Android Box pod CoreELEC

wrz 23. 2023 (13 g, 54 min)
Chce kupić Android Boxa tylko i wyłącznie pod CoreElec. Chcę aby automatycznie odpalał się IPTV. Żebym mógł edytować pilota, okroić go itp. To dla Babci, im mniej czynności tym lepiej itp. Teraz mam jakiegoś tam x96 2gb ranu, coreelec idzie z karty, ale to chyba już ostatnie chwile tego Box. Ogólnie spełnia swoją rolę bardzo dobrze, ale pora kupić nowy zanim ten padnie a łapie już fazy. Poleci ktoś sprawdzonego pod CE Box? Chyba że z jakimś stickiem da się zrobić tak żebym mógł autostartowac iptv edytować pilota itp. Pilot powinien mieć raczej więcej przycisków w sensie taki klasyczny
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Rodos
  Jak tylko pod CoreElec to lepiej zostać na tym co masz, spróbuj zainstalować system na pamięci wewnętrznej bo karta może już padać, przez co może się wydawać że box już nie domaga.
  Ewentualnie możesz zmienić system na LibreElec, jest trochę lżejszy i ma szersze wsparcie.
  Jeśli chodzi o wymianę to sticki rzadko mają porty usb i sdcard przez co custom firmware odpada, najlepiej kupić jakiegoś chińczyka(wsparcie producenta i drm i tak przepadają po zmianie firmware)
  Awatar użytkownika pimsad
  Autor
  Teraz mi się jeszcze przypomniało, zmiana na nowszy, pozwoli mi zainstalować aktualne wersję CE. W tym mam proc Amlogic chyba 905x i już nowych wersji nie zainstaluje. Niemniej wgram go zamieniając androida , szybciej na pewno będzie chodzić, tylko czy błędy to wina karty czy starej wersji CE? Nie wiem.