Google Chromecast 3 vs Xiaomi Mi Box S co wybrać?

5
lut 24. 2020
Witam, mam pytanko tak jak w temacie, co wybrać? Warto dopłacić do Mi Boxa? Czy na Mi Boxie również można przesyłać (streamować) obraz z telefonu na tv? Jakie są wasze opinie?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
5 Komentarzy
Porownujesz wbrew pozorom dwa zupełnie różne urządzenia. Mam ojca i moim zdaniem Chromecast site buyer umywa do mi box s. Różnica w cenie jest nieistotna patrząc na funkcjonalnosci
Mam mi boxa 3 4k, ale chciałem kupić tego Chromecast,a 3 więc go kupiłem. Powiem tak miałem kiedyś jakiegoś taniego 'casta' z Ali, i obraz się ciął przy przesyłaniu obrazu z większej odległości niż 1m, później było tylko gorzej, zaczął się przycinać. Więc kupiłem 'oryginał' i uważam że niby prościej się steruje bo niby z telefonu ale jak chcemy coś włączyć to nie wszystko da się castować na ekran tv, bo pokazuje błędy a jak się da to tylko przez przesyłanie całego ekranu z telefonu ale wtedy nie da się wyłączyć ekranu i oglądamy jakby na obu urządzeniach jednocześnie, kolejnym minusem googlecasta jest to że potrzebuje połączenia do routera i telefon też musi być w tej samej sieci. To już podrobione casty łatwiej się łączą i da się w nich ekran wyłączyć. Nie mniej uważam że to porażka.


Używając mi boxa, konfigurujesz swoje aplikacje, podłączasz do internetu i oglądasz wygodnie jak tv, pilot do którego gadasz, i pierwsza podstawowa rzecz, co mnie wkurza mnie w cascie że się lekko bo lekko ale przycina obraz w czasie oglądania, na mi boxie tego nie ma.


Mibox 1:0


Pozdrawiam, jakby ktoś miał wątpliwości. Kupiłem casta i wystawiłem go na sprzedaż godzinę później po sprawdzeniu jak działa i jak bardzo jest nie intuicyjny.
Czy dzialaja one przez internet udostepniony poprzez telefon (tzw thetering lub hot spot )
Edytowane przez: "Adas_necc" lip 26.
N_-570a3.3150225/06/2020 11:34

Mam mi boxa 3 4k, ale chciałem kupić tego Chromecast,a 3 więc go kupiłem. P …Mam mi boxa 3 4k, ale chciałem kupić tego Chromecast,a 3 więc go kupiłem. Powiem tak miałem kiedyś jakiegoś taniego 'casta' z Ali, i obraz się ciął przy przesyłaniu obrazu z większej odległości niż 1m, później było tylko gorzej, zaczął się przycinać. Więc kupiłem 'oryginał' i uważam że niby prościej się steruje bo niby z telefonu ale jak chcemy coś włączyć to nie wszystko da się castować na ekran tv, bo pokazuje błędy a jak się da to tylko przez przesyłanie całego ekranu z telefonu ale wtedy nie da się wyłączyć ekranu i oglądamy jakby na obu urządzeniach jednocześnie, kolejnym minusem googlecasta jest to że potrzebuje połączenia do routera i telefon też musi być w tej samej sieci. To już podrobione casty łatwiej się łączą i da się w nich ekran wyłączyć. Nie mniej uważam że to porażka.Używając mi boxa, konfigurujesz swoje aplikacje, podłączasz do internetu i oglądasz wygodnie jak tv, pilot do którego gadasz, i pierwsza podstawowa rzecz, co mnie wkurza mnie w cascie że się lekko bo lekko ale przycina obraz w czasie oglądania, na mi boxie tego nie ma. Mibox 1:0Pozdrawiam, jakby ktoś miał wątpliwości. Kupiłem casta i wystawiłem go na sprzedaż godzinę później po sprawdzeniu jak działa i jak bardzo jest nie intuicyjny.


spamujesz wszędzie tym samym komentarzem czy to pasta
Nie napisałeś do czego chcesz go używać?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst