Amazon Prime Video - taniej?

70
wrz 9. 2020
Hej mam pytanie, czy da się założyć lub zmienić region w Amazonię na np. Brazylię aby mieć taniej prime video i prime gaming (jak np. Z netflixem)? Bo zauważyłem ze w Brazylii chyba taniej jest tam prime :/
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie

70 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika mickeey_mau5
  mickeey_mau5
  smp09/09/2020 18:18

  Akurat nie mam z kim za bardzo złożyć się na amazon prime, bo generalnie ch …Akurat nie mam z kim za bardzo złożyć się na amazon prime, bo generalnie chciałem tylko dla Twitch prime założyć w brazyli (bo ewentualnie jestem zainteresowany amazon prime kupić w Polsce ale dopiero jak wejdzie do polski z dostawa prime )


  Trochę dawno pytałeś o Prime Video, ale dziś mnie naszła ochota na The Grand Tour i założyłem sobie konto na Turcję przez VPN. Według strony pierwsze 30 dni free, a później 7.90TR (4zł).
 2. Awatar użytkownika mickeey_mau5
  mickeey_mau5
  smp25/10/2020 16:08

  Hmmm interesujące a to utworzyłeś konto nowe tam czy zrobiłeś te …Hmmm interesujące a to utworzyłeś konto nowe tam czy zrobiłeś te Prime Video na koncie amazon.de?


  Nie posiadam konta na Amazonie, więc utworzyłem nowe na tureckiej stronie.
  Cała rejestracja po turecku przez Tor z tureckim VPN, (obiektyw Google daje radę ), dwukrotnie trzeba podać numer telefonu, za pierwszym razem zmieniłem na Polskę (+48) i kod przyszedł bez problemu. Później się podaje adres turecki (jakaś buda z kebsem w Stambule ) i dodatkowo numer telefonu turecki - podałem polski w formacie 48660600600 i poszło. Karta wirtualna Revolut podpięta bez problemu.
  Z minusów to jak wchodzisz przez przeglądarkę to Prime Video jest po turecku, na mi box nie można korzystać z profili, ale jest HD i dźwięk 5.1 po optyku. Do wyboru oczywiście napisy PL czy lektor polski. Apka na boxie czy telefonie po polsku, ale jest zakładka "nowo dodane w języku tureckim" poza tym póki co żadnych niedogodności nie doświadczyłem
  Edit//
  W przeglądarce też można ustawić język polski, ale całe zarządzanie kontem Amazon jest w domenie com.tr (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika mickeey_mau5
  mickeey_mau5
  5350654-Y7dx2.jpg

  5350654.jpg
  5350654.jpg (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika smp
  smp Autor
  miqi125/11/2020 09:55

  Wrócę do tematu. Rejestracja i podpięcie Revoluta poszło gładko, ale po wył …Wrócę do tematu. Rejestracja i podpięcie Revoluta poszło gładko, ale po wyłączeniu VPN i próbie zalogowania przez polskie IP wysyła maila o zgodę na dostęp i po jej udzieleniu zaraz blokuje konto jako "podejrzane działania".  Jacek_Dwornik28/11/2020 06:12

  Zablokowane od razu po wyłączeniu VPN 😔  mickeey_mau528/11/2020 10:10

  Ehh, słabo myślałem, że w grudniu The Grand Tour obejrzę na legalu, a tu …Ehh, słabo myślałem, że w grudniu The Grand Tour obejrzę na legalu, a tu niestety lipa


  U mnie sytuacja wyglądała tak, że także przez niecały miesiąc działało tylko pod koniec miesiąca gdy chciałem coś opłacić przez Amazon Pay to niestety wykryli to jako podejrzane akcje i proszą o weryfikacje adresu i karty (tylko że ja korzystam z Twitch Prime only i ew raz z Prime video na telefonie oczywiście bez VPN). Teraz niedawno założyłem tego prime na swoim głównym koncie Amazon (na którym już miałem kiedyś tą weryfikacje adresu + mam na nim jedno dokonane zamowienie) bo okazało się, że można mieć na jednym koncie kilka primemów więc zobaczę jak to będzie
 5. Awatar użytkownika Delta21
  Delta21
  voodoo6913/02/2021 22:50

  Pomyśle za kolejny miesiąc Dostałem miesiąc extra jak chciałem zrez …Pomyśle za kolejny miesiąc Dostałem miesiąc extra jak chciałem zrezygnować w PL z triala też chyba 30 dni trwał Coś się zmieniło czy nadal 3 urządzenie online mogą być na raz ?:) Czy jakieś nowe limity ?


  CHYBA nadal 3 urządzenia jednocześnie. Nie sprawdzę czy coś w temacie drgnęlo bo dzielę konto na pół. I z tego co pamiętam 8 urządzeń można "zapodać".
 6. Awatar użytkownika Surface
  Surface
  6554422-cVGAN.jpgTak. Mam 9 tytułów w PL (Edytowano)
 7. Awatar użytkownika Delta21
  Delta21
  Surface06/03/2021 22:37

  Dlaczego myślisz że będą te same tytuły ?Skoro we francuskim są inne, jak i …Dlaczego myślisz że będą te same tytuły ?Skoro we francuskim są inne, jak i różnych brakuje.W polskiej wersji mam kilka filmów produkcji zagranicznej które mają tylko PL ścieżkę dźwiękową.Więc myślę że takich produkcji nie ma w innym kraju niż PL ( mam ma myśli Polski zakup )Możesz zobaczyć czy masz i ile masz polskich filmów ?


  Nie wiem jak Amazon ALE idąc tym samym tokiem rozumowania, czym kieruje Netflix - tzn. tymi samymi przepisami narzuconymi przez UE- to "wykupując" konto francuskie (będąc w UE) masz bibliotekę dla danego państwa (FR). Inaczej sprawa się ma jeśli kupisz konto spoza Unii - np. tureckie czy argentyńskie i wtedy masz bibliotekę korzystając w Polsce typowo polską
 8. Awatar użytkownika zbynio.tomala
  zbynio.tomala
  Trochę odkop ale może ktoś robił ostatnio prime na Turcje i podpowie jak obejść pole z nr telefonu bo krajowy nie przechodzi?
 9. Awatar użytkownika Dymson
  Dymson
  zbynio.tomala03/05/2021 19:25

  Trochę odkop ale może ktoś robił ostatnio prime na Turcje i podpowie jak ob …Trochę odkop ale może ktoś robił ostatnio prime na Turcje i podpowie jak obejść pole z nr telefonu bo krajowy nie przechodzi?


  Ja wczoraj, podałem numer do ambasady.
 10. Awatar użytkownika Dymson
  Dymson
  zbynio.tomala12/05/2021 17:07

  A tam nie przychodzi kod czy coś do autoryzacji?


  Nie. Całe dane teleadresowe do karty mam na ambasadę.
 11. Awatar użytkownika Adam_ZA
  Adam_ZA
  Czy ktoś chciałby się wymienić slotem Prime Video w zamian za dostęp do Apple TV+ lub Gazeta Wyborcza Premium?
 12. Awatar użytkownika smp
  smp Autor
  No i generalnie już patent jest trochę nie opłacalny jeżeli kupimy subskrypcje roczną na Amazon prime w Polsce
 13. Awatar użytkownika Usunięty54176
  Anonymous User
  Amazon kosztuje 25 zł mniej więcej, konto możesz podzielić na 3 osoby więc wychodzi 8 zł na miesiąc. Aż taką różnicę to zrobi czy zapłacisz 8 zł czy 6?
 14. Awatar użytkownika smp
  smp Autor
  Usunięty5417609/09/2020 17:14

  Amazon kosztuje 25 zł mniej więcej, konto możesz podzielić na 3 osoby więc …Amazon kosztuje 25 zł mniej więcej, konto możesz podzielić na 3 osoby więc wychodzi 8 zł na miesiąc. Aż taką różnicę to zrobi czy zapłacisz 8 zł czy 6?


  Akurat nie mam z kim za bardzo złożyć się na amazon prime, bo generalnie chciałem tylko dla Twitch prime założyć w brazyli (bo ewentualnie jestem zainteresowany amazon prime kupić w Polsce ale dopiero jak wejdzie do polski z dostawa prime )
 15. Awatar użytkownika smp
  smp Autor
  mickeey_mau525/10/2020 12:54

  Trochę dawno pytałeś o Prime Video, ale dziś mnie naszła ochota na The Gran …Trochę dawno pytałeś o Prime Video, ale dziś mnie naszła ochota na The Grand Tour i założyłem sobie konto na Turcję przez VPN. Według strony pierwsze 30 dni free, a później 7.90TR (4zł).


  Hmmm interesujące a to utworzyłeś konto nowe tam czy zrobiłeś te Prime Video na koncie amazon.de?
 16. Awatar użytkownika miqi1
  miqi1
  Wrócę do tematu. Rejestracja i podpięcie Revoluta poszło gładko, ale po wyłączeniu VPN i próbie zalogowania przez polskie IP wysyła maila o zgodę na dostęp i po jej udzieleniu zaraz blokuje konto jako "podejrzane działania".
 17. Awatar użytkownika mickeey_mau5
  mickeey_mau5
  miqi125/11/2020 09:55

  Wrócę do tematu. Rejestracja i podpięcie Revoluta poszło gładko, ale po wył …Wrócę do tematu. Rejestracja i podpięcie Revoluta poszło gładko, ale po wyłączeniu VPN i próbie zalogowania przez polskie IP wysyła maila o zgodę na dostęp i po jej udzieleniu zaraz blokuje konto jako "podejrzane działania".


  Prawie miesiąc mi działało. Jestem zalogowany na tv i mi boxie, przy próbie logowania przez przeglądarkę blokada, bo podejrzane działania.
  Na infolinii trzeba podać adres wysyłki i odblokują. Ale niestety nie mam go zapisanego i nie mam pomysłu jak to obejść...
 18. Awatar użytkownika Jacek_Dwornik
  Jacek_Dwornik
  Zablokowane od razu po wyłączeniu VPN 😔
 19. Awatar użytkownika mickeey_mau5
  mickeey_mau5
  Jacek_Dwornik28/11/2020 06:12

  Zablokowane od razu po wyłączeniu VPN 😔


  Ehh, słabo myślałem, że w grudniu The Grand Tour obejrzę na legalu, a tu niestety lipa
Awatar użytkownika