomnianych 14 dni. 
 • Odeślij towar - jeśli zdecydujesz się na zwrot produktu, odeślij go na adres:
  T-Mobile Polska S.A.Sekcja Obsługi Zwrotów
  ul. Poznańska 25105-850 Ołtarzew
 • Oczekuj na zwrot środków - zwrot płatności otrzymasz najpóźniej 14 dni od dnia, w którym T-Mobile otrzyma od Ciebie informację o odstąpieniu od umowy.
  Jeśli zastosowałeś T-Mobile kupon rabatowy podczas aktywacji usługi, to niestety przepada on wraz z rozwiązaniem umowy i zwrotem sprzętu.

Czy mogę skorzystać z T-Mobile kodu promocyjnego przy każdej formie płatności?

Tak. Bez problemu możesz aktywować swój T-Mobile kod promocyjny przy każdej dostępnej metodzie płatności. Za produkty i usługi zamówione na T-Mobile można zapłacić przy odbiorze. Ta zasada sprawdza się w przypadku, gdy chcesz opłacić pełną kwotę jednorazowo, na przykład za wybrane w na stronie T-Mobile telefony, tablety czy inne urządzenia. Alternatywą może być płatność miesięczna. Zwróć uwagę na to, że do pierwszej faktury zazwyczaj doliczana jest opłata aktywacyjna. Często T-Mobile zaznacza, że kwota obejmuje rabat za zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych lub za e-fakturę. Warto wziąć to pod uwagę i zdecydować się na te rabaty.

T-Mobile kod promocyjny nie działa, co teraz?

Jeśli Twój T-Mobile kod promocyjny nie działa, skontaktuj się z biurem obsługi klienta. Możesz to zrobić na kilka sposobów:
– czat (doradcy pracują od godziny 7.00 do 23.00)
– zgłoszenie na Mój T-Mobile
– telefonicznie, dzwoniąc pod jeden z numerów: 604 604 604, 602 960 200 lub 602 900 000
– osobiście w jednym ze sklepów lub salonów T-Mobile

Jakie usługi i produkty są dostępne w T-mobile?

Na stronie T-mobile możesz zamówić usługi i urządzenia. Zamierzasz wybrać nowy telefon? Możesz kupić go online za pełną kwotę lub zdecydować się na dostępny w T-Mobile abonament, który pozwoli rozłożyć płatność np. na kilkanaście miesięcy. Decydując się na zakup telefonu, można wybrać, czy chce się uzyskać nowy numer, przenieść numer do T-Mobile lub przejść z karty na proponowany przez T-Mobile abonament, będąc klientem sieci. Urządzenia dostępne w T-Mobile to:

 • Telefony renomowanych marek. To zarówno modele dotykowe, jak i klasyczne warianty z klawiaturą numeryczną
 • Modemy i routery zapewniające połączenie Wi-Fi dla kilkunastu użytkowników
 • Dekodery umożliwiające przesyłanie materiałów z telefonu bezpośrednio na telewizor
 • Tablety i komputery
 • Smartwatche

Odkrywaj super promocje i zniżki w T-Mobile

Doładowania już od 1 zł

Odkryj Happy Box i ciesz się możliwością korzystania z usługi już o 1 zł. To również wymarzony zestaw prezentowy dla fanów filmów o superbohaterach i wspólnej zabawy. W ramach pakietu otrzymujesz najnowszy smartfon i lego Spiderman.

Światłowód przez 6 miesięcy za 0 zł

Nie ma to jak szybki internet bez limitu w domu. Taką opcję oferuje Ci T-Mobile. Przejrzyj aktualną ofertę, zdecyduj się na ultraszybki Internet i ciesz się usługą za darmo nawet do 6 miesięcy. Oferta przeznaczona jest dla nowych klientów T-Mobile.

Bonusy z aplikacją T-Mobile!

Zainstaluj apke T-Mobile na swoim telefonie i korzystaj z mega korzyści jakie Ci daje. W aplikacji znajdziesz wiele ciekawych ofert partnerskich, w tym zniżki do 30% na usługi takich firm jak Uber, audioteka klub, Booking, Flixbus i wiele innych. Poza tym możesz również liczyć na liczne bonusy i T-Mobile kupony zniżkowe na usługi.

Pakiety dla domu

Przejdź do zakładki Magenta Dom i korzystaj z usług w pakiecie nawet do 9 miesięcy za darmo. Mając telewizję, internet i abonament za telefon na jednym rachunku, realnie oszczędzasz. Nic nie płacisz za instalacje i aktywację. Dodatkowo możesz rozłożyć płatności na raty 0 %.

Oceń T-Mobile

0.00 gwiazdek na podstawie 0 ocen

T-Mobile kod promocyjny – jak go aktywować?

Telefonia aktualnie nie oferuje żadnych T-Mobile kodów promocyjnych. Zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty promocji i okazji. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zajrzyj na stronę i wybierz usługę, która Cię interesuje. Nowi klienci zazwyczaj mogą liczyć na kilka miesięcy bez jakichkolwiek opłat. Warto korzystać z takich okazji. Bez T-Mobile kodu rabatowego też można dużo zaoszczędzić!

T-Mobile – komunikacja nowej generacji

Początki T-mobile w Polsce to 1995 rok, jednak od tego czasu firma przechodziła liczne zmiany, w tym te dotyczące nazwy (początkowo Polska Telefonia Cyfrowa, później Era GSM, Tak Tak czy Era). T-mobile to więcej niż operator telefonii komórkowej – w ofercie firmy znajdziesz produkty i usługi dla klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych firm. Twój cel to telefon na kartę lub abonament, a może nowy telefon, komputer czy tablet? W T-Mobile oprócz urządzeń renomowanych marek dostępne są usługi internetowe, w tym światłowód czy 5G.
Pepper KuponyPolityka prywatności · Polityka plików cookies ·