Cortland - Kupony

Cortland promocja

6 gorących okazji

Kupony i kod rabatowy od Cortland w wrzesień 2020

Kod obniżający cenę od 50 do 200 zł. Na wszystko od Cortland.pl Ta promocja łączy się z -8% dla studentów.
28/02/2019
Może ktoś skorzysta! Na Cortland.pl działa kod AMBA04 na sprzęt elektroniczny, wychodzi od -50 do -200 zł, w zależności od sprzętu. Łączy się ze studencką zniżką -8%!
rhudhy

Fakty są takie, że ilu okazji byś nie schłodził (a widzę, że masz takie durne hobby), Apple i jego sprzedaż raczej się z tego powodu nie załamie. Robisz tylko wbrew innym użytkownikom tego portalu, którzy mają swoje zdanie i chcieliby kupić w lepszej cenie sprzęt tej firmy. To chyba działanie na szkodę społeczności i serwisu Pepper? Edukować po swojemu możesz na forach, nawet tutejszych, ale okazja to okazja - bez względu co Ty sądzisz o danej marce. Oceniamy czy coś jest rzeczywiście taniej niż kiedy indziej.

rhudhy

Nie napisałeś też nic merytorycznego nt. okazji. Wywnętrzać się możesz gdzie indziej. Tak, ja kupuję i takie alerty mam na Pepperze, a Ty mi to utrudniasz i robisz na złość - innemu użytkownikowi Peppera, nie Apple, bo ci mają się dobrze i Twoja „bohaterska walka“ tego nie zmieni.

Vinilo

Kilka godzin więcej SOT? Nie wiem kto ci uwierzy w takie bajeczki (lol) PS nie zapomnij wspomnieć o bugach i brakach w tych custom romach (y)

xlewyx

Abstrahując już od tego, że pisząc szpiegowski miałem na myśli ostatnią aferę związaną z tą 'godną' zaufania firmą, a nie to jak telefon nas podsłuchuje, to funfact: chłopaki z niebezpiecznika tylko na iphone lecą, a znają się na bezpieczeństwie IT jak mało kto w tym kraju, prowadzą prelekcje na ten temat w dużych firmach IT, sam w jednej pracuje i często gęsto uczęszczam. iOS jest (m.in) systemem mocno skonteneryzowanym, co czyni go naprawdę bezpiecznym. Nie ma w tym fanboystwa, to jest fakt i ciężko to podważyć. Apple też tanio skóry nie sprzedaje jeśli chodzi o współprace z rządem, a w takich chinach to nie ma czegoś takiego jak brak współpracy z rządem, to jest kraj autorytarny, tam robisz jak ci władza zagra. Ale to są kwestie już do poruszenia jak masz coś za uszami, lub jesteś VIPem.

Usunięty149991

Ludzie to mają ,,mniemanie o sobie". Wytłumaczę wszystkim zainteresowany oraz rozwieje wszelkie wątpliwości otóż, ,,plebsu" nie podsłuchują, bo im się to nie opłaca.

Najnowsze Kupony Cortland:

ZniżkaCortland Szczegóły ZniżkiWygasa
ZniżkaKod obniżający cenę od 50 do 200 zł. Na wszystko od Cortland.pl Ta promocja łączy się z -8% dla studentów.5/02/2019