Allegro Car4vip kupował ktoś?

Awatar użytkownika Usunięty631892 Usunięty631892
sie 16. 2022
witam jak wygląda sprawa z car4vip ile realnie się czeka na towar. martwi mnie to że ludzie na wykupie piszą o zamówieniach z lutego co jeszcze nie dostali.

co to są te listy wysyłkowe od car4vip?
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika wadam
  wadam
  Kupujesz, czekasz i trzymasz kciuki ze dostaniesz. Niektorzy dostali. Ale amber gold tez pierwszym klientom dawal duze zyski. Chcesz to ryzykujesz. Nie to kupujesz gdzie indziej.
 2. Awatar użytkownika Weabster
  Weabster
  Ludzie z jego grupy nie mają zamówień które miałby być w marcu więc obecnie wygląda to kiepsko.

  Komentarza na allegro negatywnego nawet nie da się wystawić. Czas na komentarz 60 dni, dostawa 130/180. Jak wystawisz negatywa za poprzednie zamówienie allegro usunie go od ręki.
  Awatar użytkownika Weabster
  Weabster
  Sam kilka zamówiłem ale obecnie patrzę mocno sceptycznie. Poza allegro bym nie zamówił. Jak się nie wyrobi z wysyłką masz POK
 3. Awatar użytkownika Danielos0509
  Danielos0509
  Kupiłem sprzęt u Gościa w marcu, wysyłka miała być w lipcu. Gość bujał się ze mną do 18 października i w końcu dostałem sprzęt i jaka tu niemiła niespodzianka, gdy sprzęt okazał się Inny od zamówionego zamiast 512GB przyszedł 256GB. To teraz zacznie się kilkumiesięczne bujanie ze zwrotem i oczekiwaniem na ten zamówiony sprzęt. Nie mam ochoty czekać kilka miesięcy na zwrot pieniędzy, które defacto przez prawie 8 miesięcy od zamówienia straciły na wartości a ceny sprzętu poszły w górę. Gość jest mega irytujący jeśli chodzi o kontakt. Przez. kilka miesięcy zwodzi, że sprzęt dotrze w najbliższym tygodniu do rąk i tak to trwa i trwa i trwa. Życzę kupującym cierpliwości, bo trzeba mieć anielską to tego sprzedającego.
 4. Awatar użytkownika JayDustheadz
  JayDustheadz
  Ja kupilem i z niego wlasnie pisze. Mialo byc po 6 miesiacach, przyszlo po 8 - pewnie przez pandemie, evergreeny itepe, whatever. Sprzet jest legitny, eligible na Apul Care, nie byl odpakowywany.
  Teraz bym sie nawet nie zastanawial a bral od razu - allegro ma POK na 2 lata bodajze wiec nic nie ryzykujesz.
  Awatar użytkownika ajajajniemamjaj
  ajajajniemamjaj
  Na szczęście Allegro podziękowało za współpracę we wrześniu, bo opóźnienia już podchodzą pod rok
Awatar użytkownika