T-Mobile - Kupony

T-Mobile Promocje

38 gorących okazji

Kupony i kod rabatowy od T-Mobile w sierpień 2019

100zł
100zł
T-Mobile 100zł zniżki
18/08/2019
Dziś dostałem taki kuponik od T-Mobile. Może komuś się przyda
Krzysztof_Rabiczko

Właśnie widać.

Ludzik

Mnie się zirytować nie da. Próbuj dalej.

Ludzik

Nie trybu u nikogo. Ale że ci się na wyswietlaczu pokazuje to akurat wierze. Mówimy jednak dzbanie o tym czy działa czy nie. Wszystko.

Ludzik

Dzban to cię zrobił. Twoje teorie są z dupy. To co na wyswietlaczu nie ma związku z rzeczywistością, a czy to rozumiesz, czy nie Rapiczko mam głęboko w dupie. Jesteś zwyczajnie niedouczony. Na Ra piczko.

Krzysztof_Rabiczko

Ale dzban hahah przecież mówię, że tak robiłem i wszystko grało. Czaisz ??? Kpw??? Xd poczytaj se o tym. Jak u Ciebie nie trybi to mi przykro heh

200zł
200zł
Przedłuż umowę, 200 zł rabatu na dowolny telefon.
12/05/2019
Wykorzystaj 200 zł rabatu na dowolny telefon. Przedłuż umowę już teraz. Wpisz poniższy kod rabatowy w koszyku. KOD: Q6UKL3 Kod ważny do 12 maja, do końca dnia.
Peter_Goldman

Ale telefon byl caly i wszystko ok? Sa tez z lombardow czy powystawowe max za 2.5k. Jesli chodzi o T-mobile nie oplaca sie w zadnym wypadku. Najtaniej wychodzi w Orange okolo 3.5k po odliczeniu abonamentu, w T-mobile wychodzi okolo 6k i to troszke przesada.

BartekAdamski

"Chciałem wziąć V40 z abonamentem...". Miałem styczność z kilkoma telefonami z tego sklepu. Fabryczne plomby zerwane, niefabrycznie zapakowane akcesoria itd. Za darmo nie ma nic, sorry not sorry.

BartekAdamski

Trzeba być dzbanem, żeby porównywać kwotę całego abo (czyli razem z usługami) z ceną samego telefonu z bestceny co jest co najmniej dziwnym źródłem. Nie chodzi mi o wałkowaną pod każdym postem gwarancję, ale samo urządzenie które jest w opakowaniu z zerwanymi plombami itd... Jako kosultant Play jednoznacznie stwierdzam, że z kartą nie każdy umie się obchodzić, a abonament można mieć całkiem spoko za 35 ziko już (rozmowy, sms, 10 gb neta w ofercie przy 3 numerach, każdy kto ma męża\żonę dorzuca dzieciaka i proszę bardzo). Przestańcie już tak biadolić na te abonamenty... Choć blokowanie telefonu jest akurat kijowe...

Tomasz_KdnD

The winTer is here.

bomber

dobra ;) przestańcie jojczyć bo od dłuższego czasu abonenci Orange mają P20 Pro za dwa koła i 20x0% (czyli sporo poniżej sklepowych, które dopiero od kilku tygodni oscylują bliżej 2200 zł) jak ktoś umie liczyć to znajdzie dobrą ofertę z abo (y)

Newsletter
Gorąco!
Najgorętsze okazje wprost na Twoją skrzynkę?
Subskrybuj przegląd najlepszych okazji publikowanych codziennie.
PepperPromo
PepperPromo 
Alerty Telegramu!
Gorąco!
Chcesz otrzymywać powiadomienia o najlepszych okazjach i kuponach przez Telegram?
Za darmo
Telegram Powiadomienia
PepperPromo Subskrybuj

Najnowsze Kupony T-Mobile:

ZniżkaT-Mobile Szczegóły ZniżkiWygasa
100złT-Mobile 100zł zniżki18/08/2019
200złPrzedłuż umowę, 200 zł rabatu na dowolny telefon.11/05/2019