Niestety, ta okazja wygasła 2 minuty temu.
2625°
Opublikowano 25 listopada 2021

Netflix Turcja

16,56zł60zł-72%
Opublikowane przez
emce07
Dołączył w 2019
3
9

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Seriale

Znajdź więcej okazji Seriale

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

W związku z faktem, iż lira Turecka szoruje po dnie, wykupienie pakietu w Turcji prezentuje się następująco, przy kursie liry 0,3013 gr ;

Podstawowy:
26,99 TR - 8,12 zł

Standard:
40,99 TR - 12,34 zł

Premium:
54,99 TR - 16,56 zł


/Aktualizacja 01.12 - kurs liry dalej spada
Netflix Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

3508 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika CayennePepper
  PORADNIK (created by @tomfle):

  Potrzebujemy wygasłego konta Netflix

  Możemy najpierw spróbować założyć bezpośrednio nowe konto, ale mogą się pojawić trudności z podpięciem karty. Weryfikacji SMS w takim przypadku jeżeli się pojawi nie ominiemy.

  1. Ściągamy i instalujemy przeglądarkę Tor Browser:
  torproject.org/dow…ad/

  2. Przechodzimy do folderu w którym jest zainstalowana przeglądarka i dalej: \Browser\TorBrowser\Data\Tor
  a) Otwieramy plik torrc w notatniku i dopisujemy linię:
  ExitNodes {tr} strictnodes 1
  b) Zapisujemy

  3. Uruchamiamy Tor Browser i przechodzimy na stronę Netflix

  4. Logujemy się podając adres i hasło wygasłego konta.

  5. Wybieramy plan który nas interesuje i przechodzimy dalej.
  Następnie przy podsumowaniu zmieniamy plan na niższy a dzięki temu otrzymujemy wyższy plan, który nas początkowo interesował w cenie jeden poziom niższego planu w pierwszym miesiącu.

  6. Akceptujemy i mamy przedłużone konto opłacane według tureckiego cennika.

  Kilka uwag:

  - Cała biblioteka jest oczywiście taka jak na koncie założonym w Polsce. Korzystamy bez żadnego VPN itp. Możemy ustawić polski numer telefonu, poustawiać wszystko sobie tak jak chcemy. Cała historia konta zostaje zachowana.

  - Karty nie możemy zmienić na inną. Potwierdzamy metodę płatności taką jaką mieliśmy przed wygaśnięciem konta. Ewentualna chęć zmiany metody płatności spotka nas z prośbą o weryfikację SMS-ową na tureckim numerze tel. , którego obecnie nie można nigdzie dostać (na serwisach się tym zajmujących smpva.org, sms-activate.ru itp. nie ma już numerów na turecki Netflix albo jeżeli są dostępne to nie działają i w najbliższym czasie nie pojawią się nowe).

  - jeżeli już chcemy podpiąć nową kartę przez Tor lub VPN to radziłbym coś pokroju Revolut, Curve lub inne, które możemy w każdej chwili zablokować i nie trzymamy tam dużych środków.

  - jeżeli mieliśmy już podpiętego Revoluta to przy odnowieniu konta Netflix może już go nie zaakceptować. Nie ma na to reguły. Od jakiegoś czasu Netflix jest uczulony na Revoluta. Z polskimi kartami nie powinno być problemu z odnowieniem przez Turcję. (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika krecikmp
  Jeśli komuś wygasła karta i nie udaje się przez support wymusić formularza aktualizacji, to informuję (co udało mi się wczoraj), że można jednak samodzielnie autoryzować zmianę poprzez SMS na turecki numer. Po dłuższych poszukiwaniach namierzyłem serwis (5sim net), który po zaryzykowaniu około 1,5 euro wygenerował mi numer +90. Logowanie do konta oczywiście przez VPN, następnie aktualizujemy nr karty i podajemy uzyskany na 10 minut turecki numer. Otrzymałem po chwili kod i nowa karta (ZEN) została w ten sposób zaakceptowana.
  Awatar użytkownika kenavru
  Gorzej jak na jakimś etapie dostaniesz potwierdzenie na ten sam nr xd
 3. Awatar użytkownika CivicLubiPićOlej
  Instrukcja dla osób chcących założyć tureckiego Netflix. Przetestowana osobiście i działa.

