gru 4. 2021
Dokonałem płatności na Shopee, kasa zeszła z konta ale nie została zaksięgowana na Shopee, napisałem do nich i odpisali że kasa wróci za kilka dni. Te kilka dni już zleciało ale pieniądze nie wróciły, nie jest to wielka kwota ale jest. Z tego co widziałem na pepperze sporo osób miało kłopoty tego typu, że zapłacili a kasa nie została zaksięgowana w sklepie. Miał ktoś taką sytuację i ile czasu zeszło do zwrotu pieniędzy?
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Skomentuj
7 Komentarzy
 1. Avatar
  Zapytaj w banku.
  Edytowane przez: "asimply" gru 4. 2021
 2. Avatar
  Autor
  asimply04/12/2021 14:15

  Zapytaj w banku.

  Powtórzę zapytanie w shopee a potem dopiero bank, jestem po prostu ciekaw jak było u innych, bo kilka osób pisało o podobnych sytuacjach.
 3. Avatar
  Jeżeli nie zostało zaksięgowane u nich to nic Ci nie powiedzą więcej. Zwroty np. na kartę też mogą być do 14 dni.
 4. Avatar
  Mi "oddawali" prawie 1,5 miesiąca a pisałem do nich prawie codziennie o zwrot, na końcu się wkurzyłem i chargeback - na szczęście płaciłem kartą.
  Support Shopee to dno.
  Powodzenia w odzyskaniu pieniędzy.
  Edytowane przez: "Oranger99" gru 4. 2021
 5. Avatar
  Oranger9904/12/2021 17:47

  Mi "oddawali" prawie 1,5 miesiąca a pisałem do nich prawie codziennie o z …Mi "oddawali" prawie 1,5 miesiąca a pisałem do nich prawie codziennie o zwrot, na końcu się wkurzyłem i chargeback - na szczęście płaciłem kartą.Support Shopee to dno.Powodzenia w odzyskaniu pieniędzy.  Kontakt z jakimkolwiek supportem w Polsce to dno. Ciężko powiedzieć z czego to wynika. Może dobierają ich według specjalnego klucza. Albo taka polityka. Zmęczyć klienta i doprowadzić do zrezygnowania ;).
 6. Avatar
  bardzo prosze o informację jak wygląda zwrot z shoppe gdzie towar był opłacony metoda blik bo jak zauważyłam to prosza o podanie konta bankowego
 7. Avatar
  Autor
  Nie podawałem konta ale trwało to ponad miesiąc i pieniądze wróciły na konto. Po wielu zapytaniach czy aby na pewno nie wróciły.
Prześlij Komentarz
Avatar