UBER - Kupony

UBER Vouchery

51 gorących okazji
Info
UBER - 50 zł na pierwszy przejazd dla nowych klientów
Podsumowanie
  UBER - darmowe 50 zł na pierwszy przejazd. Oferta ważna do 31.08.2017.

  ja wpisałem i kod ważny do 31.08, tak więc pewnie jest zawsze ważny do końca danego miesiąca w którym się go wpisze

  Znajomi byli w sobotę to jeszcze dzialał na jej telefonie.. Dziwne rzeczy.

  kupon nieaktualny, wyskakuje ze był ważny do 31.06

  AnnaKrllip 28.

  Przeglądarka Chrome z widokiem jak w komputerze, wyczyszczone cookies  Na allegro widzilem ktos wystawil kody, ktore dzilaja na kontach "starych" uzytkownikow...

  Przeglądarka Chrome z widokiem jak w komputerze, wyczyszczone cookies

  Chcesz otrzymywać najgorętsze okazje wprost na swoją skrzynkę?

  Subskrybuj przegląd najlepszych okazji z każdego dnia.

  -25zł
  Zniżka 25zł na dwa zamówienia w UberEATS dla nowych użytkowników
  Podsumowanie
   Wygasa 31 lipca 2017

   znizka jest słaba, znalazłem kod na 3x20 dla nowych , do wygooglowania

   ntrcze 14.

   Nie działa na aktywnym już koncie   mi w ogle nie działa a zrobiłem nowe konto. Stare konta jakis czas temu powywalalem. OFc rejestracja na nowy numer

   Advococze 14.

   To jest 2x25 zł, czy 2x12,50 zł?   i co dowiedziales sie?

   To jest 2x25 zł, czy 2x12,50 zł?
   -20zł
   20zł na pierwsze zamówienie UberEATS
   Podsumowanie
    W związku z meczem Polska-Rumunia w Warszawie -20zł na pierwsze zamówienie w Warszawie w trakcie meczu. Nie wiem tylko czy chodzi o dostawę w trakcie meczu czy złożone zamówienie.

    link kieruje w pustkę...
    -30zł
    30zł na pierwszy przejazd @ Uber
    Podsumowanie
     Pepper
     30zł na pierwszy przejazd dla nowych klientów Ubera.

     wykop.pl/lin…ra/

     "Ja p%%$%?%ee jak zniosa i tak juz latwe egzaminy to trzeba bedziec szukac roboty albo zaczac kantowac bo sie rzuca na licencje wszyscy razem z ukraincami. Ku...a masakra co oni proponuja. Niedlugo bedzie wiecej taksowek jak klientow"

     pwil16 godz., 55 min

     6na11 kantuje "sprzętowo", a reszta naciąga tradycyjnymi metodami. Co za r …6na11 kantuje "sprzętowo", a reszta naciąga tradycyjnymi metodami. Co za różnica jak można to kontrolować, skoro wynika z tego, że najlepiej byłoby wszystkim zabrać przywileje i niech rynek zweryfikuje, czy klienci wolą naciągaczy, czy Ubera (ewentualnie iTaxi/myTaxi).     Co za różnica że nie można tego skontrolować? Nie rozumiesz podstawowych rzeczy.

     pepper014 godz., 27 min

     Jaki szach mat? Przykłąd łamania prawa jest dowodem na co? Że są i będą prz …Jaki szach mat? Przykłąd łamania prawa jest dowodem na co? Że są i będą przestępcy? Sam się zaszachowałeś, bo włąśnie udowodniłeś że taksówkarzy można skontrolować bo działają w ramach prawa którego muszą przestrzegać Przecież cały czas pisze o tym że taksówkarze działają zgodnie z prawem, bo muszą, a ubera działalność nie jest regulowana, dlatego są nierówne prawa w tej samej branży. Zauważ że napisałeś że organy skontrolowały urządzenia pomiarowe taksówkarzy. Ponawiam pytanie: jakie urządzenia pomiarowe posiadają kierowcy ubera, których dokładność można by było zgodnie z prawem zakwestionować, czy też zwyczajnie skontrolować czy działają prawidłowo zgidnie z jakąkolwiek normą przewidzianą prawem?Taksówkarze nie korzystają z GPS bo NIE mogą, muszą korzystać z urządzeń które nakazuje prawo. Uberowcy mogą korzystać z czego sobie chcą, i nie masz sposobu na skontrolowanie ich zgodnie z prawem.