  1. Kupujemy na MTC Game kartę 100 TL za około 31zł. Może być też inna strona.
  2. Odpalamy CyberGhost VPN (jest darmowy okres próbny, później trzeba zrezygnować z subskrypcji), wybieramy Turcję i zakładamy nowe konto przez przeglądarkę.
  3. Wybieramy płatność przez gift card. Pakiet premium kosztuje 93,99 TL.
  4. Dostajemy blokadę regionalną konta. Możemy oglądać treści tylko przez VPN na Turcję. Blokada zniknęła u mnie po 28 dniach.
  5. Odpalamy darmowy Urban VPN, wybieramy Turcję i piszemy na czacie, że nie możemy dodać karty do konta. Czat jest w języku angielskim, więc można skorzystać z translatora. Oczywiście konsultant najpierw wyśle maila z linkiem, który nie zadziała. Trzeba być cierpliwym. U mnie gość pisał, że muszę poczekać do końca opłaconej przez gift card supskrupcji i dopiero dodać kartę. Dopiero po napisaniu o znajomym z podobnym problemem i dodaniu karty przez czat, otrzymałem upragniony formularz.
  6. Po miesiącu kolejna płatność zejdzie już z karty. Do tego czasu blokada regionalna będzie zdjęta. Aktualnie wg kursu Revolut wychodzi 24,11zł za pakiet premium.
  7. Jeżeli przerwiemy subskrypcję, znowu trzeba będzie czekać miesiąc na zdjęcie blokady regionalnej. (Edytowano)
  Awatar użytkownika Rzorze.Murzynio
  Jeszcze dodaj że jak przerwą subskrypcję, to potem trzeba od nowa 30dni czekać na odblokowanie
 4. Awatar użytkownika jerzys
  DAMIANq18/12/2021 13:50

  Noo u mnie także przez czat przeszedł revolut bez problemu, bo tak to był p …Noo u mnie także przez czat przeszedł revolut bez problemu, bo tak to był problem z poziomu strony.Ogólnie jeśli chodzi o te GIFT CARD to bardziej myślałem żeby doładować chociaż tak 2 miesiące do przodu póki tak nisko waluta TL u nich jest, bo revolut będzie pobierał ten raz w miesiącu po aktualnym kursie (wiadomo, że i tak opłacalnym w stosunku do planu w PL) no ale jednak taniej niż teraz jest (25zł = 100TL~) to raczej dłuuugo nie będzie


  Tak, ale można przecież w Revolucie kupić waluty na zapas, będziesz mieć na subkoncie TRY i z niego ściągnie. Revolut z automatu wykrywa czy masz wystarczająco danej waluty i jeżeli masz to ściąga właśnie z tego subkonta, a nie PLN. Ja kupiłem lir na 12 m-cy 😁 I tak już przepłaciłem bo myślałem, że niżej jak 0,29 (przy tym kursie kupiłem) nie będzie, a tu teraz już jest 0,25. Cebula boli
 5. Awatar użytkownika Saint123
  Może komuś się przyda. Musiałem zmienić nr karty i też wołało o turecki nr kom dla potwierdzenia.
  Napisałem do obsługi na helpie, zagadałem, że pracuje teraz za granicą i musiałem zmienić kartę. Obsługa wysłała formularz z podaniem nowej karty i przeszła wirtualna revolut bez problemu.
  Formularz pojawia się na czacie w formie okienka.
  Awatar użytkownika madas87
  Zmieniając kartę na nową miałeś aktywną subskrybcję jeszcze? Pisałem do nich na czacie to mi odpisują, że nie mogą nic zrobić bo mam nieaktywne konto (nieaktywną subskrybcję).
 6. Awatar użytkownika Svkturv
  Dostałem dziś maila ze moja opłata wynosi 131TL tak jak zostało to zapowiedziane w styczniu, aczkolwiek wg szczegółów rozliczenia na koncie nadal widnieje informacja że najbliższa płatność wyniesie 94TL. Coś duży bałagan mają u siebie
  13452646-2OLiz.jpg
  Awatar użytkownika NightMare
  Pobrało mi 93.99 TL
 7. Awatar użytkownika venon
  Tu już każdy ma turecki Netflix a przynajmniej każdy szanujący się peperowicz
 8. Awatar użytkownika Jacuchn
  Adamus219/04/2022 17:19

