maj 14. 2022
Kupiłem na shopee ostatnio dwa pendrive po 18zl 2TB chociaż na 99 wątpię ze tyle maja, jak mogę to sprawdzić, bo wiem, ze w wykrywaniu przez system chinczyki umią oszukiwać tak to wystąpię o zwrot kasy.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Skomentuj
Najlepsze komentarze
Avatar
Tak napewno mają 2TB za 18 zł
Skąd wy się ludzie bierzecie to nie wiem...
Edytowane przez: "Oranger99" maj 14.
5 Komentarzy
 1. Avatar
  obawiam się, że nie ma takiej możliwości, bo zwykle programy do sprawdzania pamięci zwyczajnie się wieszają w takiej sytuacji, możesz sprawdzić programy typu fake flash test, h2testw, ale w zależności od realnej pojemności potrwa to długo, lub bardzo długo, i może zakończyć się zawieszeniem, i brakiem otrzymanego rezulatatu...

  najpewniejszy, ale i czasochłonny, sposób to ręczne kopiowanie pojedynczo kilku gigabytowych plików, zapewne realny rozmiar to 16GB lub 32GB, bo w przypadku większego rozmiaru koszt za wysoki przyjmując spory odsetek zwrotów.
 2. Avatar
  Tak napewno mają 2TB za 18 zł
  Skąd wy się ludzie bierzecie to nie wiem...
  Edytowane przez: "Oranger99" maj 14.
 3. Avatar
  Oranger9914/05/2022 10:08

  Tak napewno mają 2TB za 18 zł (lol)Skąd wy się ludzie bierzecie to nie wie …Tak napewno mają 2TB za 18 zł (lol)Skąd wy się ludzie bierzecie to nie wiem...


  Ale za to tanio😁 ktoś jeszcze nie pojął że kupując tanio dwa razy się płaci.
 4. Avatar
  Podoba mi się Twoje zdanie. Dodatkową wisienką jest „umią”
 5. Avatar
  Autor
  Kasę oddali pendrive miały mieć 2TB i transfer 150MB/s a miały zaledwie nawet mniej niż 5 MB/s chociaż był duży problem bo kontaktowali się na e-maila a miałem takiego którego nie używam wysłałem im zdjęcie to odrzucili. Chcieli filmik nagrałem im filmik w formularzu nie mogę dodać bo za duży rozmiar pliku, w gmailu to samo dopiero kazali na YouTube i podac link strasznie niedopracowane, ale szybko odpowiadali wiec to na plus i w chwile podjęli decyzje o zwrot, ciekawe za ile przyjdzie i kazali zostawić sobie pendrive zawsze się przydadzą na coś i jakieś tam opaski zamowilem gumowe to za nie tez chyba zwrócili to tak jak ktoś by chciał coś zwracać jak chcą filmik to wysłać na YouTube i prywatność tylko dla tych co maja link.
  Edytowane przez: "motocyklista" 1 min
Prześlij Komentarz
Avatar