Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
121°
Opublikowano 27 grudnia 2023

SUPVAN Katasymbol mini drukarka etykiet – E16 z Bluetooth, z 1 rolką 15 mm x 6 m etykiet, do systemów iOS i Android

85,73zł112,54zł-24%
Darmowa dostawa ·
Opublikowane przez
kormar
Dołączył w 2021
1 482
1 821

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej iOS

Znajdź więcej okazji iOS

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

773102_1.jpg
 • Łatwa obsługa: dzięki aktualizacjom technologicznym połączyliśmy etykietę samoprzylepną ze smartfonami. Urządzenie jest bardziej wydajne i wygodne w obsłudze. Można drukować zarówno taśmy o stałym rozmiarze, jak i ciągłe taśmy. Dzięki temu łatwiej jest mieć idealne etykiety. Wystarczy odciąć taśmę z etykietami jednym kliknięciem, nie odrywając jej.
 • Łatwa do przenoszenia i obsługa połączenia Bluetooth: waga i rozmiar drukarki etykiet KatasySymbol E16 są tylko o połowę mniejsze niż w przypadku tradycyjnych modeli. Jest mniejszy i bardziej inteligentny. Obsługuje systemy iOS i Android i jest połączony z aplikacją Katasymbol przez Bluetooth (aplikacja jest udostępnia bezpłatnie. Można ich używać bezpośrednio, bez konieczności rejestracji konta).
 • Wiele wzorów etykiet jest osadzonych i można również zaprojektować własną etykietę: Możesz również zaprojektować własną etykietę. Drukarka etykiet SUPVAN Katasymbol jest obsługiwana za pomocą bezpłatnej aplikacji Katasymbol AP. Aplikacja obsługuje 17 języków i oferuje pod 13 wzorów, 18 ramek i 400 symboli. Możesz użyć wielu materiałów, aby tworzyć bardziej interesujące etykiety według własnego uznania.
 • Możliwość ładowania i drukowanie bez atramentu, co pozwala zaoszczędzić pieniądze: Drukarka etykiet jest ładowana i może być używa przez 2 miesiące po jednym ładowaniu. Nie musisz kupować ani wymieniać baterii. Produkt bardzo przyjazny dla środowiska. Drukarka etykiet wykorzystuje bezpośrednią technologię termiczną, która nie zawiera bisfenolu A – nie wymaga atramentu, tonera ani taśmy barwiącej, a koszty są niższe niż w przypadku drukarek atramentowych.
 • Szeroki zakres zastosowań: drukarka etykiet E16 została zaprojektowana z myślą o stępujących sytuacjach: kuchnie, łazienki, biura, aktówki, szkoły, sklepy spożywcze, supermarkety itp. Taśmę z etykietami można przykleić w różnych miejscach, takich jak np. butelki, pojemniki przyprawy, pudełka biżuterię, pudełka prezenty, segregatory, szuflady, pudełka do przechowywania, magazyny, regały, garaże itp.

O tym produkcie
 • Łatwa obsługa: dzięki aktualizacjom technologicznym połączyliśmy etykietę samoprzylepną ze smartfomi. Urządzenie jest bardziej wydajne i wygodne w obsłudze. Moż drukować zarówno taśmy o stałym rozmiarze, jak i ciągłe taśmy. Dzięki temu łatwiej jest mieć idealne etykiety. Wystarczy odciąć taśmę z etykietami jednym kliknięciem, nie odrywając jej.
 • Łatwa do przenoszenia i obsługa połączenia Bluetooth: waga i rozmiar drukarki etykiet KatasySymbol E16 są tylko o połowę mniejsze niż w przypadku tradycyjnych modeli. Jest mniejszy i bardziej inteligentny. Obsługuje systemy iOS i Android i jest połączony z aplikacją Katasymbol przez Bluetooth (aplikacja jest udostępnia bezpłatnie. Moż ich używać bezpośrednio, bez konieczności rejestracji konta).
 • Wiele wzorów etykiet jest osadzonych i moż również zaprojektować własną etykietę: Możesz również zaprojektować własną etykietę. Drukarka etykiet SUPVAN Katasymbol jest obsługiwa za pomocą bezpłatnej aplikacji Katasymbol AP. Aplikacja obsługuje 17 języków i oferuje pod 13 wzorów, 18 ramek i 400 symboli. Możesz użyć wielu materiałów, aby tworzyć bardziej interesujące etykiety według własnego uznia.
 • Możliwość ładowania i drukowanie bez atramentu, co pozwala zaoszczędzić pieniądze: Drukarka etykiet jest ładowa i może być używa przez 2 miesiące po jednym ładowaniu. Nie musisz kupować ani wymieniać baterii. Produkt bardzo przyjazny dla środowiska. Drukarka etykiet wykorzystuje bezpośrednią technologię termiczną, która nie zawiera bisfenolu A – nie wymaga atramentu, tonera ani taśmy barwiącej, a koszty są niższe niż w przypadku drukarek atramentowych.
 • Szeroki zakres zastosowań: drukarka etykiet E16 została zaprojektowa z myślą o stępujących sytuacjach: kuchnie, łazienki, biura, aktówki, szkoły, sklepy spożywcze, supermarkety itp. Taśmę z etykietami moż przykleić w różnych miejscach, takich jak np. butelki, pojemniki przyprawy, pudełka biżuterię, pudełka prezenty, segregatory, szuflady, pudełka do przechowywania, magazyny, regały, garaże itp.

Opinie o produkcie
773102_1.jpg
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

24 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika kibicpl
  Przypadkiem tego typu drukarki nie używają taśm z czipem NFC, który wymusza używanie drogich taśm Pod drukarką w kolorze białym znalazłem taki komentarz:

  "Drukarka wymaga chipu NFC na rolce papieru, żeby drukować. To anty-konsumenckie posunięcie producenta. Papier ma zabezpieczenia przed zamiennikami. Nigdzie w opisie drukarki nie piszą, że wymagany jest specjalny papier z chipem NFC. Dopiero po rozpakowaniu piszą o tym. Sama drukarka drukuje dobrej jakości etykiety. Jakby nie papier, to dałbym 5 gwiazdek."


  Jak komuś zależy na bluetooth to polecam się rozejrzeć na DYMO 200B. Swoją kupiłem kilka dni temu za ~65zł, taśmy to koszt ~5-5.5 zł z rolkę na aliexpress (Edytowano)
  Awatar użytkownika ra-vau
  Czy ta dymo wydrukuje etykietę w stylu ramka+ w środku dwie linijki tekstu? 5 słów max...?
 2. Awatar użytkownika Macrosplus
  Ma to ktoś?
  Nie ma problemów z polskimi znakami?
  Awatar użytkownika kormar
  Autor
  Mam wersję E10, ta sama aplikacja. Obsługuje polskie znaki.
 3. Awatar użytkownika Aneta_Rr0
  Przecena o 5 zł
  Awatar użytkownika kormar
  Autor
  Owszem, ale od ostatniej okazji błyskawicznej.
 4. Awatar użytkownika mariuszrowny
  Czy są jakieś zamienniki taśm? Na Ali taśmy do Dymo są za 10-15 zł a tutaj za 49 zł a na Ali znalazłem tylko jedną aukcję.
  Awatar użytkownika presjfk
  Na ali trzeba szukać taśm do E10. E16 to nowszy model od E10. Wychodzę po ok. 28-30 zł.
 5. Awatar użytkownika ra-vau
  Ile kosztują etykiety do tego?
  Czy z innego modelu pasują? Bo się mi polecane E10 wyświetlają?

  Czy da się drukować naklejkę typu: ramka + dwie linie napisów?
  Awatar użytkownika presjfk
  E10 i E16 używają tych samych taśm. Na Ali trzeba szukać taśm do E10 (to starszy model). Co do dwóch linii, to pewnie się da - w aplikacji da się tak przygotować szablon.
 6. Awatar użytkownika DiabełTaz
  Ostatnio była E10 w promocji, teraz jest E16.

  Która z tych wersji jest lepsza? Starsza czy nowsza?
  Awatar użytkownika presjfk
  Sam napisałem do ichniego supportu. E16 jest nowsza od E10 i napisali, że różni sie tylko wymiarami i kształtem. Te same funkcje, aku, aplikacja, taśmy. Mi pasuje E16, bo mniejsza i wg opisu lżejsza (mniej plastiku...?). (Edytowano)
 7. Awatar użytkownika Anonym1234
  Czy którakolwiek z tych drukarek do etykiet ma taśmy do przyprasowywania na ubrania ? :/
  Awatar użytkownika kibicpl
  Chociażby DYMO

  16684186-T6S0m.jpg
 8. Awatar użytkownika kormar
  Autor
  Dzisiaj w okazji błyskawiczniej jeszcze taniej, za 85,73 zł. Dostępna w tej cenie także biała.
Awatar użytkownika