Czyżby koniec cebulowania na Xboxie?

41
wrz 3. 2018
Wydaje mi się że usunięcie tej awarii trwa zdecydowanie za długo, musi ona mieć jakieś inne pokłosie czyli po prostu - Microsoftowi przestał się zgadzać stan konta i musiał zareagować na nasze i nie tylko nasze wybryki na innych regionach sklepu Xbox. A wy co sądzicie?
Aktualizacje społecznościowe
Różne
41 Komentarzy
Obawiam się że możesz mieć rację.
Zwłaszcza że odbyłem długą i ciekawa rozmowę z pomocą techniczną Microsoft i nie wygląda to ciekawie
Diablak666wrz 3. 2018

Obawiam się że możesz mieć rację.Zwłaszcza że odbyłem długą i ciekawa rozmo …Obawiam się że możesz mieć rację.Zwłaszcza że odbyłem długą i ciekawa rozmowę z pomocą techniczną Microsoft i nie wygląda to ciekawieKiedyś ją odbył i co z niej wyszło?
Dzisiaj rano rozmawiałem. Niby twierdzą że to ich błąd i że pracują nad jego rozwiązaniem. Ale po sprawdzeniu ostatnich prób moich zakupów gość powiedział że nie przechodzą ze względu na zły region. Czyli wynika z tego że w jakiś sposób zaczęli wykrywać że próbuję coś kupić przez VPN.
Diablak666wrz 3. 2018

Dzisiaj rano rozmawiałem. Niby twierdzą że to ich błąd i że pracują nad jeg …Dzisiaj rano rozmawiałem. Niby twierdzą że to ich błąd i że pracują nad jego rozwiązaniem. Ale po sprawdzeniu ostatnich prób moich zakupów gość powiedział że nie przechodzą ze względu na zły region. Czyli wynika z tego że w jakiś sposób zaczęli wykrywać że próbuję coś kupić przez VPN.Mam nadzieję że nie wpłynie to na już złożone pre-ordery bo jak mi się nie opłacą to chyba jeb**
Myślę, że zamówienia, które zostały już raz sprawdzone i zaakceptowane przez system - przejdą.
Trzeba jednak czekać do pierwszego pre-ordera, więc jeśli ktoś zamówił coś co wychodzi przed FH4, czyli np. Shadow of the Tomb Raider to niech da znać, czy pobrało mu bezproblemowo pieniążki z konta.
Edytowane przez: "mi5hmash" wrz 3. 2018
Nie wydaje mi się, aby tak było z tego względu że i tak microsoft na tym zarabia jakby nie było. Popatrzcie się że nie można robić zakupów w polskim sklepie ( w innych też , z tego co wyczytałem na zagranicznych forach)
Manio93wrz 3. 2018

Nie wydaje mi się, aby tak było z tego względu że i tak microsoft na tym za …Nie wydaje mi się, aby tak było z tego względu że i tak microsoft na tym zarabia jakby nie było. Popatrzcie się że nie można robić zakupów w polskim sklepie ( w innych też , z tego co wyczytałem na zagranicznych forach)


Mam wielką nadzieję że masz rację.
Ma ktoś jakieś świeże informacje? Bo widziałem, że na xbox.com/status już coś tam naprawili, chociaż Red Alert z datą 22.06.1018 nadal jest 'naprawiana'. Przed chwilą próbowałem coś kupić w argentyńskim ms store i nadal nie przechodzi...
Mlodymmwrz 4. 2018

Ma ktoś jakieś świeże informacje? Bo widziałem, że na xbox.com/status już c …Ma ktoś jakieś świeże informacje? Bo widziałem, że na xbox.com/status już coś tam naprawili, chociaż Red Alert z datą 22.06.1018 nadal jest 'naprawiana'. Przed chwilą próbowałem coś kupić w argentyńskim ms store i nadal nie przechodzi...


Niestety nic a nic
Podepnę się pod temat.
Działa Wam w NordVPN połączenie z Argentyną? U mnie nie widać na mapie miejsc w Ameryce Południowej. Jeszcze w poniedziałek po południu podpinałem, a gdy próbowałem wieczorem już nie widziałem.
Rurek_Zurek05/09/2018 08:25

Podepnę się pod temat.Działa Wam w NordVPN połączenie z Argentyną? U mnie n …Podepnę się pod temat.Działa Wam w NordVPN połączenie z Argentyną? U mnie nie widać na mapie miejsc w Ameryce Południowej. Jeszcze w poniedziałek po południu podpinałem, a gdy próbowałem wieczorem już nie widziałem.A Vietnam?
RexRXwrz 5. 2018

A Vietnam?Sprawdzę w domu ale na pewno działała Turcja. A czemu pytasz akurat o Wietnam?
Bo w Argentynie można kupować poprzez VPN z Wietnamu. Jakby kogoś interesowało to tutaj link do artykuły jednego: mercurynews.com/201…as/ I można też kuknąć na hotukdeals, bo koledzy z angielskiego Peppera też nad tym debatują.
Próbowałem dzisiaj zarówno w Turcji jak i Argentynie. Próbowałem na wszystkie znane mi sposoby które w przeszłości działały bez większych problemów. Na chwilę obecną mi nic nie udało się kupić. Nie udało się również moim znajomym mieszkającym w innych krajach. Czekam na dalszy rozwój sytuacji.
Edytowane przez: "Diablak666" wrz 5. 2018
Diablak666wrz 5. 2018

Próbowałem dzisiaj zarówno w Turcji jak i Argentynie. Próbowałem na wszy …Próbowałem dzisiaj zarówno w Turcji jak i Argentynie. Próbowałem na wszystkie znane mi sposoby które w przeszłości działały bez większych problemów. Na chwilę obecną mi nic nie udało się kupić. Nie udało się również moim znajomym mieszkającym w innych krajach. Czekam na dalszy rozwój sytuacji.
Bo narazie nic się nie kupi też rozmawiałem z supportem , a ich tłumaczenie staje się nudne , bo to bo tamto , wczoraj nie działała cały Xlive i rozmowy głosowe bo też coś pajacowali
Kto wie czy to nie jakis atak hakerski i skok na nasze karty... Kiedyś podobna awaria była w sieci PS i pozniej dooiero wyszlo szydlo z worka
RexRX05/09/2018 10:32

A Vietnam?


Wietnamu też nie widzi i tu jest pytanie dlaczego? Tylko ja mam problem czy Wy też?
Rurek_Zurek05/09/2018 16:00

Wietnamu też nie widzi i tu jest pytanie dlaczego? Tylko ja mam problem …Wietnamu też nie widzi i tu jest pytanie dlaczego? Tylko ja mam problem czy Wy też?Ja mam normalnie w NordVPN Argentynę i Vietnam
RexRXwrz 5. 2018

Ja mam normalnie w NordVPN Argentynę i Vietnam


Ja też w VPN mam wszystko tak jak być powinno.
VPN się łączy z konsolą , IBVPN oraz Winscribe ale jak już wcześniej pisaliście nie można nic kupić bo odrzuca płatności , M$ się głupio tłumaczy że niby awaria , pewnie coś grubszego jest
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje