Restauracje Okazje

Promocje Restauracje

6 aktywnych okazji83 246 komentarzy
Pizza Guseppe za 5,99zl 17.05 -21.05 w Leclerc
430°
21/05/2022Obowiązuje do 21/05/2022LokalnieLokalnie11 g, 58 min11 g, 58 min
:D Pizza Guseppe za 5,99zl 17.05 -21.05 w Leclerc; różne rodzaje Kontynuujemy cykl pt: Gdzie znajdę pizzo/zapiekanko/chamską bułę za 5,99zl - w tym tygodniu znajdziemy ją w Leclerc Uprz…
Tetryk

Powiedziałem to, co może dla ciebie jest oczywiste, ale nie musi być takie dla innych. Chodziło o zwrócenie uwagi na to, że ten produkt jest wyjątkowo niezdrowy. Żeby jakiś młody człowiek zastanowił się, czy jednak nie lepiej kupić inny produkt - choć odrobinę zdrowszy. Nie śledzę statystyk, ale sądzę, że otyłość w większości przypadków opiera się na jedzeniu pieczywa pszennego w zbyt dużych ilościach. Dlatego po prostu przestrzegam tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zastanowić się nad przyszłością zdrowotną swojego ciała. I wystarczy, że jedna osoba pomyśli o swoim zdrowiu, kiedy będzie stała przed regałem z tym produktem, a czas poświęcony na napisanie widocznych tu komentarzy uznam za produktywny. (popcorn)

pesel

Teraz dają tylko trzy sery bo średnicę zmniejszyli.

Pijaczek

ta pizza to szajs, no ale czego wymagać od mrożonki :/

kryrek

Dbanie o linię nie polega na jedzeniu sałaty. Dostarczasz odpowiednią ilość kalorii i makroskładników, a do tego ćwiczysz, to masz brzuch płaski, ot cała filozofia. Na upartego można by się jeszcze czepiać, że to przetworzona żywność i że ma w sobie całą tablicę Mendelejewa i pewnie powoduje raka albo rozwala gospodarkę hormonalną, ale co dzisiaj nie jest przetworzone albo gmo.

Diabeł

Nikt, kto je przemysłowe wędliny, w tym kabanosy, nie może o sobie powiedzieć, że dba o zdrowe. Podobne gówno do Giuseppe. A Giuseppe przynajmniej jest smaczne. (y)

Pizza Bistro Proste Historie 385-435g Intermarche
142°
18/05/2022Obowiązuje do 18/05/2022LokalnieLokalnie22 g, 50 min22 g, 50 min
Wybrane rodzaje pizz Bistro Proste Historie w dobrej promce w Intermarche :D
CichyOkazje

Na stronie producenta jest jeszcze info o takich nietypowych smakach jak pizza podlasiak z kindziukiem i czubrycą zieloną oraz pizza poznaniok z ziemniakami i czosnkiem, ale jeszcze na żywo takich cudów w marketach nie widziałem :)

prem84

Też właśnie miałem polecić tę ślaską z białą kiełbasą. Tej kaszubskiej nie próbowalem ale skoro chwalisz to się skuszę :)

CichyOkazje

Polecam pizzę po kaszubsku z kabanosem i kiszonym ogórkiem oraz pizzę po śląsku z białą kiełbasą i chrzanem - dla mnie zupełnie inna jakość mrożonej pizzy (y)

Pizza familijna z szynką i pieczarkami Chef Select 1kg *Przy zakupie dwóch* Lidl
594°
18/05/2022Obowiązuje do 18/05/2022LokalnieLokalniemaj 15.maj 15.
Pizza familijna w promce w Lidlu :D Wiadomo, że nie jest to zdrowe i wartościowe jedzenie, nikt raczej takich rzeczy na co dzień nie jada, ale jest to idealna opcja, gdy nie mamy czasu czy s…
Poszukiwacz123

Mój znajomy Włoch mówi to samo. Wyjątkowo dobra kompozycja składników.

cebulowy.rycerz

Jeśli zawieziesz ją do Neapolu i zjesz - to tak :D

MaryJane98

Hy-hy, bo wiecie: w Donbasie jest wojna i tam ludziom smakuja rzeczy, ktore mariuszowi i jego ziomkom nie smakuja.

mariuszsw

skoro mu to smakowało to on raczej przyjechał z Donbasu a nie a nie z Neapolu

cebulant

Czas podbić Neapol Felicjaną zrobioną na kamieniu. Będą się o nią zabijali :) Zaletą tej pizzy jest to, że jest prostokątna i wlezie jej więcej do piekarnika jak już się na imprezie wszyscy porobią jak biszkopty i trzeba będzie ich zaspokoić do czasu aż padną. Tyle z plusów.

