Santander kody rabatowe i okazje na Pepper.pl

Aktualne promocje i zniżki - 8 sprawdzonych ofert od Santander I Czerwiec 2024

5%zysku
Oferta

Załóż rachunek oszczędnościowy i zyskaj 5% oprocentowanie

Pokaż ofertę
Megaoferta
Oferta

Otrzymaj do 500zł miesięcznie na e-kartach podarunkowych!

Pokaż ofertę
Aplikacjamobilna
Oferta

Pobierz aplikację na swój telefon i zawsze miej ją pod ręką

Pokaż ofertę
12,13%RRSO
Oferta

Kredyt konsolidacyjny w Santander z RRSO tylko 12,13%

Pokaż ofertę
4%lokata
Oferta

Załóż lokatę wiosenną z oprocentowaniem 4%

Pokaż ofertę
Megadeal
Oferta

Zyskaj do 700zł otwierając konto w Santander

Pokaż ofertę
Ubezpieczżycie
Oferta

Ubezpiecz życie i zdrowie!

Pokaż ofertę
Ekstraoferta
Oferta

Do 300zł zwrotu za rachunki rocznie w Santander

Pokaż ofertę

Kody rabatowe i promocje, które już wygasły

Megadeal
Kod

Odbierz Santander rabat: kredyt online z prowizją 0%

Pokaż kod
Megadeal
Kod

Santander rabat: weź kredyt online z rabatem

Pokaż kod
Megadeal
Kod

Odbierz Santander rabat: prowizja 0% i oprocentowanie 9,99%

Pokaż kod
Megadeal
Kod

Santander rabat: kredyt z prowizją 0% i oprocentowaniem 10%

Pokaż kod
9,99%oprocentowanie
Kod

Sprawdź atrakcyjne warunki kredytu z Santander kod rabatowy

Pokaż kod
0%prowizji
Kod

Santander rabat: 0% prowizji na pierwszy kredyt do 3000zł!

Pokaż kod
0%prowizji
Kod

Santander rabat: weź pierwszy kredyt z prowizją 0%!

Pokaż kod
0%prowizja
Kod

Aktywuj rabat Santander: 0% prowizji na kredyt gotówkowy!

Pokaż kod
50złzwrotu
Oferta

Zwroty za obroty! Zyskaj 50zł za płatność kartą

Pokaż ofertę
0%prowizja
Oferta

Prowizja 0% w kredycie gotówkowym Santander — sprawdź!

Pokaż ofertę

Oszczędności w Santander masz jak w banku

Tak oszczędzisz

Zaglądaj na stronę Santander i korzystaj z nowych promocji, konkursów i możliwości dofinansowania stypendiów. Bank oferuje regularnie również opcję oszczędzania przy płatnościach kartami debetowymi, ulgi dla prowizji do przechowywania środków na kontach z dużymi kwotami oraz podnosi oprocentowanie w skali roku na lokatach. Jeśli dodatkowo uda Ci się zrealizować Santander Kod rabatowy, oszczędzisz jeszcze więcej!

Do ofert!

Często zadawane pytania przez klientów Santander Bank

Gdzie znajdę Santander kod?

Jeśli dostępne są kody Santander, znajdziesz je z pewnością na naszej stronie internetowej. Dodatkowo warto też odwiedzać stronę internetową banku, tam również publikowane są wszystkie nowe oferty rabatowe.

Co zrobić po zgubieniu karty z Santander Bank Polska?

W momencie zgubienia karty należy ją zastrzec lub zablokować. Można to zrobić w aplikacji mobilnej banku lub przez infolinię.

Czy Santander ma swój profil w mediach społecznościowych?

Tak! Santander to jeden z banków, który pozostaje aktywny w mediach społecznościowych. Chcesz dowiedzieć się o najważniejszych wydarzeniach ze świata Santander? Interesują Cię nowe oferty promocyjne, kupony zniżkowe Santander i innowacyjne formy oszczędzania? Znajdź Santander na: Facebooku, Instagramie, Twitterze, YouTubie oraz LinkedInie.

Jak aktywować kartę do konta w Santander?

Aby aktywować kartę, należy zalogować się do Santander Internet i aktywować kartę poprzez nadanie numeru PIN. Akcję można również przeprowadzić w aplikacji mobilnej.

Jak przenieść konto do Santander Bank Polska?

Aby przenieść konto, wystarczy wizyta w dowolnej placówce banku lub zalogowanie się usług bankowości elektronicznej.

Jak mogę skorzystać z wpłatomatów Santander?

Jedynym potrzebnym elementem do korzystania z wpłatomatu jest karta do konta prowadzonego w złotych.

Jak mogę się skontaktować z Santander?

W Santander kontakt z Biurem Obsługi Klienta jest możliwy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu dzięki opcji Santander Infolinia. Zanim jednak porozmawiasz z konsultantem, sprawdź dział Santander Pomoc oraz sekcję Bank Porad na Santander.pl. Wolisz nawiązać z Santander kontakt bezpośredni? Oto wszystkie możliwości konsultacji ze specjalistami banku Santander:

-- Santander Infolinia dostępna pod numerem 1 9999
-- rozmowa audio, video lub czat online z doradcą
-- rozmowa z bankierem w oddziale Santander

Podobne kupony

Bank Pekao
Oferta

Polecaj konto Przekorzystne i zyskaj 100zł za polecenie!

Pokaż ofertę
Bank Pekao
Oferta

Polecaj konto Przekorzystne i zyskaj do 200zł!

