Hall of Flame oraz nasz oficjalny program z nagrodami

sie 2. 2023
Aktualizacja 1
Voucher Allegro przekazywany jest w postaci kodu, który dostarczamy za pomocą prywatnej wiadomości od Cad, Almane lub Hehel.
Cześć! W tej dyskusji chcę przedstawić Wam Hall of Flame oraz nasz oficjalny program z nagrodami dla użytkowników, w którym codziennie można wygrać vouchery Allegro.

Hall of Flame
Odznaki na profilu użytkownika są wyróżnieniem za aktywność, ale chcieliśmy pójść o krok dalej, aby podkreślić Wasz wkład w budowanie społeczności Peppera. Stworzyliśmy więc spersonalizowane, fizyczne trofea dla najbardziej zasłużonych Pepperowiczów, które mają upamiętniać ich szczytowe osiągnięcia w ramach GORĄCYCH OKAZJI!

Wystartowaliśmy z 3 poziomami trofeów:
 • SREBRNE – 500 gorących okazji,
 • ZŁOTO – 1000 gorących okazji,
 • PLATYNA – 5000 gorących okazji.

698511_1.jpg
Kwalifikujący się użytkownicy odebrali już swoje nagrody i cierpliwie czekali z pochwaleniem się, aż zakończymy pracę nad przygotowaniem strony na temat Hall of Flame, którą z wielką radością dzisiaj prezentujemy. Mamy nadzieję, że wkrótce sami podzielą się szczegółami na temat swoich trofeów.

Oprócz trofeów wszyscy kwalifikujący się użytkownicy otrzymają wirtualną odznakę odpowiadającą poziomowi otrzymanego trofeum.

Hall of Flame to miejsce, które będzie miało na celu uczczenie niesamowitych osiągnięć naszych członków społeczności Peppera. Mamy nadzieję, że już niebawem więcej z Was dołączy do tego klubu.


698511_1.jpg
Codzienne nagrody – vouchery Allegro

Kolejną rzeczą, którą testowaliśmy już kilkukrotnie są nagrody dla autorów najgorętszych okazji dnia. Codziennie nagradzamy voucherami Allegro użytkowników, którzy podzielili się najgorętszymi okazjami w każdej z naszych 15 głównych kategorii np. gry, elektronika itd. (obecnie wykluczone są okazje stacjonarne oraz te z kategorii "za darmo"). Ta testowa forma nagradzania naszych użytkowników okazała się niezwykle popularna więc wprowadzamy ją na stałe. Aby nagrodzić jak największą liczbę użytkowników, można zdobyć tylko jeden voucher dziennie.Dodatkowe pytania
Jestem pewien, że w komentarzach tej dyskusji pojawią się dodatkowe pytania. Na kilka przygotowaliśmy już odpowiedzi.

Czy każdy może wygrać trofeum Hall of Flame lub voucher Allegro?
Tak.

W jaki sposób są wysyłane vouchery Allegro?
Voucher Allegro przekazywany jest w postaci kodu, który dostarczamy za pomocą prywatnej wiadomości od , lub .

Skąd mam wiedzieć, ile gorących okazji udostępniłem?
Sprawdź % gorących okazji na swoim profilu użytkownika.

Które okazje kwalifikują się do Hall of Flame?
Uwzględniamy wszystkie opublikowane okazje (nie mogą być usunięte).

Co jeśli okazja była gorąca, ale już tak nie jest?
Przyjmujemy 200° jako minimalny próg dla kwalifikujących się okazji.

Czy mogę zdobyć wszystkie 3 trofea?
Tak! Zdobycie pełnego zestawu z pewnością będzie wielkim osiągnięciem.


Mamy również dodatkową informację na temat okazji z cashbackami na platformie.

Wiemy jak ważne jest korzystanie z serwisów cashbackowych, ale po przeanalizowaniu wielu aspektów podjęliśmy decyzję o zmianie regulaminu dotyczących tego typu usług. Nie będziemy akceptowali okazji dotyczących cashbacków wymagających specjalnego linku afiliacyjnego.

Robimy to z kilku powodów:
 • Publikacje tego typu nie są też do końca zgodne z częścią naszego regulaminu dotyczącą reflinków.
 • Informacje o cashbackach zawsze traktowaliśmy jako dodatek do okazji. Ze względu na niepewność w jego otrzymaniu w tytułach widzieliście dopisek „możliwe…”. Ponadto część użytkowników zgłaszała problemem z uzyskaniem zwrotu, co odzwierciedla się w komentarzach i mieszanych ocenach takich okazji.
 • Aspekt finansowy - nigdy nie ukrywaliśmy, że głównym modelem finansowania naszej platformy są linki. W dłuższej perspektywie promowanie „okazji” związanych z cashbackami może wpłynąć na rozwój naszej platformy. Dodatkowo w ostatnim czasie zauważyliśmy wzmożone działania autopromocyjne ze strony pracowników cashbacków.

