T-Mobile - Kupony

T-Mobile Promocje

37 gorących okazji

Kupony i kod rabatowy od T-Mobile w czerwiec 2019

200zł
200zł
Przedłuż umowę, 200 zł rabatu na dowolny telefon.
12/05/2019
Wykorzystaj 200 zł rabatu na dowolny telefon. Przedłuż umowę już teraz. Wpisz poniższy kod rabatowy w koszyku. KOD: Q6UKL3 Kod ważny do 12 maja, do końca dnia.
Peter_Goldman

Ale telefon byl caly i wszystko ok? Sa tez z lombardow czy powystawowe max za 2.5k. Jesli chodzi o T-mobile nie oplaca sie w zadnym wypadku. Najtaniej wychodzi w Orange okolo 3.5k po odliczeniu abonamentu, w T-mobile wychodzi okolo 6k i to troszke przesada.

BartekAdamski

"Chciałem wziąć V40 z abonamentem...". Miałem styczność z kilkoma telefonami z tego sklepu. Fabryczne plomby zerwane, niefabrycznie zapakowane akcesoria itd. Za darmo nie ma nic, sorry not sorry.

BartekAdamski

Trzeba być dzbanem, żeby porównywać kwotę całego abo (czyli razem z usługami) z ceną samego telefonu z bestceny co jest co najmniej dziwnym źródłem. Nie chodzi mi o wałkowaną pod każdym postem gwarancję, ale samo urządzenie które jest w opakowaniu z zerwanymi plombami itd... Jako kosultant Play jednoznacznie stwierdzam, że z kartą nie każdy umie się obchodzić, a abonament można mieć całkiem spoko za 35 ziko już (rozmowy, sms, 10 gb neta w ofercie przy 3 numerach, każdy kto ma męża\żonę dorzuca dzieciaka i proszę bardzo). Przestańcie już tak biadolić na te abonamenty... Choć blokowanie telefonu jest akurat kijowe...

Tomasz_KdnD

The winTer is here.

bomber

dobra ;) przestańcie jojczyć bo od dłuższego czasu abonenci Orange mają P20 Pro za dwa koła i 20x0% (czyli sporo poniżej sklepowych, które dopiero od kilku tygodni oscylują bliżej 2200 zł) jak ktoś umie liczyć to znajdzie dobrą ofertę z abo (y)

Newsletter
Gorąco!
Najgorętsze okazje wprost na Twoją skrzynkę?
Subskrybuj przegląd najlepszych okazji publikowanych codziennie.
PepperPromo
PepperPromo 

Najnowsze Kupony T-Mobile:

ZniżkaT-Mobile Szczegóły ZniżkiWygasa
200złPrzedłuż umowę, 200 zł rabatu na dowolny telefon.11/05/2019