Santander kody rabatowe i okazje na Pepper.pl

Aktualne promocje i zniżki - 7 sprawdzonych ofert od Santander I Listopad 2023

21,69%
RRSO
Oferta

Kredyt konsolidacyjny w Santander z RRSO tylko 21,69%

Oferta
21,69%
RRSO
Pokaż promocję
Kantor
Santander
Oferta

Wymieniaj pieniądze w Santander i płać w obcych walutach bez kosztów przewalutowania

Oferta
Kantor
Santander
Pokaż promocję
600zł
zwrotu
Oferta

Black week: załóż kartę kredytową i zyskaj 600zł zwrotu!

Oferta
600zł
zwrotu
Pokaż promocję
150zł
na start
Oferta

Otwórz konto dla dziecka i zyskaj 150zł na start!

Oferta
150zł
na start
Pokaż promocję
500zł
zysku
Oferta

Polecaj znajomym i zyskaj aż 500zł!

Oferta
500zł
zysku
Pokaż promocję
0zł
Przelew
Oferta

Korzystaj z przelewów natychmiastowych za 0zł w Santander

Oferta
0zł
Przelew
Pokaż promocję
150zł
zwrotu
Oferta

Black Week: załóż konto dla młodych i zyskaj 150zł!

Oferta
150zł
zwrotu
Pokaż promocję

Kody rabatowe i promocje, które już wygasły

300zł
zyskaj
Oferta

Black Week w Santander: wnioskuj o kartę kredytową i zyskaj 300 zł!

Oferta
300zł
zyskaj
Pokaż promocję
150zł
zysku
Oferta

Załóż konto dla dziecka i zyskaj 150zł!

Oferta
150zł
zysku
Pokaż promocję

Oszczędności w Santander masz jak w banku

Tak oszczędzisz

Zaglądaj na stronę Santander i korzystaj z nowych promocji, konkursów i możliwości dofinansowania stypendiów. Bank oferuje regularnie również opcję oszczędzania przy płatnościach kartami debetowymi, ulgi dla prowizji do przechowywania środków na kontach z dużymi kwotami oraz podnosi oprocentowanie w skali roku na lokatach. Jeśli dodatkowo uda Ci się zrealizować kod rabatowy Santander, oszczędzisz jeszcze więcej!

Do ofert!

Często zadawane pytania przez klientów Santander Bank

Gdzie znajdę Kod Santander?

Jeśli dostępne są kody Santander, znajdziesz je z pewnością na naszej stronie internetowej. Dodatkowo warto też odwiedzać stronę internetową banku, tam również publikowane są wszystkie nowe oferty rabatowe.

Co zrobić po zgubieniu karty z Santander Bank Polska?

W momencie zgubienia karty należy ją zastrzec lub zablokować. Można to zrobić w aplikacji mobilnej banku lub przez infolinie.

Czy Santander ma swój profil w mediach społecznościowych?

Tak! Santander to jeden z banków, który pozostaje aktywny w mediach społecznościowych. Chcesz dowiedzieć się o najważniejszych wydarzeniach ze świata Santander? Interesują Cię nowe oferty promocyjne, kupony zniżkowe Santander i innowacyjne formy oszczędzania? Znajdź Santander na: Facebooku, Instagramie, Twitterze, YouTubie oraz LinkedIne.

Jak aktywować kartę do konta w Santander?

Aby aktywować kartę, należy zalogować się do Santander Internet i aktywować kartę poprzez nadanie numeru PIN. Akcję można również przeprowadzić w aplikacji mobilnej.

Jak przenieść konto do Santander Bank Polska?

Aby przenieść konto wystarczy wizyta w dowolnej placówce banku lub zalogowanie się usług bankowości elektronicznej.

Jak mogę skorzystać z wpłatomatów Santander?

Jedyne co potrzebujesz do korzystania z wpłatomatu, jest karta do konta prowadzonego w złotych.

Jak mogę się skontaktować z Santander?

W Santander kontakt z Biurem Obsługi Klienta jest możliwy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu dzięki opcji Santander Infolinia. Zanim jednak porozmawiasz z konsultantem, sprawdź dział Santander Pomoc oraz sekcję Bank Porad na santader.pl. Wolisz nawiązać z Santander kontakt bezpośredni? Oto wszystkie możliwości konsultacji ze specjalistami banku Santander:

-- Santander Infolinia dostępna pod numerem 1 9999
-- rozmowa audio, video lub czat online z doradcą
-- rozmowa z bankierem w oddziale Santander

Santander.pl — oferta zróżnicowana na miarę Twoich oczekiwań

Płacisz jak chcesz!

W Santander masz wręcz nieograniczone możliwości dokonywania płatności. Poza standardowymi opcjami, jakimi są karty debetowe i kredytowe, bank oferuje formy płatności, przy których nie musisz mieć przy sobie portfela. Możesz wygodnie płacić telefonem przez Google Pay czy Apple Pay, a nawet zegarkiem przez aplikację Garmin Pay. Ciesz się swobodą zakupów!

