Brak powiadomień Push

7
sty 6. 2020
Czy coś się zmieniło bo ostatnio nie otrzymuje powiadomień o nowych okazjach.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
7 Komentarzy
Sprawdz w ustawieniach opcja powiadomienia. Jesli masz tam zaznaczone i nie dziala to wyczysc pamiec podreczna apki.
Mowca06/01/2020 13:42

Sprawdz w ustawieniach opcja powiadomienia. Jesli masz tam zaznaczone i …Sprawdz w ustawieniach opcja powiadomienia. Jesli masz tam zaznaczone i nie dziala to wyczysc pamiec podreczna apki.


Chyba jakiś inny problem bo odinstalowałem apke i wrzuciłem na nowo i tez nie ma powiadomień. To od jakiegoś czasu tak jest bo zawsze były. Może tydzień albo więcej jak nie ma. Pewnie coś się gryzie z ios.
Fox0006/01/2020 14:47

Chyba jakiś inny problem bo odinstalowałem apke i wrzuciłem na nowo i tez n …Chyba jakiś inny problem bo odinstalowałem apke i wrzuciłem na nowo i tez nie ma powiadomień. To od jakiegoś czasu tak jest bo zawsze były. Może tydzień albo więcej jak nie ma. Pewnie coś się gryzie z ios.hej mam to samo i sie denerwuje bo alerty mi nie przychodza, znalazles rozwiazanie? u mnie Ios
Edytowane przez: "pf05" sty 9.
ja też nie mam ALE pomyślałam sobie, że może była jakaś aktualizacja apki gdzie coś nie zatrybiło i przy następnej aktualizacji będzie już wszystko ok
Dziwna rzecz bo znowu zaczęły działać wiec jakoś samo się naprawiło chociaż nie wszystkie przychodzą ale przychodzą.
U mnie dalej nie działają powiadomienia... Ktoś ma pomysł?
Po 2 tygodbiach nagle zaczely przychodzic. Przedwczoraj bylo ukatualnienie ios do zainstalowania, moze to dlatego zaczelo mi dzialac. Przy czym- powiadomienia zaczely mi przychodzic chyba jeszcze przed instalacja :))
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst