Amazon Warehouse Deals zwrot

4
maj 25. 2019
Witam, zakupiłem sobie kierownicę Logitecha na amazonie z oferty Warehouse Deals. Była opisana jako stan idealny - możliwość uszkodzonego opakowania. Przyszła do mnie wczoraj w opłakanym stanie - pęknięcie o długości ok 15cm wzdłuż podnóżka przy pedałach, kierownica wyraźnie krzywa, aluminium powygniane, chociaż nie na pierwszy rzut oka, pęknięta dolną część obudowy kierownicy, wduszony przycisk. Dzwoniłem na infolinię, Pani miała mi przesłać etykietę zwrotu, jednak po rozłączeniu się dostałem informację, że muszę wysłać paczkę na swój koszt do Niemiec, a później dostanę zwrot. Mam nagranie z rozpakowywania, jednak widać na nim jedynie mocne uszkodzenie pedałów i leżącą w woreczku z kierownicą część. Defekty kierownicy zauważyłem dopiero później, mam dodatkowe nagranie już po rozpakowaniu. Obawiam się jedynie sytuacji, w której to mój zwrot zostałby rozpatrzony negatywnie, zważając na wymiar uszkodzeń z jakimi przyszedł do mnie sprzęt, bo przecież miał być to ,,stan idealny, jak nowy" (swoją drogą żenujące, żeby coś takiego przysyłać i tak opisywać). Czy można w jakiś sposób dołączyć nagrania, zanim wyślę paczkę? Może ktoś miał podobną sytuację, kiedy to dostał szrot opisywany jako ideał?
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocjeRóżne
4 Komentarze
Ja miałem podobnie z tym że u mnie zamiast uszkodzeń były braki w elementach amplituner a. Wejdź na konto przez www i na zamówienia. Tam powinno gdzieś być zaczęcie procedury zwrotu. Nagrania narazie olej, chyba że będą stwarzać to wtedy on doślesz
Edytowane przez: "Frog" maj 25. 2019
@Cyber3K Dostałem zwrot za produkt "jak nowy" x2. Zamawiałem zegarek sportowy i ktoś go po prostu ukradł. Oddałem bez problemu, nie musiałem nic udowadniać że go nie było. Zamówiłem jeszcze raz po rozpoczęciu procedury zwrotu. Nie było możliwości wymiany. Innym razem oddawałem jakiś sprzęt małego AGD, który był styrany jakby go ktoś kilka lat używał (możliwe że tak było - przez politykę zwrotów Amazonu, zdarza się że ludzie kupują sprzęt, podmieniają i odsyłają...)
Chcę zakupić telefon z amazon ES WHD
Jaki jest termin na zwrot z amazon es
Jak wygląda procedura zwrotu
Na przyszłość Czy zasady i procedury zwrotów w każdym Amazonie tj de,fr,it są takie same?
www01/12/2019 01:56

Chcę zakupić telefon z amazon ES WHDJaki jest termin na zwrot z amazon e …Chcę zakupić telefon z amazon ES WHDJaki jest termin na zwrot z amazon esJak wygląda procedura zwrotuNa przyszłość Czy zasady i procedury zwrotów w każdym Amazonie tj de,fr,it są takie same?


Z tego co wiem whd ES nie wysyłają do Polski. Procedury we wszystkich europejskich Amazonach są takie same.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje