Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Allegro Polecam! Oficjalny program afiliacyjny Allegro.

15
mar 26. 2021
Lubisz zakupy w sieci i chętnie dzielisz się ze znajomymi świetnymi ofertami, które można kupić w najlepszych cenach? Dzięki Allegro Polecam możesz zdobywać nagrody pieniężne za zakupy zrobione z twojego polecenia.

Działanie Allegro Polecam jest bardzo proste. Zdobywanie nagród polega na udostępnianiu indywidualnych linków polecających w sieci lub znajomym. Dalej, wystarczy, że ktoś z polecanego linku przejdzie do Allegro i dokona zakupu. Co ważne, nie musi być to ten sam produkt, który jest polecony - system policzy również inne produkty zakupione z indywidualnego linku znajdujące się w tej samej kategorii, co polecana oferta.

To co wszystkich najbardziej interesuje, czyli jak liczą kasę:

Nagrodę naliczymy od zakupu, który został dokonany po przejściu z Twojego indywidualnego linku. Wystarczy, że osoba, której przesłałeś link afiliacyjny, przejdzie za jego pomocą do Allegro i kupi polecany przez Ciebie produkt. Nagrodę naliczymy również, jeśli kupujący nie zdecyduje się na zakup polecanego przez Ciebie przedmiotu, ale zdecyduje się na inny przedmiot z polecanej przez Ciebie kategorii II stopnia. Link działa tak długo, jak aktywna jest oferta, ale od kliknięcia do zakupu mogą upłynąć maksymalnie 24h, abyśmy naliczyli nagrodę.

Przykład: Publikujesz na swoim Facebooku link do suszarki do włosów. Jeśli Twoja koleżanka/kolega kliknie w link, gdy zobaczy Twój post i w ciągu 24h kupi suszarkę, którą poleciłeś, inną suszarkę lub prostownicę do włosów, nagroda pieniężna trafi do Ciebie.

Za każdą zakupioną ofertę, która spełni warunki przyznania nagrody, otrzymasz od nas min. 20% nagrody od prowizji od sprzedaży towaru płaconej przez Sprzedającego. Np. jeśli polecisz suszarkę do włosów za 300 zł, jej prowizja od sprzedaży wyniesie ok.15 zł. Ty otrzymasz 20% tej kwoty, czyli 3 zł.

Link do regulaminu: tutaj
Aktualizacje społecznościowe
Różne

15 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika wadam
  wadam
  A zamiast reklamy nie dalo sie napisac samych korzysci z programu? Jak dla mnie z takim opisem to czysty spam reklamowy
 2. Awatar użytkownika Donek
  Donek
  Regulamin Pepper
  II. Spam
  W Pepper mamy zero tolerancji dla spamu. Wszystko co zostanie za niego uznane jest usuwane, a konto osoby spamującej blokowane.
  Za spam uznajemy:
  • Autopromocja oraz rekomendacja przy czerpaniu z tego tytułu korzyści włączając w to: pracowników, rodzinę, znajomych, sieci afiliacyjne, agencje marketingowe, SEO, PR itp., ankiety, akcje charytatywne, konkursy (nie dotyczy tych organizowanych przez Pepper.pl), prywatne aukcje, linki do własnych stron, reflinki, kody polecające, reklamy, zamieszczanie prywatnego adresu e-mail, ofert sprzedaży.


  Reklama tego typu programów nie ma tutaj zbytnio sensu bo i tak okazji nie założysz ze swoim linkiem afiliacyjnym.
 3. Awatar użytkownika szymek
  szymek
  medic11226/03/2021 09:03

  i cyk wysyp samych ofert Allegro na pepper


  No nie, bo pepper zamienia linki na swoje i tak oni zgarniają hajs nie od dziś, dlatego tutaj nie można wstawiać swoich linków polecających ;p
 4. Awatar użytkownika medic112
  medic112
  i cyk wysyp samych ofert Allegro na pepper
 5. Awatar użytkownika wadam
  wadam
  dru8d26/03/2021 09:08

  Wybacz, ale nie każdy siedzi znudzony i czeka, żeby tylko wrzucić okazję na …Wybacz, ale nie każdy siedzi znudzony i czeka, żeby tylko wrzucić okazję na Peppera. Teraz nie mam nas to czasu, wrzuciłem na szybko. Może później mi się uda zrobić to ładniej.


  To bylo dac do dyskusji albo nie dawac wcale
 6. Awatar użytkownika Omen66616
  Omen66616
  Taki cashback...ciekawe jaki % wyjdzie od polecenia
 7. Awatar użytkownika medic112
  medic112
  szymek26/03/2021 09:05

  No nie, bo pepper zamienia linki na swoje i tak oni zgarniają hajs nie od …No nie, bo pepper zamienia linki na swoje i tak oni zgarniają hajs nie od dziś, dlatego tutaj nie można wstawiać swoich linków polecających ;p


  Szkoooda cóż nagrody na Renifery same się nie kupią 👌
 8. Awatar użytkownika Adam_c
  Adam_c
  Alledrogo czy amway?
 9. Awatar użytkownika dru8d
  dru8d Autor
  wadam26/03/2021 09:02

  A zamiast reklamy nie dalo sie napisac samych korzysci z programu? Jak dla …A zamiast reklamy nie dalo sie napisac samych korzysci z programu? Jak dla mnie z takim opisem to czysty spam reklamowy


  Wybacz, ale nie każdy siedzi znudzony i czeka, żeby tylko wrzucić okazję na Peppera. Teraz nie mam nas to czasu, wrzuciłem na szybko. Może później mi się uda zrobić to ładniej.
 10. Awatar użytkownika Koszalineo
  Koszalineo
  medic11226/03/2021 09:03

  i cyk wysyp samych ofert Allegro na pepper


  Pepper automatycznie kasuje cudze refy i wstawia własne, więc nie przejedzie.
 11. Awatar użytkownika Usunięty104331
  Anonymous User
  Szok i niedowierzanie!
 12. Awatar użytkownika HotShotGG
  HotShotGG
  Spam
 13. Awatar użytkownika Vmaks
  Vmaks
  Warto dodać że od "zarobku" trzeba jeszcze odjąć podatek
 14. Awatar użytkownika damian.takowy
  damian.takowy
  3 zl z 300 to 1% , nieraz więcej strony cashback dają wiecej
 15. Awatar użytkownika eter
  eter
  damian.takowy26/03/2021 09:53

  3 zl z 300 to 1% , nieraz więcej strony cashback dają wiecej


  Zostaje "tylko" kwestia jak to szybko naliczają i jak z wypłatą
Awatar użytkownika