Amazon Marketplace - Anulowane zamówienie przez sprzedawcę

7
lip 11. 2019
Cześć, zamówiłem wczoraj laptopa na Amazonie od sprzedawcy na Marketplace i dziś mi anulował to zamówienie a środki zostały wczoraj pobrane z karty. Czy one jakoś automatycznie zostaną mi zwrócone?
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocjeRóżne
7 Komentarzy
Oczywiscie, ze tak - a jesli jakims cudem nie, pisz do Amazona (ale zaczekaj przynajmniej 24h). Pieniadze ostatecznie na pewno pojawia sie na Twoim koncie, nawet jesli oferta byla walkiem.
Dzięki, poczytalem trochę i wychodzi na to że to działa tak, że Amazon jedynie blokuje środki na koncie przy zamówieniu i przekazuje je sprzedawcy dopiero w momencie gdy on wpisze numer przesyłki do zamówienia.
Jonnie11/07/2019 23:43

Dzięki, poczytalem trochę i wychodzi na to że to działa tak, że Amazon jedy …Dzięki, poczytalem trochę i wychodzi na to że to działa tak, że Amazon jedynie blokuje środki na koncie przy zamówieniu i przekazuje je sprzedawcy dopiero w momencie gdy on wpisze numer przesyłki do zamówienia.


I jK jonie otrzymałeś środki mam taką samą sytuację i nie wiem ile czasu na powrót środków
Dan_Pr17/02/2020 18:50

I jK jonie otrzymałeś środki mam taką samą sytuację i nie wiem ile czasu na …I jK jonie otrzymałeś środki mam taką samą sytuację i nie wiem ile czasu na powrót środków


Automatycznie blokada Amazona schodzi chyba po 7 dniach, ja się kontaktowałem z supportem revoluta i zdjęli mi od razu
Jonnie17/02/2020 19:21

Automatycznie blokada Amazona schodzi chyba po 7 dniach, ja się …Automatycznie blokada Amazona schodzi chyba po 7 dniach, ja się kontaktowałem z supportem revoluta i zdjęli mi od razu


Telefonicznie mailowo 2 języku angielskim?
Dan_Pr17/02/2020 19:27

Telefonicznie mailowo 2 języku angielskim?


Na czacie, chyba po polsku
Oki dziękuję
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst