Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Z CANAL+ zniknie kanał gwarantowany! Można rozwiązać umowę bez wypowiedzenia

lis 30. 2022
CANAL+ informuje swoich abonentów, że z końcem roku z oferty wyłączony zostanie kanał Playboy TV. Jednocześnie w mailowym komunikacie pojawiła się informacja, że możliwe staje się w takim scenariuszu rozwiązanie umowy bez okresu wypowiedzenia! Ta stacja jest bowiem gwarantowana.
31 grudnia 2022 roku z oferty Platformy CANAL+ zniknie kanał Playboy TV. O zmianie operator informuje już oficjalnie swoich klientów, jednocześnie otwierając im furtkę do rozwiązania umowy bez koniecznego w innym przypadku okresu wypowiedzenia. Playboy TV jest bowiem w niektórych umowach pozycją gwarantowaną, której wyłączenie upoważnia do rezygnacji z oferty bez ponoszenia konsekwencji po stronie klienta.

W komunikacie rozsyłanym drogą mailową Platforma CANAL+ informuje:

“ZMIANY PROGRAMOWE
Informujemy, że CANAL+ Polska S.A. zakończy udostępnianie kanału Playboy TV z dniem 31.12.2022r. W związku z tym, na podstawie Rozdziału V ust. 15 i 16 Regulaminu świadczenia usług, do dnia 31.12.2022r. przysługuje Państwu prawo do rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia. Umowę mogą Państwo wypowiedzieć m.in., przesyłając rezygnację na adres: CANAL+ Polska S.A., 02-100 Warszawa, skr. pocztowa 8.”
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Skomentuj

8 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Okazja na + a od teraz canal-
 2. Avatar
  a orange?XD
 3. Avatar
  Anonymous User
  Lol najlepszy kanał to po co teraz mieć canal+
  Avatar
  Lol. Kto w dobie internetu ogląda takie rzeczy na kanałach tv?
 4. Avatar
  Czyli nawet jak się tego nie miało, to można zrezygnować??
  Avatar
  Anonymous User
  Tak, tak samo możesz iść na L4 będąc bezrobotnym
Avatar