UBER - Okazje

UBER Vouchery

53 gorących okazji

Kompletna lista kupony i Vouchery od UBER w 2018

-30%
30% rabatu na przejazd współdzielony (tylko 9.01) @ Uber (Warszawa)
Po wprowadzeniu kodu w aplikacji podróżujących, oraz podzieleniu kwoty przejazdu, końcowa cena zostanie obniżona o 30%. Kod działa tylko w dniu 9 stycznia. Nie jest do końca jasne… Czytaj dalej
Pepper
Po dodaniu kodu pokazuje, że tylko w wawie, ale i tak spoko +
589574-EFJbr.jpg
Edytowane przez: "Grubson939" sty 9.
-50%
50% taniej dla lecących z esky.pl - UBER
po zakupie biletu lotniczego na mail przychodzi kod uprwawniajacy do 50% (max 15 zł 2x) na przejazdy z tym przewoźnikiem, okazja nabiera koloru gdy kupujemy np. bilet do wenecji z… Czytaj dalej
Człeku napisz po ludzku bo nie rozumiem czy to po polsku czy ...
Popraw temat na Rabat na transfery z/do lotniska Uberem
Edytowane przez: "DeZetDe" gru 17. 2017
Newsletter
Gorąco!
Najgorętsze okazje wprost na Twoją skrzynkę?
Subskrybuj przegląd najlepszych okazji publikowanych codziennie.
PepperPromo
PepperPromo 
Darmowa dostawa
Uber Eats darmowa dostawa
Z kodem “giftpl” darmowa dostawa jedzenia w Uber Eats do końca roku! Smacznego! EDIT: możliwe, że tylko dla wybranych ale SMS nic nie zawiera na ten temat.
Autor
kotel5 g, 12 min

NA czym to polega? gośc z ubera przywiezie ci danie z dowolnej knajpy czy …NA czym to polega? gośc z ubera przywiezie ci danie z dowolnej knajpy czy tylko z takiej co oni współpracują?


Tylko te, które współpracują. Przy czym lista jest dużo ciekawsza niż inne rozwiązania typu pizzaportal i pyszne.
novyr943 min

Gdzie znalazłeś info?

Przy aktywacji kodu jest informacja na dole, cytuje "... Kod działa jedynie kont przypisanych do numerów, które otrzymały wiadomość."
NA czym to polega? gośc z ubera przywiezie ci danie z dowolnej knajpy czy tylko z takiej co oni współpracują?
Bylo 2 dni temu dodane...
-15zł
-50% na pierwszy przejazd UBER
Zarejestruj się na get.uber.com/go/sodexo2017 z kodem SODEXO2017 Kupon uprawnia do zniżki 50% do 15zl na pierwszy przejazd dla nowych użytkowników aplikacji. Ważny do 31.01.2018
Dzięki za kod. Działa też dla wcześniej zarejestrowanych użytkowników, którzy nie skorzystali jeszcze z przejazdu.
Gdzie te promocje -50zł na pierwszy przejazd
-25zł
Darmowy pierwszy przejazd do 25zł dla posiadaczy kart VISA @Uber
Należy się zarejestrować i wpisać kod VISAPL i odebrać darmowy pierwszy przejazd do 25zł
A jak jestem zarejestrowany w uberze ale jeszcze niedodawalem zadnej karty płatniczej ani żadnego kursu nie robiłem to mogę z tego korzystać?
Nie dziala z karta wirtualna banku ING - niestety..
Na jeden nr. telefonu i jedną kartę można przecież użyć jeden kod więc 25 zł to słabo. Lepiej użyć kupon 50 zł
chaos10 g, 38 min

https://www.groupon.pl/deals/uber-67 niedawno sie skończyła ta promocja a …https://www.groupon.pl/deals/uber-67 niedawno sie skończyła ta promocja ale z pewnoscia niedługo wróci


To też było tylko dla nowych. Skorzystałem wtedy, na krótszych trasach się opłacało.
1234sdg131_-10295393432095 min

Dali by jakąś cebulę na kolejne przejazdy... Karty i numery komórkowe mi si …Dali by jakąś cebulę na kolejne przejazdy... Karty i numery komórkowe mi się kończą


groupon.pl/dea…-67
niedawno sie skończyła ta promocja ale z pewnoscia niedługo wróci
Info
UBER - 50 zł na pierwszy przejazd dla nowych klientów
UBER - darmowe 50 zł na pierwszy przejazd. Oferta ważna do 31.08.2017.
ja wpisałem i kod ważny do 31.08, tak więc pewnie jest zawsze ważny do końca danego miesiąca w którym się go wpisze
Znajomi byli w sobotę to jeszcze dzialał na jej telefonie.. Dziwne rzeczy.
kupon nieaktualny, wyskakuje ze był ważny do 31.06
AnnaKrllip 28.

Przeglądarka Chrome z widokiem jak w komputerze, wyczyszczone cookiesNa allegro widzilem ktos wystawil kody, ktore dzilaja na kontach "starych" uzytkownikow...
Przeglądarka Chrome z widokiem jak w komputerze, wyczyszczone cookies
-25zł
Zniżka 25zł na dwa zamówienia w UberEATS dla nowych użytkowników
znizka jest słaba, znalazłem kod na 3x20 dla nowych , do wygooglowania
ntrcze 14.

Nie działa na aktywnym już konciemi w ogle nie działa a zrobiłem nowe konto. Stare konta jakis czas temu powywalalem. OFc rejestracja na nowy numer
Advococze 14.

To jest 2x25 zł, czy 2x12,50 zł?i co dowiedziales sie?
To jest 2x25 zł, czy 2x12,50 zł?
-20zł
20zł na pierwsze zamówienie UberEATS
W związku z meczem Polska-Rumunia w Warszawie -20zł na pierwsze zamówienie w Warszawie w trakcie meczu. Nie wiem tylko czy chodzi o dostawę w trakcie meczu czy złożone zamówienie.
link kieruje w pustkę...
-30zł
30zł na pierwszy przejazd @ Uber
30zł na pierwszy przejazd dla nowych klientów Ubera.
Pepper
wykop.pl/lin…ra/

"Ja p%%$%?%ee jak zniosa i tak juz latwe egzaminy to trzeba bedziec szukac roboty albo zaczac kantowac bo sie rzuca na licencje wszyscy razem z ukraincami. Ku...a masakra co oni proponuja. Niedlugo bedzie wiecej taksowek jak klientow"
pwil16 godz., 55 min

6na11 kantuje "sprzętowo", a reszta naciąga tradycyjnymi metodami. Co za r …6na11 kantuje "sprzętowo", a reszta naciąga tradycyjnymi metodami. Co za różnica jak można to kontrolować, skoro wynika z tego, że najlepiej byłoby wszystkim zabrać przywileje i niech rynek zweryfikuje, czy klienci wolą naciągaczy, czy Ubera (ewentualnie iTaxi/myTaxi).Co za różnica że nie można tego skontrolować? Nie rozumiesz podstawowych rzeczy.
pepper014 godz., 27 min

Jaki szach mat? Przykłąd łamania prawa jest dowodem na co? Że są i będą prz …Jaki szach mat? Przykłąd łamania prawa jest dowodem na co? Że są i będą przestępcy? Sam się zaszachowałeś, bo włąśnie udowodniłeś że taksówkarzy można skontrolować bo działają w ramach prawa którego muszą przestrzegać Przecież cały czas pisze o tym że taksówkarze działają zgodnie z prawem, bo muszą, a ubera działalność nie jest regulowana, dlatego są nierówne prawa w tej samej branży. Zauważ że napisałeś że organy skontrolowały urządzenia pomiarowe taksówkarzy. Ponawiam pytanie: jakie urządzenia pomiarowe posiadają kierowcy ubera, których dokładność można by było zgodnie z prawem zakwestionować, czy też zwyczajnie skontrolować czy działają prawidłowo zgidnie z jakąkolwiek normą przewidzianą prawem?Taksówkarze nie korzystają z GPS bo NIE mogą, muszą korzystać z urządzeń które nakazuje prawo. Uberowcy mogą korzystać z czego sobie chcą, i nie masz sposobu na skontrolowanie ich zgodnie z prawem.

6na11 kantuje "sprzętowo", a reszta naciąga tradycyjnymi metodami. Co za różnica jak można to kontrolować, skoro wynika z tego, że najlepiej byłoby wszystkim zabrać przywileje i niech rynek zweryfikuje, czy klienci wolą naciągaczy, czy Ubera (ewentualnie iTaxi/myTaxi).
pwil16 godz., 55 min

"Policjanci wraz z urzędnikami z miejskiego Biura Działalności Go …"Policjanci wraz z urzędnikami z miejskiego Biura Działalności Gospodarczej i Zezwoleń rozpoczęli kontrole po skargach od pasażerów. Policjanci przeprowadzili wyrywkowe i bardzo szczegółowe kontrole warszawskich taksówek. Oprócz dobrze znanych metod oszustwa, jak jechanie na około czy zmiana strefy na droższą, wykryto też bardziej zmyślne techniki. W 6 na 11 zbadanych pojazdów funkcjonariusze znaleźli specjalne urządzenie do "nabijania" dodatkowych przejechanych kilometrów i zawyżania opłat.Urządzenie zainstalowane w taksówce nabijało dodatkowe kilometry do licznika po otrzymaniu uruchomionego przez kierowcę impulsu. Impuls był przekazywany przy wykorzystaniu pilota lub ukrytego w zasięgu kierowcy przycisku. Urządzenie powodowało zmianę liczby kilometrów w kasie fiskalnej oraz zwiększało kwotę do zapłaty wskazywaną przez taksometr. Zabezpieczone przez policjantów urządzenia pozwalały kierowcom na zawyżanie przejechanego dystansu od 200 do nawet 500 metrów przy każdym impulsie.Za podrabianie lub przerabianie narzędzi pomiarowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. Ponadto w przypadku zgłoszenia się lub ustalenia osoby pokrzywdzonej nieuczciwemu kierowcy grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8."Szach-MatDO CZYTAJĄCYCH: Jeśli macie wątpliwości dotyczące przejazdów taksówką, też je zgłaszajcie odpowiednim służbom.


Jaki szach mat? Przykłąd łamania prawa jest dowodem na co? Że są i będą przestępcy? Sam się zaszachowałeś, bo włąśnie udowodniłeś że taksówkarzy można skontrolować bo działają w ramach prawa którego muszą przestrzegać
Przecież cały czas pisze o tym że taksówkarze działają zgodnie z prawem, bo muszą, a ubera działalność nie jest regulowana, dlatego są nierówne prawa w tej samej branży. Zauważ że napisałeś że organy skontrolowały urządzenia pomiarowe taksówkarzy.
Ponawiam pytanie: jakie urządzenia pomiarowe posiadają kierowcy ubera, których dokładność można by było zgodnie z prawem zakwestionować, czy też zwyczajnie skontrolować czy działają prawidłowo zgidnie z jakąkolwiek normą przewidzianą prawem?

Taksówkarze nie korzystają z GPS bo NIE mogą, muszą korzystać z urządzeń które nakazuje prawo. Uberowcy mogą korzystać z czego sobie chcą, i nie masz sposobu na skontrolowanie ich zgodnie z prawem.
Edytowane przez: "CzadowyPeper01" cze 11. 2017
pepper016 godz., 15 min

Przyciski ręcznie fałszujące taksometr i kasę fiskalną. Zgłosiłeś na policj …Przyciski ręcznie fałszujące taksometr i kasę fiskalną. Zgłosiłeś na policję? I co ona na to?

"Policjanci wraz z urzędnikami z miejskiego Biura Działalności Gospodarczej i Zezwoleń rozpoczęli kontrole po skargach od pasażerów. Policjanci przeprowadzili wyrywkowe i bardzo szczegółowe kontrole warszawskich taksówek. Oprócz dobrze znanych metod oszustwa, jak jechanie na około czy zmiana strefy na droższą, wykryto też bardziej zmyślne techniki. W 6 na 11 zbadanych pojazdów funkcjonariusze znaleźli specjalne urządzenie do "nabijania" dodatkowych przejechanych kilometrów i zawyżania opłat.

Urządzenie zainstalowane w taksówce nabijało dodatkowe kilometry do licznika po otrzymaniu uruchomionego przez kierowcę impulsu. Impuls był przekazywany przy wykorzystaniu pilota lub ukrytego w zasięgu kierowcy przycisku. Urządzenie powodowało zmianę liczby kilometrów w kasie fiskalnej oraz zwiększało kwotę do zapłaty wskazywaną przez taksometr. Zabezpieczone przez policjantów urządzenia pozwalały kierowcom na zawyżanie przejechanego dystansu od 200 do nawet 500 metrów przy każdym impulsie.

Za podrabianie lub przerabianie narzędzi pomiarowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. Ponadto w przypadku zgłoszenia się lub ustalenia osoby pokrzywdzonej nieuczciwemu kierowcy grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8."

