Pyszne.PL -15PLN MWZ: 40 - PORADNIK

paź 19. 2023
pyszne.pl/kod…ent

W celu uzyskania kodu rabatowego na 15PLN należy:
1. Wchodzimy na stronę (najlepiej użyć incognito): pyszne.pl/kod…ent
2. Teraz potrzebujemy numeru na który nigdy nie było składane zamówienie na Pyszne, można użyć nowego startera LUB! użyć któregoś z publicznych numerów dostępnych w sieci. Do tego celu możemy użyć strony takiej jak online-sms.org/ czy sms24.me
3. Wklejamy jeden z numerów, pamiętajcie o kierunkowym (wybierzcie kraj z flagi i numer kierunkowy usuncie z samego pola Numer Telefonu. Adres email można wpisać dowolny wymyślony, nieistniejący.
4. Po chwili przyjdzie nam SMS z kodem rabatowym, następnie używamy emulatora Androida BlueStacks, pobieramy tam aplikację Pyszne.PL i składamy zamówienie.
5. Przy składaniu zamówienia należy PAMIĘTAĆ o wpisaniu TEGO SAMEGO NUMERU TELEFONU NA KTÓRY OTRZYMALIŚMY VOUCHER! W innym przypadku pyszne nas nie przepuści.
6. Opłacamy zamówienie i cieszymy się jedzeniem!
MWZ: 40PLN
Aktualizacje społecznościowe
Awatar użytkownika Chucky
Kod rabatowy można wykorzystać wpisując go podczas pierwszego zamówienia przez aplikację Pyszne.pl.

Pozostałą kwotę należy opłacić jedną z dostępnych metod online. Kod rabatowy jest ważny do jednorazowego uzytku.

Minimalna kwota zamówienia to 40 zł. Kodów rabatowych nie można sprzedawać, wymieniać na pieniądze ani łączyć z innymi kodami rabatowymi.

Pyszne.pl zastrzega sobie prawo do anulowania kodu rabatowego w przypadku oszustwa lub nadużycia.

Warunklem realizacji kodu rabatowego są warunki danej restauracji. Promocja wazna do 31.12.2023 roku lub do wyczerpania zapasów.

23 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika pk1bgt
  Nie przepuści i tak. Wycwanili się tak, że po urządzeniu już sprawdzają. Nie da się zapłacić za zamówienie z tym kodem wygenerowanym, jeżeli jets to stałe urządzenie z którego zamawiacie.
  Awatar użytkownika podkladson
  Autor
  "następnie używamy emulatora Androida BlueStacks, pobieramy tam aplikację Pyszne.PL i składamy zamówienie."
 2. Awatar użytkownika pietrucha8
  Za promowanie oszustwa powinien być ban...
 3. Awatar użytkownika Canter
  co na obiad wariacie ps juz widze jak dostawca probuje zadzwonic na numer z pytaniem jak odnalezc mieszkanie a tam zero zero spłuczka
  Awatar użytkownika podkladson
  Autor
  Można w informacjach dodatkowych wpisać nr. kontaktowy, ja tak robiłem
 4. Awatar użytkownika szymek
  No to zaraz nie będzie kodów nawet dla nowych xD
 5. Awatar użytkownika Canter
  Swoja droga do 26 pazdziernika pyszne.pl wysyla jakies linki do "mini gry" i mozna wygrac z tego kolejny bon np 20zł na kolejne zamowienie lub na 15zl na pepsi ale tez dziala na wszystko nie trzeba miec pepsi w zamowieniu, minimalne zamowienie wtedy 50zl (Edytowano)
  Awatar użytkownika TomaszGwoździak
  2 razy.mialem grę ,. Prawie wszystko tam zebrałem, na jakiś 20 spadających może z 16 i zero nagrody
 6. Awatar użytkownika Wojciech321
  Polak potrafi 👏
 7. Awatar użytkownika citrix
  Podstawowym problemem jest to że najczęściej numery telefonów są już wykorzystane i nie da się ich użyć ponownie. Tak jest i tym razem. Dlatego poradnik bezwartościowy.
  Awatar użytkownika podkladson
  Autor
  Użyłem dzisiaj normalnie większość numerów jest niewykorzystana bo są co jakiś czas nowe, nieużyte. Jeżeli masz co chwile powiadomienie o wykorzystaniu użyj VPN i innej przeglądarki.
 8. Awatar użytkownika Karuzo
  Nie wiem dlaczego niektórzy sugerują, że ta wrzutka jest nieetyczna. VPN, zmiana przeglądarki, usuwanie cookies, bramka sms, emulator Androida, wpisywanie właściwego numeru w polu na dodatkowe informacje do zamówienia. Dla mnie to nie brzmi jak cokolwiek, co miałoby omijać określony w regulaminie promocji warunek, że kody przeznaczone są wyłącznie na pierwsze zamówienie. Przecież to wina tej holenderskiej firmy, że nie zabezpieczyła się dostatecznie. Jakoś okradać polskich restauratorów z prowizji potrafią, a tu nagle nie umieją tego uszczelnić? Biedni właściciele restauracji, którzy płacą podatki, płacą godziwe wynagrodzenia kelnerom zatrudnionym w oparciu o umowy o pracę, zatrudniający dostateczną liczbę osób do obsługi sali, na daniach prawie nic nie zarabiają. Ledwo wiążą koniec z końcem. Z tego powodu często mają po kilka restauracji, żebyś jakoś przeżyć. Muszą przecież prąd zapłacić, gaz, koszty lokalu, a za talerz ile wezmą? Raptem z 50 złotych plus napoje? Tymczasem ten zachodni pasożyt Takeaway nie ma żadnych kosztów. No może oprócz deweloperów, infrastruktury, dostawców, handlowców, administracji i marketingu. Ich wina i trzeba korzystać. To się nazywa spryt. A kto nie jest sprytny, ten jest frajerem.
  Awatar użytkownika podkladson
  Autor
  Niektórzy ludzie wydaje mi się iż myślą że Pyszne jest Polską marką, ewentualnie iż to restauracje ponosza koszty voucherów a ponosi je Pyszne. Korporacja jak by chciała i nie mogła się pozbierać z desek bo ktoś zamówi dwa razy z kodem dla nowego klienta usuneła by promocje a tak to pewnie licza i tak zyski.
 9. Awatar użytkownika Micha.Nowak
  Emulator nie jest potrzebny
 10. Awatar użytkownika Chucky
  jaka jest ważność kodu ?
Awatar użytkownika