Aktualizacje społecznościowe
Thomas__Anderson
To nie okazja chociaż kto wie co wymyślą cenowo za miesiąc... Netflix wprowadza w Polsce opłatę za współdzielenie konta dla użytkowników spoza gospodarstwa domowego. Opłata 9.99. Co Wy myślicie na ten temat? Ciekawe czy vpn coś tu pomoże...
DZiQ860
Siema jak wiadomo Netflix zaczyna blokować udostępnianie kont w PL. Liczy dodatkowe $$$$. Macie jakieś pomysły na to, zapewne prędzej, czy później coś się znajdzie.

Pozdro.


"Witaj!Twoje konto Netflix jest przeznaczone dla Ciebie i osób, które z Tobą mieszkają, czyli dla Twojego gospodarstwa domowego. Możesz wygodnie korzystać z serwisu Netflix także poza domem lub w podróży — na własnych urządzeniach, na telewizorze w pokoju hotelowym lub w innym miejscu.Aby zarządzać swoim kontem Netflix:• Sprawdź, kto korzysta z Twojego konta. Przejrzyj listę urządzeń, na których zalogowano się do Twojego konta. Wyloguj się z urządzeń, które nie powinny mieć dostępu do konta, a następnie zmień hasło.Jeśli chcesz dzielić konto Netflix z kimś, kto z Tobą nie mieszka, masz kilka opcji:• Przeniesienie profilu. Każda osoba korzystająca z Twojego konta może przenieść profil do opłacanego przez siebie abonamentu.• Dodanie dodatkowego użytkownika. Możesz udostępnić konto Netflix osobie, która z Tobą nie mieszka, za dopłatą w wysokości 9,99 zł/mies.Jeśli masz pytania, szczegółowe informacje znajdziesz w naszym Centrum pomocy.Dziękujemy za wybranie serwisu Netflix. Cieszymy się, że jesteś z nami i że będziemy mogli Ci zaoferować jeszcze więcej wyjątkowych filmów, seriali i programów.Zespół Netflix"
Dyskusje

30 Komentarzy