Szach-Mat

DO CZYTAJĄCYCH: Jeśli macie wątpliwości dotyczące przejazdów taksówką, też je zgłaszajcie odpowiednim służbom.
Edytowane przez: "pwil" cze 10. 2017
-50zł
50zł na pierwszy przejazd dla nowych klientów @ UBER
Kod na darmowy przejazd do kwoty 50zł, ważny dla nowych klientów do 31 lipca 2017. Jeśli nasz przejazd jest droższy, różnicę dopłacamy kartą płatniczą.
Pepper
20cmMiesamaj 23.

jeżdżę czasem uberem - możesz mi wytłumaczyć dokładnie kto których podatkó …jeżdżę czasem uberem - możesz mi wytłumaczyć dokładnie kto których podatków nie płaci?


Wszyscy płacą jak trzeba i to nieporównywalnie większe podatki niż taxi. Bo pełny VAT a za taxi jest obniżony. Nie masz co wierzyć w bajki złotów.
Właśnie skorzystałem i mam 50zł do 31.08.
20cmMiesa1 godz., 8 min

jeżdżę czasem uberem - możesz mi wytłumaczyć dokładnie kto których podatkó …jeżdżę czasem uberem - możesz mi wytłumaczyć dokładnie kto których podatków nie płaci?

A co to za różnica ? Mamy wolny rynek ty jesteś klientem i idziesz tam gdzie taniej proste... Tak działa wolny rynek...
TheShineBox20 godz., 20 min

To, że Uber niezbyt uczciwie zwiększa zyski na braku licencji swoich k …To, że Uber niezbyt uczciwie zwiększa zyski na braku licencji swoich kierowców i nie płaceniu w Polsce podatków to już dobrze?


jeżdżę czasem uberem - możesz mi wytłumaczyć dokładnie kto których podatków nie płaci?
ze śmiechu
-30zł
-30 zł Uber na lotnisko dzięki Wizzair, dla nowych użytkowników
Oferta średnio interesująca patrząc na wszechobecne kody -50 zł. Jednak promocja trwa do końca roku i może gdy minie termin tamtych kodów ten nadal będzie komuś przydatny. Jak zw… Czytaj dalej
S8GHOST12 godz., 6 min

ma ktoś kod na 2x50?


Był jakis czas temu na aplikacji Qpony.
ma ktoś kod na 2x50?
-50%
Znizka 50% dla posiadaczy konta w Uber - na jeden przejazd
Kupony rozdawane dzisiaj w galmoku - z kolegą dostaliśmy taki sam kod na przejazd na 2 roznych voucherach. Zniżka dla obecnych użytkowników na 1 przejazd. Kod ważny do 16 kwietnia.
Autor
ok, czyli pula wyczerpana - sorki za strate czasu.
potwierdzam, już nie działa.
Autor
slow-in-ski3 min

już nie działadziwne, czyżby była ograniczona pula na ten kod? ktos jeszcze probowal? jak nie dziala to zamykamy i sorry za wprowadzenie w blad - nie korzystam, wiec nie moglem sprawdzic.
już nie działa
Przejazd do 20 zł. Działa na starym koncie.
-100zł
2x50zł dla posiadaczy karty PayBack na 2 pierwsze przejazdy @ UBER
Nowi klienci UBERa posiadający kartę PayBack mogą otrzymać kod na darmowe dwa pierwsze przejazdy, do kwoty 50zł każdy (ewentualną brakującą kwotę dopłacamy). Aby wygenerować kupo… Czytaj dalej
Pepper
Promocja przedłużona 185118-yCegY.jpg
iwanffc33 min

I czemu obecnie - 5 punktów jak ktoś Wam daje stówkę na tacy?Nie wystarczy, że identyczna okazja (prawdopodobnie też będąca jednym z dziesiątek tutejszych duplikatów) zebrała tych punkcików ponad 400?
Podajesz jednorazowy kod? Raczej każdy sam musi wygenerować sobie 2x 50

Pamietajmy tylko raz: Nowe urządzenie, nowa karta, nowy nr tel
PL
I czemu obecnie - 5 punktów jak ktoś Wam daje stówkę na tacy?
-50zł
Uber 2 przejazdy po 25 zł za darmo po dodaniu karty Mastercard
Aktualizacja 1
Darmowe przejazdy możemy aktywować do końca grudnia (jeśli ktoś kto łapie się na promocję tego nadal nie zrobił)!
Dodaj kartę Mastercard®  i odbierz 2 przejazdy po 25 zł.  Jedyne co musisz zrobić to dodać kartę Mastercard do konta w Uber i ustawić ją jako swoją domyślną metodę płatności. J… Czytaj dalej
Promocja do 30 grudnia. Kartę dodałem ale gdzie się ustawia ją jako domyslną?
Zniżkę możesz aktywować do 30 listopada 2016 roku. WTF????????
invisible5 min

Skorzystalem z poprzedniej promocji i takie byly warunki w regulaminie. Chyba, ze w obecnej wprowadzili jakies zmiany. Ponizej stary regulamin.https://click.et.uber.com/?qs=8a925bfe634311cd8936d2e024b4e54fb213c4a7e6963a146f2f730bae1a2f7725c67605d8506874Link do dokładnie tego regulaminu otrzymałem na maila do tej promki.
Skorzystalem z poprzedniej promocji i takie byly warunki w regulaminie. Chyba, ze w obecnej wprowadzili jakies zmiany. Ponizej stary regulamin.

click.et.uber.com/?qs…874


invisible7 min

Trzeba odbyc 5 przejazdow by moc skorzystac z tej promocji.


Ja nie odbyłem 5 przejazdów a wyświetla mi się w promocjach normalnie
-50zł
50zł na pierwszy przejazd dla nowych użytkowników @ Uber
Kod dla nowych użytkowników aplikacji UBER na pierwszy darmowy przejazd do wartości 50zł. Kod wygasa najprawdopodobniej 31 grudnia. Na jednym urządzeniu możemy mięć 4 różne konta… Czytaj dalej
Pepper
A wie ktoś jak ominąć myk z numerem telefonu? Czy może podajecie za każdym razem jakiś inny-fejkowy?

mathev1993Gru 6.

Ciekawe czy kod zadziała na innym koncie, ale z tą samą kartą... Jak ktoś wie to proszę o odpowiedźZadziała korzystam regularnie

Ciekawe czy kod zadziała na innym koncie, ale z tą samą kartą... Jak ktoś wie to proszę o odpowiedź
Autor Pepper
@mathev1993 Mam jedną kartę podpiętą pod dwa konta - ale na różnych urządzeniach. Nie ma z tym problemu. Ile można mieć kont na jedną kartę niestety nie wiem.
Mówisz że na jednym urządzeniu można mieć cztery konta, a jak jest z kartami bankowymi? Działa to też jak już karta banku jest powiązana z jednym kontem?
-50zł
Rogal świętomarciński za 10 zł oraz 50 zł dla nowych użytkowników.
#UberROGALE – przyjemność dzielenia się! Jeszcze w XIX wieku, w stolicy Wielkopolski, pewien cukiernik postanowił uczcić dzień św. Marcina wypiekając kilka blach pysznych rogal… Czytaj dalej
Certyfikowany rogal świętomarciński Cóż za burżuazja milordzie

PS. Wygląda jak zwykły rogal typu drożdżówka oblany lukrem i posypany orzeszkami. Wolę już zwykłą drożdżówkę z owocem i kruszonką, bo nie lubie nadmiaru lukru.
Edytowane przez: "Randomek" lis 10. 2016
Autor
Berent.ukasz1 godz., 56 min

znaczy że co? zapłace dyche za to że ktoś mi z biedronki podrzuci rogala?

​Dokładnie tak będzie.
znaczy że co? zapłace dyche za to że ktoś mi z biedronki podrzuci rogala?
Pepper
@Jamnikowo Te z Fawora są faktycznie certyfikowane - ale też bardzo kiepskie moim zdaniem.

@Rustin Akurat sam wolę zapłacić 35-40zł/kg i kupić jednego rewelacyjnego rogala niż kilka tańszych. Od Piskorskiego nie jadłem - będzie okazja spróbować
400g za 13,99 w intermarche na Pomorzu , ma certyfikat i jest już zapakowany w folię , dzisiaj jadę kupić jako prawdziwa pyra
Info
UBER: Darmowy przejazd do 50 zł dla nowych użytkowników
Gdyby ktoś jeszcze nie korzystał to warto :)
sha4ky9 godz., 25 min

UBER VOUCHERY jako nagłówek, i logo Uber na liście. Coś więcej potrzeba?

​Żadnego nagłówka i loga nie było
Dla obecnych to okazja a dla nowych... raczej nie bo lepsza 2x 50 Payback.

