Steam Argentyna oraz Revolut

14
lip 23. 2019
Czy ktoś się orientuje czy że steamem działa karta Revolut i można kupować gry z Argentyny???
Aktualizacje społecznościowe
Steam OkazjeSteam steam giftsRóżne
14 Komentarzy
Działa z Turcji i Rosji na pewno, z Argentyną też powinno, ale Turcja ma chyba zwykle niższe ceny. I polecam zrobić nowe konto przez VPN i na nim kupować wszystko z jednego kraju, a gry udostępnić sobie na główne konto przez Family Sharing Steama.
dcase23/07/2019 19:10

Działa z Turcji i Rosji na pewno, z Argentyną też powinno, ale Turcja ma ch …Działa z Turcji i Rosji na pewno, z Argentyną też powinno, ale Turcja ma chyba zwykle niższe ceny. I polecam zrobić nowe konto przez VPN i na nim kupować wszystko z jednego kraju, a gry udostępnić sobie na główne konto przez Family Sharing Steama.



Rozumiem że jak zrobię sharing to nie powinni teoretycznie dojść że oba konta są moje i spotka mnie nagle smutna niespodzianka
RexRX23/07/2019 19:13

Rozumiem że jak zrobię sharing to nie powinni teoretycznie dojść że oba kon …Rozumiem że jak zrobię sharing to nie powinni teoretycznie dojść że oba konta są moje i spotka mnie nagle smutna niespodzianka



Na Steamie nie banują osób, tylko konta na których coś jest nie tak. Udostępniam tak gry od roku co najmniej i nic się nie dzieje. Ale na 1 koncie kupuję tylko z 1 kraju i zawsze loguje się na nie przez VPN.
dcase23/07/2019 19:16

Na Steamie nie banują osób, tylko konta na których coś jest nie tak. Udo …Na Steamie nie banują osób, tylko konta na których coś jest nie tak. Udostępniam tak gry od roku co najmniej i nic się nie dzieje. Ale na 1 koncie kupuję tylko z 1 kraju i zawsze loguje się na nie przez VPN.



Czyli logując się na konto ARG muszę pamiętać o włączonym VPN a jak będę miał grę udostępnioną przez Family Sharing to nie muszę go uruchamiać
RexRX23/07/2019 19:18

Czyli logując się na konto ARG muszę pamiętać o włączonym VPN a jak będę mi …Czyli logując się na konto ARG muszę pamiętać o włączonym VPN a jak będę miał grę udostępnioną przez Family Sharing to nie muszę go uruchamiać



Dokładnie tak. Znam sporo osób które tak robią, nikt nie miał żadnych problemów, ale za to że Steam nagle nie zmieni swojego zdania głowy uciąć nie dam.
dcase23/07/2019 19:19

Dokładnie tak. Znam sporo osób które tak robią, nikt nie miał żadnych probl …Dokładnie tak. Znam sporo osób które tak robią, nikt nie miał żadnych problemów, ale za to że Steam nagle nie zmieni swojego zdania głowy uciąć nie dam.



To będzie ledwo jedna czy dwie gry a nie od razu biblioteka 100 gier więc
dcase23/07/2019 19:16

Na Steamie nie banują osób, tylko konta na których coś jest nie tak. Udo …Na Steamie nie banują osób, tylko konta na których coś jest nie tak. Udostępniam tak gry od roku co najmniej i nic się nie dzieje. Ale na 1 koncie kupuję tylko z 1 kraju i zawsze loguje się na nie przez VPN.


Mówisz bezpieczeństwo przede wszystkim?
Sorki, że rozkopuje stary temat, ale działa to to ze zwykłą debetówką (MasterCard)? Bo jak próbuję dodać kartę do konta, to wyskakuje błąd Wystąpił nieprzewidziany błąd. Transakcja nie doszła do skutku
Franzes01/10/2019 23:09

Sorki, że rozkopuje stary temat, ale działa to to ze zwykłą debetówką (Mast …Sorki, że rozkopuje stary temat, ale działa to to ze zwykłą debetówką (MasterCard)? Bo jak próbuję dodać kartę do konta, to wyskakuje błąd Wystąpił nieprzewidziany błąd. Transakcja nie doszła do skutku


U mnie od tygodnia tak się dzieje. W ogóle nie mogę już płacić kartą, ani revolutową ani z banku, nawet po zmienieniu regionu z powrotem na Polskę. Co ciekawe znajomym nadal działa normalnie.
Benny.Badman03/10/2019 18:40

U mnie od tygodnia tak się dzieje. W ogóle nie mogę już płacić kartą, ani r …U mnie od tygodnia tak się dzieje. W ogóle nie mogę już płacić kartą, ani revolutową ani z banku, nawet po zmienieniu regionu z powrotem na Polskę. Co ciekawe znajomym nadal działa normalnie.


pepper.pl/dys…617 w komencie napisałem sposób, który od tego czasu znalazłem
Franzes03/10/2019 19:12

https://www.pepper.pl/dyskusji/steam-vpn-na-argentyne-190617#comment-2918385 w komencie napisałem sposób, który od tego czasu znalazłem


Dzięki, jak się coś interesującego w promocji pojawi to przetestuję. Mam nadzieję ze nie będzie problemów ze zmianą regionu znowu na argentynę.

Edit: Chyba niestety nie ma dla mnie już ratunku bo żeby zmienić region to trzeba w całości opłacić kartą i wtedy wywala error.
Edytowane przez: "Benny.Badman" paź 3. 2019
Dwa pytanka
1. Z jakiego VPNa korzystacie ?
2. Konieczna jest karta z Revoluta czy może być zwykła polska debetowa?
2,5 . Czy w bezpłatnej opcji Revoluta mozna wygenerować kartę do płatności?
Z góry dziękuję za odp.
speedy5104/10/2019 11:01

Dwa pytanka1. Z jakiego VPNa korzystacie ?2. Konieczna jest karta z …Dwa pytanka1. Z jakiego VPNa korzystacie ?2. Konieczna jest karta z Revoluta czy może być zwykła polska debetowa? 2,5 . Czy w bezpłatnej opcji Revoluta mozna wygenerować kartę do płatności?Z góry dziękuję za odp.


1. NordVPN
2. Użyłem zwykłej debetówki
2.5. Nie mam revoluta, więc nie wiem :[
Ja nie mogę zmienić regionu konta na argentyne. Po wpisaniu danych z generatora wywala mi błąd "Wystąpił problem podczas zmiany twojego kraju. Spróbuj ponownie później."
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst