Alior Bank - Kupony

Alior Bank promocje

7 gorących okazji

Kupony i kod rabatowy od Alior Bank w wrzesień 2020

60 tys. e- i audio-booków Legimi dla klientów Alior Bank na 30 dni
10/05/2020
Alior rozsyła emaile z kodem dostępu do Legimi na 30 dni. Kod można aktywować do 10 maja.
kasia.rze

Ja również pisałam do nich maila i nie widzą nic złego w swoich zagrywkach. Nigdzie, w żadnym serwisie, przy korzystaniu z okresu próbnego, nie spotkałam się z automatycznym przedłużaniem jakiejkolwiek umowy na rok jeśli nie zdążysz zrezygnować. To bardzo nieuczciwa zagrywka i będę odradzała każdemu korzystanie z Legimi. Ostatecznie po wysmarowaniu do nich soczystego maila dostałam odpowiedź, że mogę zerwać umowę ale czeka mnie kara za zerwanie czyli 7zl za każdy rozpoczęty miesiąc umowy. Na szczęście u mnie to był pierwszy miesiąc i udało im się ode mnie ściągnąć kolejne, tylko albo aż, 7 złotych

sersa

Ja nie zdążyłem. Każą mi płacić 5 zł za każdy miesiąc.

cebulKasia

Zdążyłam w ostatniej chwili anulować, ale wkurzyłam się przez samą zasadę (brałam ten miesięczny, jednorazowy abonament). Zwłaszcza że i tak nie skorzystałam z tego słuchania, bo da się raz na urządzenie odpalić okres próbny.

sersa

Ale udało Ci się ostatecznie zrezygnować z abonamentu czy masz opłacać przez rok?

cebulKasia

Też z nimi pisałam i nie widzą w tym nic złego, powołując się na regulamin - tylko że mail od Aliora wyraźnie mówił: Aby opłata subskrybcyjna nie została naliczona, w przypadku usługi abonamentowej, wypowiedz ją przed końcem okresu promocyjnego tj. najpóźniej 30. dnia po aktywacji kodu promocyjnego, a w przypadku usługi czasowej (30-dniowej), nie musisz podejmować żadnych działań, zgodnie z regulaminem dostępnym na Legimi.pl. Ogólnie we mnie stracili klienta, aplikacja jest najbardziej toporna ze wszystkich tego typu, do tego w słuchanym audiobooku miałam poważne błędy, których nie poprawili do końca okresu testowego, nie mówiąc o skończeniu przeze mnie książki. No i to naciąganie, plus brak możliwości aktywacji subskrypcji kuponem więcej niż raz na konto, bo wszystko to niby okres próbny, brzydkie zagrywki.

Najnowsze Kupony Alior Bank:

ZniżkaAlior Bank Szczegóły ZniżkiWygasa
Zniżka60 tys. e- i audio-booków Legimi dla klientów Alior Bank na 30 dni1/05/2020