Aliexpress - rabaty i promocje tylko dla Polski

17
mar 18. 2023
Cześć. Aliexpress w latach 2020-2021 i wczesnym rokiem 2022 robił wiele promocji eksluzywnych dla Polski. Było bardzo dużo kodów rabatowych, w tym kodów w naszym języku, rabaty za płatność blikiem. Były także bardzo cebulowe obłędne oferty tylko dla PL, np te za dolarka co były codziennie, albo na przykład takie pepper.pl/pro…189
Ostatnio począwszy od 11.11 przestali dawać jakiekolwiek okazje tylko dla Polski, nie wspominając o kuponach. Jak myślicie, co może być przyczyną przestawania okazji dla polskich użytkowników? Wiem że teraz Ali mocno działa w KR, SA, ES, FR a u nas już nic. Szkoda ogromna. Podzielcie się swoim zdaniem w komentarzach.
Aktualizacje społecznościowe
Różne

17 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika yenfnbqee
  Pomijając ogólną sytuację ekonomiczną to podejrzewam, że utopili trochę kasy przez złodziei ze Świata Przesyłek... Klient zwrot dostawał od Aliexpressu, ale podejrzewam, że sprzedawcy nie zostawiali tego od tak, skoro towar został wysłany.

  No ale to tylko moje podejrzenia.

  Z drugiej strony Shopee też uznało polski rynek za mało perspektywiczny...
  Awatar użytkownika asimply
  Polska akurat była perspektywiczna tylko takich mieli menedżerów, którzy przepalali całą kasę na marketing. A z Polski akurat wycofali się na końcu i byli najdłużej.
 2. Awatar użytkownika Marcin_bo
  Tak, napewno coś może być związane z przesyłkami. Niewiem czy zwrociliscie uwagę, że teraz sprzedawcy proponują zdecydowanie częściej bezpłatną przesyłkę Ali saver, ona jest rejestowana.
  Ja zaobserwowalem od dwóch dni, że nie ma juz możliwości płatności blik. Czy u was tak samo?
  Awatar użytkownika JohnGoldDiamond
  Autor
  już blik jest i paypo
 3. Awatar użytkownika Koszalineo
  Duża liczba nowych kont zakładanych przez te same osoby i sporów z odzyskiwaniem kasy przy jednoczesnym zachowaniu zamówienia. W chińskim necie lata nawet czarna lista klientów (nie mają tam ochrony danych osobowych). (Edytowano)
  Awatar użytkownika asimply
  Z tym zachowywaniem zamówienia to mit. Promil. Większość nierejestrowanych faktycznie przepadała.
 4. Awatar użytkownika asimply
  AliExpress zlikwidowało np. kupony dla nowych na całym świecie. Na pewno dotyczy to Europy, ale również w takim w sumie chińskim HK już ich nie ma. W USA jeszcze zostały, ale też pogorszyły się warunki ostatnio. (Edytowano)
 5. Awatar użytkownika asimply
  Po dłuższej przerwie pojawił mi się kupon AliExpress w aplikacji 1/2$ i 2/25$. Mają rozmach
 6. Awatar użytkownika Rawkus
  Od początku tego roku wprowadzili również dodatkowe zabezpieczenia uniemożliwiające tworzenie multikont. Kiedyś było to banalnie proste teraz ns na jednym urządzeniu można zrobić jedno konto
  Awatar użytkownika Marcin_bo
  Nieprawda
Awatar użytkownika