Zalando Lounge - czy i kiedy zwroty ponownie trafiają na sprzedaż?

sie 18. 2023
Kupiłem sobie bluzę w zalando-lounge.pl. Jest super, tylko za duża. Zwracam ją, ale tak mi się spodobała, że chętnie przygarnąłbym mniejszą.

Czy idzie jakoś wyśledzić kiedy ponownie zwroty trafią do sprzedaży w tym outlecie (o ile w ogóle)?
Tak sobie myślę, że może nie tylko ja ją zwrócę i będzie ponownie dostępna ale rozmiar mniejsza (razem z tą „moją”, większą) .
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

5 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Gluten_Fri
  Autor
  Aaa takie buty. Ja myślałem, że to zwroty tam są, albo jakieś niesprzedane końcówki czy posezonowe. W sumie ta bluza to była nówka, w folijce i bez śladów używania. Ale wiadomo, takie folijki to idzie łatwo wymienić.

  Czyli rozumiem, że może się pojawić znowu w tym Lounge, ale nie musi? Ale ze śledzeniem tej konkretnej już tak łatwo nie będzie?

  Ta którą odsyłam została założona (przymierzona w zasadzie) przeze mnie raz. I od razu po ściągnięciu zapakowana w tę folię z powrotem. I wraca do nich. Zwrot - rzekłbym - jakie sam bym sobie życzył.
  Awatar użytkownika Zalandoholik
  Pojawi się. Chyba, że ktoś ją kupi wcześniej na zwykłym zalando. Na jednym i drugim trafiają się rzeczy ze zwrotów. Na lounge częściej, ale masz niższe ceny. Ostatnie sztuki i największe okazje to niemal zawsze zwroty. Wszystko co ma białą naklejkę z kodem kreskowym na opakowaniu na 100% pochodzi ze zwrotów. Żółta nalepka to albo nówka (przy ubraniach niemal zawsze, chyba że producent zamiast zwykłej folii dał np pudełko), albo zwrot w oryginalnym opakowaniu (bardzo częste przy butach).
 2. Awatar użytkownika krzysiek.ok
  To nie jest outlet. Ciuchy ze zwrotów prawdopodobnie trafiają do jakiegoś TK-maxx czy half-price. Wiele zamawiałem w lounge i zawsze były to ubrania nowe i oryginalnie zapakowane, a nawet czasem przychodziły prosto z magazynu producenta.
  Musisz czekać aż znowu będzie ta bluza w sprzedaży o ile będzie