Pokaż ofertę
Bank Pekao
Oferta

Zyskaj do 50% zniżki na pierwsze ubezpieczenie nieruchomości

Pokaż ofertę
Bank Pekao
Oferta

Otwórz konto firmowe online i odbierz nawet 2000zł premii

Pokaż ofertę

Santander.pl — oferta zróżnicowana na miarę Twoich oczekiwań

Płacisz jak chcesz!

W Santander masz wręcz nieograniczone możliwości dokonywania płatności. Poza standardowymi opcjami, jakimi są karty debetowe i kredytowe, bank oferuje formy płatności, przy których nie musisz mieć przy sobie portfela. Możesz wygodnie płacić telefonem przez Google Pay czy Apple Pay, a nawet zegarkiem przez aplikację Garmin Pay. Ciesz się swobodą zakupów!

Klient indywidualy w Santander

W tej sekcji serwisu Santander.pl czekają na Ciebie wszystkie propozycje bankowości dla osób fizycznych. Chcesz skorzystać z opcji Santander kredyt albo otworzyć konto walutowe, by móc wymieniać waluty w Santander Kantor? W dziale Santander Klient Indywidualny znajdziesz wszystkie konta osobiste, oszczędnościowe, ubezpieczenia, pożyczki i inne propozycje dla osób fizycznych. Bank wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i często organizuje promocje i zniżki, więc warto śledzić aktualności na stronie.

Santander Select i Private Banking

Bankowość Santander Select powstała z myślą o klientach indywidualnych, którzy posiadają miesięczne wpływy na konto w wysokości minimum 10 000 zł lub przynajmniej 200 000 zł oszczędności. Santander Select to spersonalizowane rozwiązania ułatwiające zarządzanie finansami osobistymi i oszczędzanie. Natomiast Santander Private Banking to usługi bankowe klasy premium dedykowane najbardziej wymagającym klientom indywidualnym. W ramach tej oferty możesz liczyć nie tylko na profesjonalne doradztwo finansowe, lecz także na konta bankowe prowadzone na indywidualnych warunkach, a także szereg usług towarzyszących, takich jak Concierge, członkostwo w programie LoungeKey i wiele innych.

Oferta dla małych i dużych firm oraz korporacji

W tych kategoriach znajdziesz przede wszystkim konta firmowe i ofertę kredytową dla małych firm i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Wartą uwagi usługą jest także możliwość prowadzenia księgowości online w ramach eKsięgowość inFakt w Santander online. Santander WBK nie zapomina również o największych przedsiębiorstwach, oferując im zarówno rozwiązania dostosowane do sektora prowadzonej działalności, jak i propozycje ułatwiające międzynarodowy rozwój biznesu. Rozwiązania oferowane przez Santander są przejrzyste, i zawsze niosą realne korzyści dla klienta.

Finansiaki: Darmowy portal edukacji finansowej

Bank nie zapomina również o najmłodszych. Finansiaki to projekt, który wspiera kształtowanie kompetencji z zakresu finansów i przedsiębiorczości. Atrakcyjna forma przekazu pozwala uczyć dzieci już od małego jak obchodzić się z pieniędzmi. Materiały edukacyjne zostały przygotowane pod kątem dzieci przedszkolnych i szkolnych na etapie podstawowym. To idealny sposób, by przekazywać wiedzę o finansach i oszczędzaniu w przystępny sposób!

Oceń Santander

0.00 gwiazdek na podstawie 0 ocen

Santander rabat — dodatkowe korzyści z bankowania!

Chcesz korzystać z dodatkowych oszczędności, lecz nigdy wcześniej nie posługiwałeś się kuponami znalezionymi na Pepper.pl? Przekonaj się, jakie to proste. Oto jak krok po kroku wykorzystywać znalezione w naszym serwisie kody Santander:

  • Przejrzyj aktualnie udostępniane w naszym serwisie kupony.

  • Wybierz interesującą Cię okazję.

  • W zakładce Informacje znajdziesz ewentualne dodatkowe warunki jej realizacji. Niektóre promocje mogą być przeznaczone na przykład jedynie dla nowych klientów banku, a inne — na przykład wymagać założenia konta walutowego Santander Kantor lub podjęcia innej akcji.

  • Kliknij w Pobierz kod. Poczekaj na automatyczne przekierowanie na stronę santander.pl lub wprowadź jej adres w przeglądarkę.

  • Postępuj zgodnie z instrukcjami, jakie znajdziesz w opisie danego kodu Santander i skorzystaj z dodatkowych oszczędności!

Santander — bank dopasowany do potrzeb klienta

Historia Santander Bank Polska sięga roku 1988. Wówczas na mocy rozporządzenia Rady Ministrów powstał Bank Zachodni. W 2001 roku zmienił nazwę na Bank Zachodni WBK, pod którą funkcjonował aż do 2018 roku, kiedy to przeprowadzono rebranding na nazwę Santander Bank Polska. Obecnie Santander jest już od 2011 roku w rękach hiszpańskiej grupy Santander. To jeden z najlepiej znanych działających w Polsce banków. Pod względem wielkości aktywów zajmuje on miejsce w pierwszej trójce największych polskich banków. Santander kieruje swoją ofertę zarówno w stronę klientów indywidualnych, jak i małych przedsiębiorców oraz dużych firm. Jak nie przegapić najlepszych ofert Santander? Pomogą w tym codziennie aktualizowane kupony dostępne na Pepper.pl!
Pepper KuponyPolityka prywatności · Polityka plików cookies ·