Wycofujemy publikacje i linki do stron z cashbackami, ale w dalszym ciągu dopuszczamy okazje z cashbackami producenckimi oraz bankowymi (np. zapłać kartą, aby otrzymać zwrot lub zakup produktów Samsung). Utworzymy też dedykowaną dyskusję, gdzie bez przeszkód będzie można dzielić się doświadczeniami odnośnie korzystania ze stron z cashbackami.
Aktualizacje społecznościowe

254 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika pawian_akrobata
  Dodaje zdjęcia które robiłem po odebraniu paczki. Nie mam nowszych, a jestem poza domem
  14736124-XXOMm.jpg14736124-wJIOE.jpg14736124_1.jpg (Edytowano)
  Awatar użytkownika zaakk_22
  Jak najbardziej zasłużone
 2. Awatar użytkownika corvax
  myślę że przyda się dla chcących łapać plusy, 1 na 10 proktologów poleca ten poradnik:
  pepper.pl/dys…753
  zabrakło punktu o kopiowaniu okazji z innych pepperów i podpisywaniu jako swoje, to sobie dopiszcie
  życzę owocnych nagród i owocowego czwartku
 3. Awatar użytkownika K_Klis
  Zmiana layoutu dodawania okazji zniechęca mnie do brania udziału w takich zabawach dodawnie okazji teraz jest 5x dłuższe I nie można zmienić na stary wygląd
  Awatar użytkownika Kiron
  Do tej pory nie mogę znaleźć nowych komentarzy, bo nie pojawiają się na ostatniej stronie spośród czasem 200 stron, do tego trzeba męczyć dłoń, by te wątki rozszerzać, nie ma chyba opcji, by rozwijały się z automatu.
  Po niedawnych zmianach czcionki i dodania rażących kolorów, przy czytaniu wiadomości prywatnych bolały oczy i głowa. Zamiast tego dużo lepszą zmianą byłoby dodanie opcji typu wyświetlaj wiadomości od najstarszych, rozwiń całą konwersację czy dodanie stron konwersacji.
  Przy dodawaniu wstawki rozdzielili pola i są do tego w innej kolejności niż część osób je uzupełnia.
  Wszystkie trzy zmiany wydłużają czas danej czynności w porównaniu do tego, co było wcześniej. (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika JohnGoldDiamond
  To ja pokaże swoje trofeum. Dziękuję bardzo Wam pepperkom za pomoc ❤️
  14735768-QOdgk.jpg
  Awatar użytkownika zaakk_22
  Gratulacje!
 5. Awatar użytkownika Zatoichi
  Moja
  14736491_1.jpg
  Pozostaje platyna

  a 500tki nie otrzymałem (Edytowano)
  Awatar użytkownika zaakk_22
  powodzenia
 6. Awatar użytkownika cebulak1
  Gratulacje dla wszystkich, którzy otrzymali trofea. Też się pochwalę
  14737311-CV5CC.jpg
 7. Awatar użytkownika Promos123
  Wystartował wyścig szczurów od pepper - do zdobycia: ochłap kupon i tytuł pracownika miesiąca. Dajcie z siebie wszystko, ku chwale peppera i zapierd...
 8. Awatar użytkownika Perfumer
  Jak sprawdziłem ile wrzutek opublikował to aż mi szczęka opadła Przy okazji zacząłem się zastanawiać nad stosunkiem ilość/jakość, ale to już chyba kwestia indywidualnego podejścia do tematu Gratuluję wszystkim nagrodzonym, dobra robota (Edytowano)
  Awatar użytkownika RaSzar
  Bo powinny być 2 odznaki - jedna dla ilości (dużo mniej wartościowa), a druga dla jakości (dla osób które publikują systematycznie dobre okazję). Ja zawsze podkreślam że najgorsze wstawki to jak ktoś wrzuca 20 pod rząd z jednej gazetki... Fakt może jedna czy 2 rzeczy są ok ale reszta...
 9. Awatar użytkownika LukaszTV
  Razem tworzymy taką Pepperową rodzinkę Oby z każdym dniem jeszcze bardziej się rozwijała a każda nowa osoba dodawała cząstkę siebie

  Zdjęcie trofeum dodam jak tylko otrzymam przesyłkę, dziękuję za wyróżnienie (Edytowano)
  Awatar użytkownika Krodzango
  Niech dodadzą filtry, nie mam ochoty oglądać twoich okazjami na spożywke
 10. Awatar użytkownika Usunięty643795
  Zresztą ja domagam się już od kilku lat aby po zignorowaniu użytkownika nie widzieć jego okazji ma głównej stronie. Jeszcze trochę i sam chyba taka wtyczkę zrobię. (Edytowano)
  Awatar użytkownika Krodzango
  dołącz do projektu
  PepperTweaker
  pepper.pl/sha…008 (Edytowano)
 11. Awatar użytkownika trader74
  Jakim cudem Ci ludzie znajdują tyle tych okazji? Skrypty/boty sprawdzające ceny?
  Awatar użytkownika corvax
  choćby dobrze ustawione alerty z ceneo i innych takich
 12. Awatar użytkownika janikbeb
  14785982-eZI10.jpg

  14785982-UVuIz.jpg14785982-eSLlH.jpg
  P.S. Przez tą połyskową nawierzchnię musiałem uważać, aby swojej szpetnej mordy nie uchwycić.
  Awatar użytkownika Maciek84
  Ale widać palce jak by dziecka bo rączka jakaś taka mała. (Edytowano)
 13. Awatar użytkownika apacz1
  Wiem, że mój komentarz pewnie się nie spodoba, ale trudno, są 2 kwestie, które niszczą ten portal:

  1) zdarza się, że wybitnie świetne okazje typu np błąd cenowy są natychmiast moderowane i trwa to zwykle do czasu, aż super okazja zostanie wyprzedana, wtedy okazja często już nie jest publikowana. Wiem, bo mam osobiste doświadczenia w tym temacie, do tego my użytkownicy też rozmawiamy ze sobą! Tak drogi Pepperku rozmawiamy!!! Nie chce nikogo błędnie osądzać, ale wygląda to niestety tak jakby ktoś specjalnie zablokował super okazję do moderacji, żeby sobie z niej skorzystać, bo wszak wiadomo, że jak coś dostanie się na Pepper, to szanse skorzystania z takiego np. błędu cenowego są znikome. Zgodnie ze starym powiedzeniem winien jest ten, kto na tym korzysta.. I mam na ten temat swoje zdanie, i tak drogi pepperku mam do tego prawo, choć mam wrażenie, że często na to nie pozwalacie..

  2) często się zdarza, że jakiś troll zaczyna Cię mieszać z błotem, niestety ale zgłoszenie komentarza często nie przynosi skutku, albo przynosi skutek bardzo późno. W praktyce, puszczają Ci nerwy i często to mój komentarz, choć nie zawiera wulgaryzmów jest usuwany jako spam, a komentarz delikwenta co mnie zaczął obrażać dalej jest widoczny, owszem często potem jest usuwany, ale osoba zaatakowana czuje się pokrzywdzona, bo nie taka powinna być kolejność! Jeśli mogę coś zasugerować - skoro sobie z tym nie radzicie, zróbcie coś w postaci blokowania całego wątku rozmowy takich 2 użytkowników do czasu moderacji (wątek gdzie zgłoszono choćby 1 komentarz), bo budzi to zwyczajnie poczucie niesprawiedliwości i zniechęca do umieszczenia okazji i do dyskusji.. Ja przestałem umieszczać już okazję tylko z tego powodu, bo szkoda nerwów w imię czego? elektronicznej odznaki? Nie warto.. Nawet Wasz nowy program nagród tego nie zmieni jeśli nie zaczniecie od siebie samych..

  Ale tak szczerze, to nie wierzę że to się zmieni, bo zbyt wiele razy miałem tutaj złe doświadczenia.. (Edytowano)
  Awatar użytkownika Usunięty697628
  Niszcza tez sami oceniajacy, klikajacy "widze plusa dam plusa, widze minusa dam minusa", lub tacy:
  14800683-lyzQJ.jpg
 14. Awatar użytkownika Rezz17
  No gratki, opłaciło się wstawianie modelek dla napaleńców (Edytowano)
 15. Awatar użytkownika corvax
  a można prosić o odznakę Oscar? za wrzucanie śmieci?
  14736590-mUUuj.jpg
  Awatar użytkownika erho
  gówna raczej nie wysyłaja
 16. Awatar użytkownika Testuje
  Fajnie fajnie, jednak ja bym takie odznaki dawał


  14736086-4pz7s.jpg
  Awatar użytkownika pawian_akrobata
  Popieram
 17. Awatar użytkownika LittleOnion
  Macie jakieś odznaki dla zgłaszających największą ilośc seksizmu, mizoginizmu i innych obraźliwych? Bo mam wrażenie, ze od pewnego czasu tylko tym się tu zajmuję
  Awatar użytkownika Usunięty643795
  Też potrafię zgłaszać co drugi komentarz na tym portalu. Dużo raka tu z wypoka przeszło i innej szuriady.
 18. Awatar użytkownika Duriel
  No to teraz dopiero się zacznie syf jak zaczną wrzucać byle gówno aby tylko nabić ilość okazji, żeby dostać trofeum.
  Trofea powinny być dla użytkowników, którzy wrzucają wartościowe wrzutki (mają duży % gorących okazji), nie sztuka wrzucić 1000 ofert, ale żeby to coś było jeszcze warte...
  Do ilości wrzuconych okazji dodałbym jeszcze warunek, że MINIMUM 50% z nich musi być w gorących.
  Przecież trofeum dla np. megalodona to jakaś kpina - gość robi zwykłe kopiuj wklej, zero wartości dodanej od siebie.
  Awatar użytkownika Azar_
  Właśnie teraz dopiero zacznie się spam eh
 19. Awatar użytkownika erho
  współczuje wam
  Awatar użytkownika Koszalineo
  Piszesz tak, bo nie masz trofeum, ani odznaki 111one1!1!1!
 20. Awatar użytkownika Zatoichi
  A, mam pytanko: kogoś mi brakuje w rank, czy mi się zdaje .
  14738303-yiXC2.jpg
  Awatar użytkownika RaSzar
  . (Edytowano)
Awatar użytkownika