Jak przelać z PayPal na Revolut i nie stracić ?

lis 29. 2019
Witam, mam pytanko do tych co bardziej ogarniają płatności "wirtualne". Otóż dzisiaj założyłem sobie konto Revolut i chciałbym go sobie podpiąć pod PayPala i dzięki temu płacić. Niestety mam problem , bo kilka dni wcześniej , nie mając jeszcze Revoluta przelałem parę stówek bezpośrednio na PayPala, bo chciałem mieć jakąś gotówkę na BlackFriday. Jak teraz tą kasę najlepiej z PayPala wypłacić, najlepiej na Revolut ,żeby jak najmniej stracić ? Bo jeśli chciałbym przelać kasę z PP na zwykłe konto bankowe to stracę sporo na przewalutowaniu. Czy jest jakaś możliwość aby przelać tą kasę z PP bezpośrednio na Revolut i jak najmniej stracić ?

2) I jeszcze drugie pytanie, czy bezpieczne jest podpinanie pod Revolut karty debetowej z głównego swojego banku ? Nie chciałbym zbytnio podpinać swojej karty gdziekolwiek, ale znowu to chyba najszybsza metoda doładowania konta Revolut, bo zwykły przelew pewnie idzie 2-3 dni. Czy jak podepnę kartę pod Revolut , możliwe jest , że pobierze mi kasę z konta samoczynnie jeśli braknie na Revolucie ? Czy istnieje jakaś inna bezpieczniejsza i równie szybka metoda doładowywania Revoluta ?
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika lew3k
  Przerabiałem temat, NIE DA SIĘ wypłacać z paypala żeby dużo nie stracić.
 2. Awatar użytkownika Mowca
  Źle zrobiles. Na przyszłość nie przelewaj żadnej kasy na PP tylko na revoluta ale też taką sumę za jaką będziesz kupował dany towar. Nie przelejesz kasy z PP na revoluta bez przewalutowania. Zostaw sobie tą kasę na przyszłe zakupy. Co do bezpieczeństwa to nigdy w żadnym banku nie będziesz miał zapewnione 100% bezpieczeństwa. To zależy od użytkownika jak chroni swoją kartę i dane. Ale bez obaw. Revoluta sam nie pobierze kasy z twojego banku.
 3. Awatar użytkownika MaMiX
  Kwestia tego jakie zabezpieczenia bank oferuje i z jakich użytkownik korzysta:
  1. limity na karcie dziennie np. płatności przez neta, kartą, wypłaty
  2. czy przychodzi prośba o weryfikację/potwierdzenie sms lub na appkę
  3. ubezpieczenie karty na wypadek kradzieży do x zł
 4. Awatar użytkownika Maciej.Wojciechowski
  Jak nie chcesz podpinać karty to możesz zrobić zwykły przelew, no ale dłużej to trwa
 5. Awatar użytkownika Mowca
  Podpięcie revoluta pod PP to lepsza opcja niż płacenie sama karta. PP daje lepsze korzyści za płacenie z podpoetej karty np. revoluta... ale to już każdy wie.
 6. Awatar użytkownika Mateusz_Wwa
  Ludzie potrzebuje pomocy.
  Jest jakaś opłata za przelew z banku zagranicznego np. Norwegii na revoluta, powiedzmy w koronie norweskiej?
 7. Awatar użytkownika Kornelia_Korni
  Witam. Mam problem. Otóż na PayPal z apek wstakuje mi na konto euro na pay pal. Jak mogę wypłacić to na revolut jeśli mam kartę podpięta? Bo pieniądze wskakują w pozycję euro a nie złotówki jak robię przelewem na konto revolut nie ma możliwości wypłaty
Awatar użytkownika