     6na11 kantuje "sprzętowo", a reszta naciąga tradycyjnymi metodami. Co za różnica jak można to kontrolować, skoro wynika z tego, że najlepiej byłoby wszystkim zabrać przywileje i niech rynek zweryfikuje, czy klienci wolą naciągaczy, czy Ubera (ewentualnie iTaxi/myTaxi).

     pwil16 godz., 55 min

     "Policjanci wraz z urzędnikami z miejskiego Biura Działalności Go …"Policjanci wraz z urzędnikami z miejskiego Biura Działalności Gospodarczej i Zezwoleń rozpoczęli kontrole po skargach od pasażerów. Policjanci przeprowadzili wyrywkowe i bardzo szczegółowe kontrole warszawskich taksówek. Oprócz dobrze znanych metod oszustwa, jak jechanie na około czy zmiana strefy na droższą, wykryto też bardziej zmyślne techniki. W 6 na 11 zbadanych pojazdów funkcjonariusze znaleźli specjalne urządzenie do "nabijania" dodatkowych przejechanych kilometrów i zawyżania opłat.Urządzenie zainstalowane w taksówce nabijało dodatkowe kilometry do licznika po otrzymaniu uruchomionego przez kierowcę impulsu. Impuls był przekazywany przy wykorzystaniu pilota lub ukrytego w zasięgu kierowcy przycisku. Urządzenie powodowało zmianę liczby kilometrów w kasie fiskalnej oraz zwiększało kwotę do zapłaty wskazywaną przez taksometr. Zabezpieczone przez policjantów urządzenia pozwalały kierowcom na zawyżanie przejechanego dystansu od 200 do nawet 500 metrów przy każdym impulsie.Za podrabianie lub przerabianie narzędzi pomiarowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. Ponadto w przypadku zgłoszenia się lub ustalenia osoby pokrzywdzonej nieuczciwemu kierowcy grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8."Szach-MatDO CZYTAJĄCYCH: Jeśli macie wątpliwości dotyczące przejazdów taksówką, też je zgłaszajcie odpowiednim służbom.


     Jaki szach mat? Przykłąd łamania prawa jest dowodem na co? Że są i będą przestępcy? Sam się zaszachowałeś, bo włąśnie udowodniłeś że taksówkarzy można skontrolować bo działają w ramach prawa którego muszą przestrzegać
     Przecież cały czas pisze o tym że taksówkarze działają zgodnie z prawem, bo muszą, a ubera działalność nie jest regulowana, dlatego są nierówne prawa w tej samej branży. Zauważ że napisałeś że organy skontrolowały urządzenia pomiarowe taksówkarzy.
     Ponawiam pytanie: jakie urządzenia pomiarowe posiadają kierowcy ubera, których dokładność można by było zgodnie z prawem zakwestionować, czy też zwyczajnie skontrolować czy działają prawidłowo zgidnie z jakąkolwiek normą przewidzianą prawem?

     Taksówkarze nie korzystają z GPS bo NIE mogą, muszą korzystać z urządzeń które nakazuje prawo. Uberowcy mogą korzystać z czego sobie chcą, i nie masz sposobu na skontrolowanie ich zgodnie z prawem.
     Edytowane przez: "pepper01" cze 11.

     pepper016 godz., 15 min

     Przyciski ręcznie fałszujące taksometr i kasę fiskalną. Zgłosiłeś na policj …Przyciski ręcznie fałszujące taksometr i kasę fiskalną. Zgłosiłeś na policję? I co ona na to?

     "Policjanci wraz z urzędnikami z miejskiego Biura Działalności Gospodarczej i Zezwoleń rozpoczęli kontrole po skargach od pasażerów. Policjanci przeprowadzili wyrywkowe i bardzo szczegółowe kontrole warszawskich taksówek. Oprócz dobrze znanych metod oszustwa, jak jechanie na około czy zmiana strefy na droższą, wykryto też bardziej zmyślne techniki. W 6 na 11 zbadanych pojazdów funkcjonariusze znaleźli specjalne urządzenie do "nabijania" dodatkowych przejechanych kilometrów i zawyżania opłat.

     Urządzenie zainstalowane w taksówce nabijało dodatkowe kilometry do licznika po otrzymaniu uruchomionego przez kierowcę impulsu. Impuls był przekazywany przy wykorzystaniu pilota lub ukrytego w zasięgu kierowcy przycisku. Urządzenie powodowało zmianę liczby kilometrów w kasie fiskalnej oraz zwiększało kwotę do zapłaty wskazywaną przez taksometr. Zabezpieczone przez policjantów urządzenia pozwalały kierowcom na zawyżanie przejechanego dystansu od 200 do nawet 500 metrów przy każdym impulsie.

     Za podrabianie lub przerabianie narzędzi pomiarowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. Ponadto w przypadku zgłoszenia się lub ustalenia osoby pokrzywdzonej nieuczciwemu kierowcy grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8."

     Szach-Mat

     DO CZYTAJĄCYCH: Jeśli macie wątpliwości dotyczące przejazdów taksówką, też je zgłaszajcie odpowiednim służbom.
     Edytowane przez: "pwil" cze 10.
     -50zł
     50zł na pierwszy przejazd dla nowych klientów @ UBER
     Podsumowanie
      Pepper
      Kod na darmowy przejazd do kwoty 50zł, ważny dla nowych klientów do 31 lipca 2017. Jeśli nasz przejazd jest droższy, różnicę dopłacamy kartą płatniczą.

      20cmMiesamaj 23.

      jeżdżę czasem uberem - możesz mi wytłumaczyć dokładnie kto których podatkó …jeżdżę czasem uberem - możesz mi wytłumaczyć dokładnie kto których podatków nie płaci?


      Wszyscy płacą jak trzeba i to nieporównywalnie większe podatki niż taxi. Bo pełny VAT a za taxi jest obniżony. Nie masz co wierzyć w bajki złotów.

      Właśnie skorzystałem i mam 50zł do 31.08.

      20cmMiesa1 godz., 8 min

      jeżdżę czasem uberem - możesz mi wytłumaczyć dokładnie kto których podatkó …jeżdżę czasem uberem - możesz mi wytłumaczyć dokładnie kto których podatków nie płaci?

      A co to za różnica ? Mamy wolny rynek ty jesteś klientem i idziesz tam gdzie taniej proste... Tak działa wolny rynek...

      TheShineBox20 godz., 20 min

      To, że Uber niezbyt uczciwie zwiększa zyski na braku licencji swoich k …To, że Uber niezbyt uczciwie zwiększa zyski na braku licencji swoich kierowców i nie płaceniu w Polsce podatków to już dobrze?


      jeżdżę czasem uberem - możesz mi wytłumaczyć dokładnie kto których podatków nie płaci?

      ze śmiechu
      -30zł
      -30 zł Uber na lotnisko dzięki Wizzair, dla nowych użytkowników
      Podsumowanie
       Oferta średnio interesująca patrząc na wszechobecne kody -50 zł. Jednak promocja trwa do końca roku i może gdy minie termin tamtych kodów ten nadal będzie komuś przydatny. Jak zw… Czytaj dalej

       S8GHOST12 godz., 6 min

       ma ktoś kod na 2x50?


       Był jakis czas temu na aplikacji Qpony.

       ma ktoś kod na 2x50?
       -50%
       Znizka 50% dla posiadaczy konta w Uber - na jeden przejazd
       Podsumowanie
        Kupony rozdawane dzisiaj w galmoku - z kolegą dostaliśmy taki sam kod na przejazd na 2 roznych voucherach. Zniżka dla obecnych użytkowników na 1 przejazd. Kod ważny do 16 kwietnia.

        Autor

        ok, czyli pula wyczerpana - sorki za strate czasu.

        potwierdzam, już nie działa.

        Autor

        slow-in-ski3 min

        już nie działa        dziwne, czyżby była ograniczona pula na ten kod? ktos jeszcze probowal? jak nie dziala to zamykamy i sorry za wprowadzenie w blad - nie korzystam, wiec nie moglem sprawdzic.

        już nie działa

        Przejazd do 20 zł. Działa na starym koncie.
        -100zł
        2x50zł dla posiadaczy karty PayBack na 2 pierwsze przejazdy @ UBER
        Podsumowanie
         Pepper
         Nowi klienci UBERa posiadający kartę PayBack mogą otrzymać kod na darmowe dwa pierwsze przejazdy, do kwoty 50zł każdy (ewentualną brakującą kwotę dopłacamy). Aby wygenerować kupo… Czytaj dalej

         Promocja przedłużona 185118-yCegY.jpg

         iwanffc33 min

         I czemu obecnie - 5 punktów jak ktoś Wam daje stówkę na tacy?         Nie wystarczy, że identyczna okazja (prawdopodobnie też będąca jednym z dziesiątek tutejszych duplikatów) zebrała tych punkcików ponad 400?

         Podajesz jednorazowy kod? Raczej każdy sam musi wygenerować sobie 2x 50

         Pamietajmy tylko raz: Nowe urządzenie, nowa karta, nowy nr tel

         PL

         I czemu obecnie - 5 punktów jak ktoś Wam daje stówkę na tacy?
         -50zł
         Uber 2 przejazdy po 25 zł za darmo po dodaniu karty Mastercard
         Podsumowanie
          Aktualizacja 1
          Darmowe przejazdy możemy aktywować do końca grudnia (jeśli ktoś kto łapie się na promocję tego nadal nie zrobił)!
          Dodaj kartę Mastercard®  i odbierz 2 przejazdy po 25 zł.  Jedyne co musisz zrobić to dodać kartę Mastercard do konta w Uber i ustawić ją jako swoją domyślną metodę płatności. J… Czytaj dalej

          Promocja do 30 grudnia. Kartę dodałem ale gdzie się ustawia ją jako domyslną?

          Zniżkę możesz aktywować do 30 listopada 2016 roku. WTF????????

          invisible5 min

          Skorzystalem z poprzedniej promocji i takie byly warunki w regulaminie. Chyba, ze w obecnej wprowadzili jakies zmiany. Ponizej stary regulamin.https://click.et.uber.com/?qs=8a925bfe634311cd8936d2e024b4e54fb213c4a7e6963a146f2f730bae1a2f7725c67605d8506874          Link do dokładnie tego regulaminu otrzymałem na maila do tej promki.

          Skorzystalem z poprzedniej promocji i takie byly warunki w regulaminie. Chyba, ze w obecnej wprowadzili jakies zmiany. Ponizej stary regulamin.

          click.et.uber.com/?qs…874


          invisible7 min

          Trzeba odbyc 5 przejazdow by moc skorzystac z tej promocji.


