Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Czyżby koniec cebulowania na Xboxie?

wrz 3. 2018
Wydaje mi się że usunięcie tej awarii trwa zdecydowanie za długo, musi ona mieć jakieś inne pokłosie czyli po prostu - Microsoftowi przestał się zgadzać stan konta i musiał zareagować na nasze i nie tylko nasze wybryki na innych regionach sklepu Xbox. A wy co sądzicie?
Aktualizacje społecznościowe

41 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Mlodymm
  Bo w Argentynie można kupować poprzez VPN z Wietnamu. Jakby kogoś interesowało to tutaj link do artykuły jednego: mercurynews.com/201…as/ I można też kuknąć na hotukdeals, bo koledzy z angielskiego Peppera też nad tym debatują.
 2. Awatar użytkownika RexRX
  Autor
  Rurek_Zurek05/09/2018 16:00

  Wietnamu też nie widzi i tu jest pytanie dlaczego? Tylko ja mam problem …Wietnamu też nie widzi i tu jest pytanie dlaczego? Tylko ja mam problem czy Wy też?  Ja mam normalnie w NordVPN Argentynę i Vietnam
 3. Awatar użytkownika DYBUG
  RexRXwrz 5. 2018

  Ja mam normalnie w NordVPN Argentynę i Vietnam


  Ja też w VPN mam wszystko tak jak być powinno.
 4. Awatar użytkownika DYBUG
  Rurek_Zurek05/09/2018 17:52

  Więc to u mnie problem


  Jeżeli korzystasz z NordVPN i znikły Ci serwery. To odinstaluj NordaVPN usuń z PROGRAMUFILES pliki które utworzył Nord VPN i zainstaluj go ponownie. Wszystko powinno wrócić do normy. To dosyć częsta przypadłość NordVPN na komputerach.
 5. Awatar użytkownika DYBUG
  Obawiam się że możesz mieć rację.
  Zwłaszcza że odbyłem długą i ciekawa rozmowę z pomocą techniczną Microsoft i nie wygląda to ciekawie
 6. Awatar użytkownika RexRX
  Autor
  DYBUG03/09/2018 10:10

  Obawiam się że możesz mieć rację.Zwłaszcza że odbyłem długą i ciekawa rozmo …Obawiam się że możesz mieć rację.Zwłaszcza że odbyłem długą i ciekawa rozmowę z pomocą techniczną Microsoft i nie wygląda to ciekawie  Kiedyś ją odbył i co z niej wyszło?
 7. Awatar użytkownika DYBUG
  Dzisiaj rano rozmawiałem. Niby twierdzą że to ich błąd i że pracują nad jego rozwiązaniem. Ale po sprawdzeniu ostatnich prób moich zakupów gość powiedział że nie przechodzą ze względu na zły region. Czyli wynika z tego że w jakiś sposób zaczęli wykrywać że próbuję coś kupić przez VPN.
 8. Awatar użytkownika RexRX
  Autor
  DYBUG03/09/2018 11:12

  Dzisiaj rano rozmawiałem. Niby twierdzą że to ich błąd i że pracują nad jeg …Dzisiaj rano rozmawiałem. Niby twierdzą że to ich błąd i że pracują nad jego rozwiązaniem. Ale po sprawdzeniu ostatnich prób moich zakupów gość powiedział że nie przechodzą ze względu na zły region. Czyli wynika z tego że w jakiś sposób zaczęli wykrywać że próbuję coś kupić przez VPN.  Mam nadzieję że nie wpłynie to na już złożone pre-ordery bo jak mi się nie opłacą to chyba jeb**
 9. Awatar użytkownika mi5hmash
  Myślę, że zamówienia, które zostały już raz sprawdzone i zaakceptowane przez system - przejdą.
  Trzeba jednak czekać do pierwszego pre-ordera, więc jeśli ktoś zamówił coś co wychodzi przed FH4, czyli np. Shadow of the Tomb Raider to niech da znać, czy pobrało mu bezproblemowo pieniążki z konta. (Edytowano)
 10. Awatar użytkownika Manio93
  Nie wydaje mi się, aby tak było z tego względu że i tak microsoft na tym zarabia jakby nie było. Popatrzcie się że nie można robić zakupów w polskim sklepie ( w innych też , z tego co wyczytałem na zagranicznych forach)
 11. Awatar użytkownika DYBUG
  Manio93wrz 3. 2018

  Nie wydaje mi się, aby tak było z tego względu że i tak microsoft na tym za …Nie wydaje mi się, aby tak było z tego względu że i tak microsoft na tym zarabia jakby nie było. Popatrzcie się że nie można robić zakupów w polskim sklepie ( w innych też , z tego co wyczytałem na zagranicznych forach)


  Mam wielką nadzieję że masz rację.
 12. Awatar użytkownika Mlodymm
  Ma ktoś jakieś świeże informacje? Bo widziałem, że na xbox.com/status już coś tam naprawili, chociaż Red Alert z datą 22.06.1018 nadal jest 'naprawiana'. Przed chwilą próbowałem coś kupić w argentyńskim ms store i nadal nie przechodzi...
 13. Awatar użytkownika RexRX
  Autor
  Mlodymmwrz 4. 2018

  Ma ktoś jakieś świeże informacje? Bo widziałem, że na xbox.com/status już c …Ma ktoś jakieś świeże informacje? Bo widziałem, że na xbox.com/status już coś tam naprawili, chociaż Red Alert z datą 22.06.1018 nadal jest 'naprawiana'. Przed chwilą próbowałem coś kupić w argentyńskim ms store i nadal nie przechodzi...


  Niestety nic a nic
 14. Awatar użytkownika Rurek_Zurek
  Podepnę się pod temat.
  Działa Wam w NordVPN połączenie z Argentyną? U mnie nie widać na mapie miejsc w Ameryce Południowej. Jeszcze w poniedziałek po południu podpinałem, a gdy próbowałem wieczorem już nie widziałem.
 15. Awatar użytkownika RexRX
  Autor
  Rurek_Zurek05/09/2018 08:25

  Podepnę się pod temat.Działa Wam w NordVPN połączenie z Argentyną? U mnie n …Podepnę się pod temat.Działa Wam w NordVPN połączenie z Argentyną? U mnie nie widać na mapie miejsc w Ameryce Południowej. Jeszcze w poniedziałek po południu podpinałem, a gdy próbowałem wieczorem już nie widziałem.  A Vietnam?
 16. Awatar użytkownika Rurek_Zurek
  RexRXwrz 5. 2018

  A Vietnam?  Sprawdzę w domu ale na pewno działała Turcja. A czemu pytasz akurat o Wietnam?
 17. Awatar użytkownika DYBUG
  Próbowałem dzisiaj zarówno w Turcji jak i Argentynie. Próbowałem na wszystkie znane mi sposoby które w przeszłości działały bez większych problemów. Na chwilę obecną mi nic nie udało się kupić. Nie udało się również moim znajomym mieszkającym w innych krajach. Czekam na dalszy rozwój sytuacji. (Edytowano)
 18. Awatar użytkownika blejdzik
  DYBUG05/09/2018 13:57

  Próbowałem dzisiaj zarówno w Turcji jak i Argentynie. Próbowałem na wszy …Próbowałem dzisiaj zarówno w Turcji jak i Argentynie. Próbowałem na wszystkie znane mi sposoby które w przeszłości działały bez większych problemów. Na chwilę obecną mi nic nie udało się kupić. Nie udało się również moim znajomym mieszkającym w innych krajach. Czekam na dalszy rozwój sytuacji.
  Bo narazie nic się nie kupi też rozmawiałem z supportem , a ich tłumaczenie staje się nudne , bo to bo tamto , wczoraj nie działała cały Xlive i rozmowy głosowe bo też coś pajacowali
 19. Awatar użytkownika Piotr.Kruszewski
  Kto wie czy to nie jakis atak hakerski i skok na nasze karty... Kiedyś podobna awaria była w sieci PS i pozniej dooiero wyszlo szydlo z worka
 20. Awatar użytkownika Rurek_Zurek
  RexRX05/09/2018 10:32

  A Vietnam?


  Wietnamu też nie widzi i tu jest pytanie dlaczego? Tylko ja mam problem czy Wy też?
Awatar użytkownika