Klient indywidualy w Santander

W tej sekcji serwisu santander.pl czekają na Ciebie wszystkie propozycje bankowości dla osób fizycznych. Chcesz skorzystać z opcji Santander kredyt albo otworzyć konto walutowe, by móc wymieniać waluty w Santander Kantor? W dziale Santander Klient Indywidualny znajdziesz wszystkie konta osobiste, oszczędnościowe, ubezpieczenia, pożyczki i inne propozycje dla osób fizycznych. Bank wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i często organizuje promocje i zniżki, więc warto śledzić aktualności na stronie.

Santander Select i Private Banking

Bankowość Santander Select powstała z myślą o klientach indywidualnych, którzy posiadają miesięczne wpływy na konto w wysokości minimum 10 000 zł lub przynajmniej 200 000 oszczędności. Santander Select to spersonalizowane rozwiązania ułatwiające zarządzanie finansami osobistymi i oszczędzanie. Natomiast Santander Private Banking to usługi bankowe klasy premium dedykowane najbardziej wymagającym klientom indywidualnym. W ramach tej oferty możesz liczyć nie tylko na profesjonalne doradztwo finansowe, lecz także na konta bankowe prowadzone na indywidualnych warunkach, a także szereg usług towarzyszących, z Concierge, członkostwo w programie LoungeKey i wiele innych benefitów.

Oferta dla małych i dużych firm oraz korporacji

W tych kategoriach znajdziesz przede wszystkim konta firmowe i ofertę kredytową dla małych firm i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Wartą uwagi usługą jest także możliwość prowadzenia księgowości online w ramach eKsięgowość inFakt w Santander online. Santander WBK nie zapomina również o największych przedsiębiorstwach, oferując im zarówno rozwiązania dostosowane do sektora prowadzonej działalności, jak i propozycje ułatwiające międzynarodowy rozwój biznesu. Rozwiązania oferowane przez Santander są przejrzyste, i zawsze niosą realne korzyści dla klienta.

Finansiaki: Darmowy portal edukacji finansowej

Bank nie zapomina również o najmłodszych. Finansiaki to projekt, który wspiera kształtowanie kompetencji z zakresu finansów i przedsiębiorczości. Atrakcyjna forma przekazu pozwala uczyć dzieci już od małego jak obchodzić się z pieniędzmi. Materiały edukacyjne zostały przygotowane pod kątem dzieci przedszkolnych i szkolnych na etapie podstawowym. To idealny sposób, by przekazywać wiedzę o finansach i oszczędzaniu w przystępny sposób!

Oceń Santander

0.00 gwiazdek na podstawie 0 ocen

Kody Santander — dodatkowe korzyści z bankowania!

Chcesz korzystać z dodatkowych oszczędności, lecz nigdy wcześniej nie posługiwałeś się kuponami znalezionymi na Pepper.pl? Przekonaj się, jakie to proste. Oto jak krok po kroku wykorzystywać znalezione w naszym serwisie kody Santander:

  • Przejrzyj aktualnie udostępniane w naszym serwisie kupony.

  • Wybierz interesującą Cię okazję.

  • W zakładce Informacje znajdziesz ewentualne dodatkowe warunki jej realizacji. Niektóre promocje mogą być przeznaczone na przykład jedynie dla nowych klientów banku, a inne — na przykład wymagać założenia konta walutowego Santander Kantor lub podjęcia innej akcji.

  • Kliknij w Pobierz kod. Poczekaj na automatyczne przekierowanie na stronę santander.pl lub wprowadź jej adres w przeglądarkę.

  • Postępuj zgodnie z instrukcjami, jakie znajdziesz w opisie danego kodu Santander i skorzystaj z dodatkowych oszczędności!

Santander — bank dopasowany do potrzeb klienta

Historia Santander Bank Polska sięga roku 1988. Wówczas na mocy rozporządzenia Rady Ministrów powstał Bank Zachodni. W 2001 roku zmienił nazwę na Bank Zachodni WBK, pod którą funkcjonował aż do 2018 roku, kiedy to przeprowadzono rebranding na nazwę Santander Bank Polska. Obecnie Santander jest już od 2011 roku w rękach hiszpańskiej grupy Santander. To jeden z najlepiej znanych działających w Polsce banków. Pod względem wielkości aktywów zajmuje on miejsce w pierwszej trójce największych polskich banków. Santander kieruje swoją ofertę zarówno w stronę klientów indywidualnych, jak i małych przedsiębiorców oraz dużych firm. Jak nie przegapić najlepszych ofert Santander? Pomogą w tym codziennie aktualizowane kupony dostępne na Pepper.pl!
Pepper KuponyPolityka prywatności · Polityka plików cookies ·