          Ja nie odbyłem 5 przejazdów a wyświetla mi się w promocjach normalnie
          -50zł
          50zł na pierwszy przejazd dla nowych użytkowników @ Uber
          Podsumowanie
           Pepper
           Kod dla nowych użytkowników aplikacji UBER na pierwszy darmowy przejazd do wartości 50zł. Kod wygasa najprawdopodobniej 31 grudnia. Na jednym urządzeniu możemy mięć 4 różne konta… Czytaj dalej

           A wie ktoś jak ominąć myk z numerem telefonu? Czy może podajecie za każdym razem jakiś inny-fejkowy?


           mathev1993Gru 6.

           Ciekawe czy kod zadziała na innym koncie, ale z tą samą kartą... Jak ktoś wie to proszę o odpowiedź           Zadziała korzystam regularnie

           Ciekawe czy kod zadziała na innym koncie, ale z tą samą kartą... Jak ktoś wie to proszę o odpowiedź

           Autor Pepper

           @mathev1993 Mam jedną kartę podpiętą pod dwa konta - ale na różnych urządzeniach. Nie ma z tym problemu. Ile można mieć kont na jedną kartę niestety nie wiem.

           Mówisz że na jednym urządzeniu można mieć cztery konta, a jak jest z kartami bankowymi? Działa to też jak już karta banku jest powiązana z jednym kontem?
           -50zł
           Rogal świętomarciński za 10 zł oraz 50 zł dla nowych użytkowników.
           Podsumowanie
            #UberROGALE – przyjemność dzielenia się! Jeszcze w XIX wieku, w stolicy Wielkopolski, pewien cukiernik postanowił uczcić dzień św. Marcina wypiekając kilka blach pysznych rogal… Czytaj dalej

            Certyfikowany rogal świętomarciński Cóż za burżuazja milordzie

            PS. Wygląda jak zwykły rogal typu drożdżówka oblany lukrem i posypany orzeszkami. Wolę już zwykłą drożdżówkę z owocem i kruszonką, bo nie lubie nadmiaru lukru.
            Edytowane przez: "Randomek" lis 10. 2016

            Autor

            Berent.ukasz1 godz., 56 min

            znaczy że co? zapłace dyche za to że ktoś mi z biedronki podrzuci rogala?

            ​Dokładnie tak będzie.

            znaczy że co? zapłace dyche za to że ktoś mi z biedronki podrzuci rogala?

            Pepper

            @Jamnikowo Te z Fawora są faktycznie certyfikowane - ale też bardzo kiepskie moim zdaniem.

            @Rustin Akurat sam wolę zapłacić 35-40zł/kg i kupić jednego rewelacyjnego rogala niż kilka tańszych. Od Piskorskiego nie jadłem - będzie okazja spróbować

            400g za 13,99 w intermarche na Pomorzu , ma certyfikat i jest już zapakowany w folię , dzisiaj jadę kupić jako prawdziwa pyra
            Info
            UBER: Darmowy przejazd do 50 zł dla nowych użytkowników
            Podsumowanie
             Gdyby ktoś jeszcze nie korzystał to warto :)

             sha4ky9 godz., 25 min

             UBER VOUCHERY jako nagłówek, i logo Uber na liście. Coś więcej potrzeba?

             ​Żadnego nagłówka i loga nie było

             Dla obecnych to okazja a dla nowych... raczej nie bo lepsza 2x 50 Payback.

             Tylko że nie działa jak zawsze dla obecnych

             Autor

             czocherooo48 min

             Napisz ze chodzi o ubera..

             Prosz...

             Napisz ze chodzi o ubera..

             Autor

             Jamnikowo13 min

             Może warto by było napisać co to za przejazd, to pociągiem czy samolotem?             UBER VOUCHERY jako nagłówek, i logo Uber na liście. Coś więcej potrzeba?
             -50%
             Przejazdy 50% taniej (Śląsk) @ Uber
             Podsumowanie
              Pepper
              Od 10 do 20 października, przejazdy z Uberem na Śląsku są o 50% tańsze niż wynosi cena regularna. Zniżka naliczana jest automatycznie, nie musimy podawać kodu rabatowego.

              Za niedługo ludzie sami zaczną się ogłaszać na olx z tanimi przejazdami...uber to dopiero początek i to powolny w polsce.
              Powiem tak: blablaCar

              Kaban36 min

              @luque1 Promują się na nowych rynkach. Przejazdy darmowe owszem są, ale dla nowych klientów - potem trzeba płacić              Niby tak, ale wielu użytkowników peppera ma kilka telefonów (albo często zmienia) a i kart płatniczych pod dostatkiem to i przejazdów darmowych sporo. Sam już z 5-6 darmowych kursów zrobiłem, a niedługo żona będzie miała nowy telefon i kolejne dwa za free A jest jeszcze my taxi i czy itaxi też z różnymi promkami. Zdecydowanie jest za co pojeździć

              50% taniej? To już praktycznie darmowe przejazdy kocham ubera

              Autor Pepper

              @luque1 Promują się na nowych rynkach. Przejazdy darmowe owszem są, ale dla nowych klientów - potem trzeba płacić

              Wszedzie sa albo znizki na ubera albo przejazdy za darmo.
              Co to instytucja charytatywna ?
              -100zł
              Dla nowych kupony 2x 50 zł do UBER od PayBack
              Podsumowanie
               Każdy kto ma konto na payback może otrzymać kod uprawniający do dwóch przejazdów za 50 PLN Tylko dla nowych Od 12.09 do końca roku

               anna666Wrz 29.

               ​ nie


               to ciekawe..

               Wole Itaxi, w Uberze czesto sie zdaza ze sa niedostepne samochody nevertheless plusik

               zzibi215 godz., 42 min

               ​brałeś taksówkę na telefon (wychodzi zawsze taniej niż z postoju)?               Nie, jechałem my taxi czyli przez apkę. Jedyne co skwasiłem (nie wiedziałem o tej opcji) to, że w my taxi można ustawić pożądaną stawkę za km, ja jechałem za 2,40, a można wybrać, że za 2 zł max powiedzmy. Aczkolwiek nie wiem, czy wtedy nie musiałbym dłużej czekać. Generalnie UBER ma chyba najniższą stawkę za km w Warszawie, może jakaś jedna czy 2 korpo mają podobne za dnia w 1 strefie. Aczkolwiek UBER ma mnożniki i wtedy może nie być już tak różowo, choć mi akurat nigdy się nie udało trafić.

               lukas00710 godz., 12 min

               Oj tam, oj tam. Teraz to już każdy wie że Uber rozdaje tylko kupony dla nowych Od dawna..

               ​ nie

               Cholipa, a ja mam kupony z Groupona 3x25 za które jeszcze zapłaciłem dychę. I weź tu spróbuj pocebulić...
               -50zł
               50zł dla nowych użytkowników na pierwszy przejazd @ UBER
               Podsumowanie
                Pepper
                Kod upoważnia nowych użytkowników do darmowego przejazdu lub zniżki w wysokości 50zł (jeśli nasz rachunek będzie większy). Z kodu skorzystać możemy na przejazd do 1 grudnia 2016 w… Czytaj dalej

                kicjowWrz 13.

                jak?                Mi się pokazała oferta i kod, zarejestrowałem i mam 2x 50 do końca roku.

                Już mnie nudzą te kody dla nowych... 99% ostatnio to tylko takie ;/

                @kicjowuber.payback.pl/?af…ber


                2 x 50 + 300 pkt PB

                jan.kowalski33 min

                @Kaban w PayBack jest kod 2x 50 dla nowych klientów


                jak?

                @Kaban w PayBack jest kod 2x 50 dla nowych klientów
                -50zł
                50zł na pierwszy przejazd @ Uber
                Podsumowanie
                 Pepper
                 Kod upoważnia do rabatu/darmowego przejazdu do kwoty 50zł dla nowych użytkowników aplikacji UBER. Z kodu skorzystamy do końca roku.

                 SEOWrz 7.

                 Te zniżki w Profilu powinno być gdzieś widać? Bo ja ich nie widzę w "Darmowe przejazdy", wpisałem kod podczas rejestracji wyskoczyło na zielono 50zł na pierwszy przejazd i tyle.

                 ​Ja wszedlem w dzial promocje i wpisalem ten kod i go zaakceptowalo a teraz jak wchodze tam ponownie to nie widac tego kodu

                 Dla odmiany - spróbujcie skasować konto na uberze, dane karty płatniczej itd. Powodzenia

                 Zarejestrowałem się, dodałem kod i nigdzie nie widzę te
                 SEOWrz 7.

                 Te zniżki w Profilu powinno być gdzieś widać? Bo ja ich nie widzę w "Darmowe przejazdy", wpisałem kod podczas rejestracji wyskoczyło na zielono 50zł na pierwszy przejazd i tyle.                 U mnie nawet tego nie pokazało i nigdzie nie widzę czy mam te 50 zł czy nie....

                 DeCoo21 godz., 54 min

                 Czy w przypadku gdy wydam za kurs np. 30zł to kupon będzie działał? Czy może musi być tak, że cena kursu musi być powyżej 50zł aby kupon mógł ją zmniejszyć?                 Przejedziesz do 50 zł za darmo jak za wiecej zapłacisz różnice...

                 Czy w przypadku gdy wydam za kurs np. 30zł to kupon będzie działał? Czy może musi być tak, że cena kursu musi być powyżej 50zł aby kupon mógł ją zmniejszyć?
                 Info
                 100 zł na dwa przejazdy (po 50 zł każdy) od Qpony @uber
                 Podsumowanie
                  100 zł rabatu na dwa przejazdy po 50 zł każdy w uber do końca sierpnia. Nie wiem czy kod który podałem nie jest jednorazowy więc jak nie działa to trzeba pobrać aplikację QPONY i w… Czytaj dalej

                  Kod 20zł na pierwszy przejazd yjxr1mt5ue

                  Autor

                  Jj.MaxSie 14.

                  kod na pierwszy raz 20zl: 5bn27kq6ue

                  ​Refy nie są mile widziane

                  jestem nowym klientem, ale kupon nie zadzialal

                  dla nowych . po wygenerowaniu kuponu dziala bez problemowo

                  Autor

                  chelseaman961 godz., 13 min

                  A ja mam pytanie, czy ten kod działa również przy uberSELECT?

                  ​Nie powinno być problemu bo tu nie jest napisane że to kod do uberpop tylko ogólnie uber
                  -20%
                  20% rabatu na dwa przejazdy dla obecnych użytkowników @ Uber
                  Podsumowanie
                   Pepper
                   Kod upoważnia do 2 przejazdów z rabatem wynoszącym 20% (nie więcej niż 10zł) w dniach 30.07 od godziny 15:00 do 31.07 do godziny 3:00.

                   Limit przekroczony, kod nieaktywny

                   Kod aktywny, przetestujemy

                   Autor Pepper

                   https://www.pepper.pl/profile/ferenchy Korzystałem z tego typu kodów wielokrotnie w innych miastach. Aplikacja nie rozróżnia czy to jest zamówienie przejazdu z imprezy, czy z dowolnego innego miejsca. No chyba, że coś połatali w tej sprawie w aplikacji.

                   Ale tylko do/z miejsca imprezy urodzinowej Reaktora. Przynajmniej tak wynika z opisu zniżki w aplikacji.
                   -50zł
                   50zł na pierwszy przejazd @ Uber
                   Podsumowanie
                    Pepper
                    Kod dla nowych użytkowników, na darmowy pierwszy przejazd do kwoty 50zł z Uberem (jeśli nasz przejazd będzie droższy - zapłacimy tylko różnicę). Kod podajemy podczas rejestracji.… Czytaj dalej

                    Autor Pepper

                    @lasic Wszystko zależy od miasta. W Poznaniu to najtańsza opcja. Na tej samej trasie za Ubera w nocy płacę 10-11zł, a za taksówkę 19-21zł. Jednak jedna taryfa to jest duża różnica. Nie wspominając już o wygodzie. W taksówce "łoopanieee podjedziemy do bankomatu, bo ja za to muszę dodatkowo płacić dobrze kierowniku" a Uberze kierowca wystarczy że kliknie w telefonie.

