Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

I Ty możesz zostać testerem! Przetestuj naszą aplikację iOS w wersji beta!

cze 4. 2020
Dzięki wersji beta naszej aplikacji możesz cieszyć się nowymi funkcjami przed innymi oraz podzielić się z nami swoją opinią na ich temat. Jest to dla nas bardzo ważny etap, bo dzięki Twoim sugestiom i raportom możemy stworzyć lepszą aplikację dla każdego!

Dlaczego testowanie wersji beta jest tak ważne?
Staramy się przetestować kolejne wersje aplikacji jak najdokładniej, ale nie ma sposobu, aby odtworzyć każdą sytuację z codziennego jej używania! Im więcej użytkowników, takich jak Ty, przekaże nam swoją opinię i poinformuje nas o błędach, tym lepsza będzie aplikacja. Dzięki temu możemy naprawiać błędy, które umknęły naszej uwadze i wprowadzać jeszcze więcej poprawek do każdej nowej wersji!

Nadchodzi... Tryb Ciemny!
Bądźmy szczerzy, to jest zdecydowanie najbardziej pożądana funkcja w naszej aplikacji iOS. Zajęło nam trochę czasu, aby ją udoskonalić, ale oto jest. Jesteśmy dumni mogąc ogłosić, że jest już dostępny dla naszych użytkowników wersji beta! Ciesz się kojącym dla oka interfejsem w swojej aplikacji iOS i nie pozwól użytkownikom Androida kpić z Ciebie, bo mieli tryb ciemny od wieków Jeżeli jesteś gotowy to zapraszamy do testowania i czekamy na opinie w komentarzach pod tą dyskusją lub za pomocą TestFlight.

266422.jpg
Jak mogę się przyłączyć?
Aby rozpocząć testowanie wersji beta wykonaj poniższe kroki:
  • Pobierz aplikację "TestFlight" na swojego iPhone'a.
  • Zarejestruj się tutaj, podając adres e-mail, którego używasz dla swoich produktów Apple (Apple ID).
  • Sprawdź swoje wiadomości e-mail i kliknij na link z zaproszeniem.
  • Aplikacja będzie dostępna w Testflight (można ją stamtąd pobrać).

Uwaga: naszą aplikację należy pobrać za pomocą narzędzia TestFlight, a nie przez zwykły App Store. Będziesz też musiał też ręcznie ją aktualizować za pomocą Testflight, aby uzyskać nowsze wersje. Instalacja za pośrednictwem zwykłego App Store spowoduje nadpisanie wersji beta.

Jak mogę przekazać swoją opinię?

  • Gdy Twoja aplikacja zostanie zaktualizowana, poświęć trochę czasu na zabawę z nią! Używaj jej tak, jak zwykle i odkryj nowe funkcje i możliwości.
  • Możesz dołączyć do dyskusji bezpośrednio w komentarzach tutaj lub wpisać swoją opinię w TestFlight.
  • Daj nam znać, jeśli: natkniesz się na jakiś błąd, jeśli są rzeczy, które lubisz lub nie, jeśli napotkasz nieoczekiwane działanie aplikacji lub jeśli są jakieś nowe funkcje, które chciałbyś w niej znaleźć!
Aktualizacje społecznościowe
Dyskusje

38 Komentarzy