T-mobile, play. Jakie ciekawe oferty na kartę do 30 pln/miesiąc rozmowy SMS i internet

paź 9. 2023
Obecnie mam plusa. W miejscu gdzie mieszkam jest kiepski zasięg. Chce zmienić numer na inną sieć T-mobile lub inną co ma dobry zasięg. stąd pytanie.

Jaką ofertę / taryfę można wybrać / aktywować w T-mobile, Orange lub play? Tylko opcja na kartę do 30 pln. Wymagania Rozmowy i SMS za darmo i coś tam internetu.
Mam drugi numer do internetu w Orange i zasięg jest rewelacyjny.
Aktualizacje społecznościowe

20 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika pok3r_pl
  Autor
  Sprawdziłem. Mam właśnie blisko nadajnik Orange i na nim Orange i T-mobile. Mogę przenieść numer dzwoniąc do nich? Rozumiem taryfa flex to taka oferta na doładowania. Bez zobowiązań?
 2. Awatar użytkownika 5MBD
  Ja mam Mobile Vikings- od wielu lat i jestem bardzo zadowolony.
  25zł na miesiąc za 25GB i resztę no-limit. Działa na antenach Play. Oferta na kartę, więc możesz sobie doładowywać jak ci pasuje, ale możesz też sobie podpiąć kartę płatniczą w aplikacji i będzie co miesiąc ściągać kasę z konta.
 3. Awatar użytkownika Maly_Lou
  A ja vikingów nie polecam- uciekłem od nich po wielu latach i na pewno nie mam czego żałować. A jeszcze jak pokażesz zainteresowanie to dostaniesz propozycję żeby się zarejestrować z polecenia (piramidka poleceń żeby mieć darmowy plan- i tylko dlatego ludzie chwalą ;)).

  Skoro orange ma u Ciebie świetny zasięg to przenieś ten nr co teraz masz do nich. Albo do wspomnianego flexa- na 3 miesiące weź sobie najwyższy plan, a później zmień na ten 30zł (nl i 30gb). Albo jak chcesz więcej neta to przenieś do orange na kartę - rok ważności konta za to. Tam za 31zł/mc po włączeniu bonusów wyjdzie ponad 150gb/mc (30gb z pakietu, 100gb z promocji i 25gb za doładowanie za min 5zł). Albo trzecia opcja- nju. Przeniesienie nr to 3miesiące za darmo. 29zł za 20gb na początek. Po 6 miesiącach 40gb, po roku 50 i 2latach 60.
  Skoro orange jest rewelacyjny u Ciebie, to bym się ich trzymał. Tym bardziej że mają szeroką ofertę. Szczególnie flex (z dodatkowym simem/esimem) i na kartę ze sporym internetem. Nju jest dobry na 2-3 numery, bo wtedy jest 19zł na każdy z nich.
 4. Awatar użytkownika ma_ko
  Ja polecam Vikingów. Mam od paru lat i nie narzekam. Ni miałem żadnych awarii ani problemów. Płacę 35zł na miesiąc za 60GB i no limit rozmów i smsów mi zdecydowanie wystarcza. Jest też opcja za 25zł... Nie polecam ani nie reklamuje nikomu bo znajomych nie mam mimo że taka opcja jest

  Pamiętaj żeby sprawdzić na jakiejś mapie bts np beta.btsearch.pl co tam ma u ciebie najwiekszy zasięg

  15482519-EpH64.jpg (Edytowano)
 5. Awatar użytkownika omateusz
  W T-Mobile - Taryfa GO!, doładowanie 25 zł co miesiąc to 10 GB internetu (o ile przedłużasz co miesiąc to sumuje się niewykorzystany) do tego pakiet Bez Limitu S za 20 zł/miesiąc, w którym jest 1 GB i nielimitowane rozmowy + SMS/MMS.

  Co miesiąc zostaje 5 złoty, ale niestety trzeba doładowywać 25 zł, żeby pakiet internetu był ważny miesiąc.
 6. Awatar użytkownika pok3r_pl
  Autor
  Ogólnie z tym plusem jest tak, że 20-30 metrów od domu jest punkt gdzie łapie LTE i jest w miarę zasięg i internet. Ale w budynkach już słaby lub wcale. Orange w domu łapie mi 30-50 Mb / s w tym samym miejscu ale byłem u sąsiada i narzekał na Orange. Zmierzyliśmy to było tylko 3-5 Mb/s dlatego zapytałem o różne firmy. A play nie korzysta ze wszystkich nadajników wszystkich sieci? Kiedyś tak się reklamowali
  Jeszcze jest opcja, że sąsiad miał słaby wynik bo mierzył na swoim telefonie bo teoretycznie powinien mieć lepszy zasięg bo mieszka bliżej nadajnika (Edytowano)
  Awatar użytkownika Al_Moheida
  Plus ma wiekszość nadajnikow z pasmem, tylko 2600. Jest to pasmo duzej szybkosci, ale bardzo krotkiego zasiegu. Druga sprawa, to agregacja i czy sam bts/telefon ja obsluguje. Jeden moze miec agregacje i predkosc bedzie ok, drugi w tym samym miejscu, bedzie mial slabszy wynik.
 7. Awatar użytkownika reqoil
  A2 sobie sprawdź.
Awatar użytkownika