Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Allegro Polecam! Oficjalny program afiliacyjny Allegro.

mar 26. 2021
Lubisz zakupy w sieci i chętnie dzielisz się ze znajomymi świetnymi ofertami, które można kupić w najlepszych cenach? Dzięki Allegro Polecam możesz zdobywać nagrody pieniężne za zakupy zrobione z twojego polecenia.

Działanie Allegro Polecam jest bardzo proste. Zdobywanie nagród polega na udostępnianiu indywidualnych linków polecających w sieci lub znajomym. Dalej, wystarczy, że ktoś z polecanego linku przejdzie do Allegro i dokona zakupu. Co ważne, nie musi być to ten sam produkt, który jest polecony - system policzy również inne produkty zakupione z indywidualnego linku znajdujące się w tej samej kategorii, co polecana oferta.

To co wszystkich najbardziej interesuje, czyli jak liczą kasę:

Nagrodę naliczymy od zakupu, który został dokonany po przejściu z Twojego indywidualnego linku. Wystarczy, że osoba, której przesłałeś link afiliacyjny, przejdzie za jego pomocą do Allegro i kupi polecany przez Ciebie produkt. Nagrodę naliczymy również, jeśli kupujący nie zdecyduje się na zakup polecanego przez Ciebie przedmiotu, ale zdecyduje się na inny przedmiot z polecanej przez Ciebie kategorii II stopnia. Link działa tak długo, jak aktywna jest oferta, ale od kliknięcia do zakupu mogą upłynąć maksymalnie 24h, abyśmy naliczyli nagrodę.

Przykład: Publikujesz na swoim Facebooku link do suszarki do włosów. Jeśli Twoja koleżanka/kolega kliknie w link, gdy zobaczy Twój post i w ciągu 24h kupi suszarkę, którą poleciłeś, inną suszarkę lub prostownicę do włosów, nagroda pieniężna trafi do Ciebie.

Za każdą zakupioną ofertę, która spełni warunki przyznania nagrody, otrzymasz od nas min. 20% nagrody od prowizji od sprzedaży towaru płaconej przez Sprzedającego. Np. jeśli polecisz suszarkę do włosów za 300 zł, jej prowizja od sprzedaży wyniesie ok.15 zł. Ty otrzymasz 20% tej kwoty, czyli 3 zł.

Link do regulaminu: tutaj
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Dyskusje
Najlepsze komentarze
15 Komentarzy
Prześlij Komentarz