Frisco 20 zł dla zakupów pow. 200 zł
177°
21/05/2022Obowiązuje do 21/05/2022maj 15.maj 15.
Jak co tydzień 20 zł od frisco ;-) PS. Cisowianka zgrzewka (każdy rodzaj) 9.49 zł
Avatar herkju
Padre70

A możesz, Łaskawco, przytoczyć gdzie i kiedy napisałem, że lubię / wolę robić zakupy w dyskontach?

herkju

Aaaa, o to Ci chodziło... No faktycznie, przecież masz czas, zapomniałem. Błyszcz. Wszystkiego dobrego ;-)

Padre70

Myślałem, że zachęcasz do szermierki na sarkazm i ironię? Chciałeś zabłysnąć? Nie wyszło - pogódź się z tym i wyluzuj. :{

herkju

Sugerowanie choroby dyskutanta lub jego rodziny jest wynikiem braku argumentów. Udanych zakupów w dyskontach i wszystkiego dobrego ;-)

Padre70

Zadano pytanie - udzieliłem odpowiedzi. Polemika nt. tego, gdzie jest najtaniej nie ma sensu, bo każdy sklep ma swoją specyfikę i docelową grupę klientów. I pełna zgoda - w dyskontach nie ma wszystkiego, ale... helloł... zaskakująco we Frisco też nie ma wszystkiego 🤪 Bo to (jakby nie patrzeć) też dyskont, tylko dla tych, co nie lubią dźwigać siatek.

ZESTAWY SUSHI, Sushi Craft - KRAKÓW
136°
maj 12.maj 12.
Zestawy poniżej Zestaw dla 1 osoby – 26 szt. - 57,99 zł - z kodem 43.49 PLN uramaki filadelfia, paluszek krabowy, oshinko – 10 szt. hosomaki ogórek – 8 szt. hosomaki łosoś – 8 szt. …
Avatar Ruzam
MateuszEmdziu

Stfu

Usunięty607213

Polska język trudna mowa?

MateuszEmdziu

Dobre sushi nie jest źle ;)

Pizza Guseppe za 5,99zl 9.05 -14.05 w Aldi
704° Zakończono
maj 8.maj 8.LokalnieLokalnie
:) W miarę jadalna mrożonka, która w założeniu ma przypominać pizzę/zapiekankę w dobrej jak na nasze czasy cenie. Oferta z gazetki od 9 maja do 14 maja w Aldi
jacek.braniewski

czasami widzę jak ludzie pół wózka mają tym obładowane i im współczuje bo prawdopodobnie cała rodzina będzie to jeść bo nie stać ich na pizzę z restauracji. Pizza ta smakuje niczym karton, istnienie takiej pizzy to zbrodnia przeciwko ludzkości.

Poszukiwacz123

Za to zdjęcie propozycji podania ktoś powinien pójść siedzieć. Jakby się nie postarać jej podać, to nigdy nie będzie tak wyglądać.

Mirden

Za tyle samo w topazie

PięknyMężczyzna

tak ciasto jak gruba wymoczona, napuchła szmata i te składniki nie lepsze, taka zapchajdupa. Rigga dużo lepsza

PięknyMężczyzna

jałe dzieciństwo spędziłem na riddze, jeszcze w talerzyku alumioniowym a ty mi mówisz o jakimś kacu. Ale ta dżiuseppe to gówniana, ciasto takie purchate, grube, zakalczywe jak szmara napuchła a te dodatki nie lepsze, już rigga znacznie lepsza najlpiej szynka z pieczarkami. W ogóle zauważyliście że rigga z szynką ma znacznie mniej składników niż rigga szynka z pieczarkami a cena ta sama.