                    ​Ile teraz uber bierze? 5 PLN + 1.4 PLN km? To zobacz chociażby opti taxi. Cena z góry ustalona, 1.3 PLN za km, a to ani jedyna, ani najtańsza taksówka

                    KabanLip 25.

                    @zbychu to jest akurat ciekawe. Jeżdżę Uberem sporadyczne (1-2x w tygodniu) i każdy jeden mówi, że utrzymać się na pełny etat nie ma problemu - a do jakiejkolwiek innej pracy, w weekendy można sporo dorobić i że warto.


                    Może to zależy od tego co kto od siebie wymaga Może niektórym tyle wystarcza, a inni chcą więcej miesięcznie. Nie znam się, mówię tylko co słyszałem od dwóch gości w ten weekend i to jak podliczyli mi swój procent od całej ceny i wydatki na paliwo.

                    Autor Pepper

                    @zbychu to jest akurat ciekawe. Jeżdżę Uberem sporadyczne (1-2x w tygodniu) i każdy jeden mówi, że utrzymać się na pełny etat nie ma problemu - a do jakiejkolwiek innej pracy, w weekendy można sporo dorobić i że warto.

                    lasic3 min

                    ​I dla klientów też szału nie ma bez promocji


                    Oj bez przesady. Ostatnio jechałem myTaxi i Uberem bardzo podobną trasę. Uber - 13 zł, myTaxi - 21 zł. Kiedyś też najtańszą taksą w mieście - wyszło 26 zł. Uber nadal prowadzi, jedyny minus to czasami mała ilość samochodów albo ich brak.
                    -50%
                    50% zniżki na przejazd Uberem
                    Podsumowanie
                     W ramach przeprosin za akcję z lodami, gdzie zainteresowanie zdecydowanie przerosło, Uber oferuje 50% zniżki na Twój kolejny przejazd. Ty wybierz, gdzie wybierzesz… Czytaj dalej

                     Już i tak jest info że zbyt wiele osób skorzystało mi nie działa

                     EdiLip 17.

                     Dzialaale jest wazny do konca 24.07.16malo to jasne


                     Faktycznie są 2 różne daty.
                     76246-2G2Jw.jpg
                     Ja to rozumiem tak, że kod można wpisać do aplikacji do 24.07 a użyć do 26.07.

                     Pepper

                     Dostaliście jakiegoś maila, albo pusha na apkę od Ubera? Nie udało mi się zamówić lodów, a żadnej informacji o kodzie nie dostałem (działać, działa).

                     DoReMiLip 17.

                     Co istotne, a zabrakło w opisie: kupon na 50% przejazd ważny jest do 26 lipca 2016


                     Dziala

                     ale jest wazny do konca 24.07.16
                     malo to jasne

                     Co istotne, a zabrakło w opisie: kupon na 50% przejazd ważny jest do 26 lipca 2016

                     Najnowsze Kupony UBER:

                     ZniżkaSzczegóły ZniżkiWygasa
                     ZniżkaUBER - 50 zł na pierwszy przejazd dla nowych klientów16/07/2017
                     25złZniżka 25zł na dwa zamówienia w UberEATS dla nowych użytkowników14/06/2017
                     20zł20zł na pierwsze zamówienie UberEATS10/06/2017
                     30zł30zł na pierwszy przejazd @ Uber5/06/2017
                     50zł50zł na pierwszy przejazd dla nowych klientów @ UBER22/05/2017