Tylko że nie działa jak zawsze dla obecnych
Autor
czocherooo48 min

Napisz ze chodzi o ubera..

Prosz...
Napisz ze chodzi o ubera..
Autor
Jamnikowo13 min

Może warto by było napisać co to za przejazd, to pociągiem czy samolotem?UBER VOUCHERY jako nagłówek, i logo Uber na liście. Coś więcej potrzeba?
-50%
Przejazdy 50% taniej (Śląsk) @ Uber
Od 10 do 20 października, przejazdy z Uberem na Śląsku są o 50% tańsze niż wynosi cena regularna. Zniżka naliczana jest automatycznie, nie musimy podawać kodu rabatowego.
Pepper
Za niedługo ludzie sami zaczną się ogłaszać na olx z tanimi przejazdami...uber to dopiero początek i to powolny w polsce.
Powiem tak: blablaCar
Kaban36 min

@luque1 Promują się na nowych rynkach. Przejazdy darmowe owszem są, ale dla nowych klientów - potem trzeba płacićNiby tak, ale wielu użytkowników peppera ma kilka telefonów (albo często zmienia) a i kart płatniczych pod dostatkiem to i przejazdów darmowych sporo. Sam już z 5-6 darmowych kursów zrobiłem, a niedługo żona będzie miała nowy telefon i kolejne dwa za free A jest jeszcze my taxi i czy itaxi też z różnymi promkami. Zdecydowanie jest za co pojeździć
50% taniej? To już praktycznie darmowe przejazdy kocham ubera
Autor Pepper
@luque1 Promują się na nowych rynkach. Przejazdy darmowe owszem są, ale dla nowych klientów - potem trzeba płacić
Wszedzie sa albo znizki na ubera albo przejazdy za darmo.
Co to instytucja charytatywna ?
-100zł
Dla nowych kupony 2x 50 zł do UBER od PayBack
Każdy kto ma konto na payback może otrzymać kod uprawniający do dwóch przejazdów za 50 PLN Tylko dla nowych Od 12.09 do końca roku
Wole Itaxi, w Uberze czesto sie zdaza ze sa niedostepne samochody nevertheless plusik
zzibi215 godz., 42 min

​brałeś taksówkę na telefon (wychodzi zawsze taniej niż z postoju)?Nie, jechałem my taxi czyli przez apkę. Jedyne co skwasiłem (nie wiedziałem o tej opcji) to, że w my taxi można ustawić pożądaną stawkę za km, ja jechałem za 2,40, a można wybrać, że za 2 zł max powiedzmy. Aczkolwiek nie wiem, czy wtedy nie musiałbym dłużej czekać. Generalnie UBER ma chyba najniższą stawkę za km w Warszawie, może jakaś jedna czy 2 korpo mają podobne za dnia w 1 strefie. Aczkolwiek UBER ma mnożniki i wtedy może nie być już tak różowo, choć mi akurat nigdy się nie udało trafić.
lukas00710 godz., 12 min

Oj tam, oj tam. Teraz to już każdy wie że Uber rozdaje tylko kupony dla nowych Od dawna..

​ nie
Cholipa, a ja mam kupony z Groupona 3x25 za które jeszcze zapłaciłem dychę. I weź tu spróbuj pocebulić...
-50zł
50zł dla nowych użytkowników na pierwszy przejazd @ UBER
Kod upoważnia nowych użytkowników do darmowego przejazdu lub zniżki w wysokości 50zł (jeśli nasz rachunek będzie większy). Z kodu skorzystać możemy na przejazd do 1 grudnia 2016 w… Czytaj dalej
Pepper
kicjowWrz 13.

jak?Mi się pokazała oferta i kod, zarejestrowałem i mam 2x 50 do końca roku.
jan.kowalski33 min

@Kaban w PayBack jest kod 2x 50 dla nowych klientów


jak?
@Kaban w PayBack jest kod 2x 50 dla nowych klientów

Najnowsze Kupony UBER:

ZniżkaSzczegóły ZniżkiWygasa
30%30% rabatu na przejazd współdzielony (tylko 9.01) @ Uber (Warszawa)9/01/2018
50%50% taniej dla lecących z esky.pl - UBER17/12/2017
ZniżkaUber Eats darmowa dostawa15/12/2017
15zł-50% na pierwszy przejazd UBER13/12/2017
25złDarmowy pierwszy przejazd do 25zł dla posiadaczy kart VISA @Uber28/11/2017