Przedłużenie ważności Internetu - Orange

lut 17. 2022
Siemka. Mam na koncie Orange (na kartę) sporo gigabajtów, które były ważne ok. przez rok od czasu przeniesienia tam numeru. Czy jest możliwość przedłużenia tego okresu? Konkretnie chodzi o "Bonus Internetowy za doladowania", który był dodawany do każdego doładowania i który był ważny do końca ważności połączeń wychodzących (a nie ten drugi, który jest ważny ileś dni). Jutro mi się kończy .
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

3 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Jest płatna opcja za 30 zł na rok
  Avatar
  A do FLEXA coś istnieje żeby bonus GB nie stracić?Takie coś ala jak w Orange ?

  Wystarczy wysłać SMS o treści AKT31 pod bezpłatny numer 811. Ważność promocyjnych gigabajtów zostanie przedłużona o 31 dni licząc od końca obecnej daty ważności środków. Opłata za przedłużenie o dodatkowe 31 dni wynosi 9 zł i jest pobierana ze środków z doładowań. Z usługi można skorzystać wielokrotnie
 2. Avatar
  Autor
  Koszalineo17/02/2022 22:32

  Jest płatna opcja za 30 zł na rok  Przejrzałem kilka razy usługi/pakiety, a to jest tuż pod ilością GB . Najciemniej pod latarnią. Trochę GB się nazbierało i szkoda, ale że w obecnym miejscu i tak wolę korzystać z internetu Play (bardziej stabilny), to tak na zapas te 30 zł w sumie chyba bez sensu. No ale dzięki za pomoc.