  Czyli co, wchodzisz na czat w PL z konsultantem Nf i podajesz mu nr karty …Czyli co, wchodzisz na czat w PL z konsultantem Nf i podajesz mu nr karty itd i on w system wrzuca ?


  Nie, logujesz się na Netflixa przez VPN na Turcję, następnie klikasz w czat (po angielsku; sprawdź, czy wchodząc na Netflixa będziesz miał adres z końcówką "tr"). I tam piszesz Bayraktarowi, że masz problem z dodaniem płatności do konta. Następnie przenosi Cię do formularza dodania karty i tam wpisujesz dane. Poniżej zapożyczona transkrypcja z takiej rozmowy:

  You
  Hello. I'm trying to add my credit card but it doesn't work.
  Netflix
  Hi there,this is Kebab, I’ve read about your concern, let me take a look at it and help you out. What is your Netflix email address?
  You
  *************
  Netflix
  No worries, I can help you out with this. Let me check the account.
  Netflix
  Just a reminder, Please avoid pressing the back (◀) or closing/leaving (❌) this chat window so that we won't get disconnected.
  Netflix
  Can we try to update your payment method again I will sending you to our secure automated system .
  You
  Sure. Let's try
  Netflix
  For the security of your card I will sending you to our secure automated system please fill out the secure form below.
  (Edytowano)
 9. Awatar użytkownika mattaman
  Piękna to była cebula, uczcijmy ją minutą ciszy.
  Awatar użytkownika Jokasta_1987
  Amen Przyjacielu
 10. Awatar użytkownika glizdziarz
  kamilveb26/11/2021 12:07

  Próbowałeś pisać na czacie o dodanie karty? U mnie pomogło


  Nie, mam 3 miesiące z głowy, jakby co polecam zakup giftkart z polecanego przez Netflix tego kanału (brałem 75TL za 27PLN, legit) bo przez gamivo (160TL~56PLN za 100TL) to zdzierstwo. Intuicyjne klikanie, założenie konta za pomocą google, dodanie fake adresu, weryfikacja sms@pl, opłata kartą i elo.
 11. Awatar użytkownika Piotr_ikser
  8899153-QIFYG.jpgKu przestrodze , żona oglądała w domu a nie wiedziałem i kontaktowałem się przez VPN z supportem.
 12. Awatar użytkownika kamilveb
  Mikolive_PL_.20/12/2021 12:04

  Karta płatnicza nie przechodziKupiłem więc giftcarda (voucher) na 100 lira …Karta płatnicza nie przechodziKupiłem więc giftcarda (voucher) na 100 lira za 34,23zł1 miesiąc kosztuje 26,99 lira100 lira : 26,99 lira = 3 miesiące + 19,03 lira zostaje na koncie netflix32,23zł : 3 miesiące = 10,75zł na miesiąc+ prawie 4 miesiąc (Nie jestem pewny ale chyba Netflix przelicza pozostałość środków na dni)Cenowo trochę więcej niż z podpiętą kartą ale zawsze taniej niż w Polsce (Ale z miłą chęcią przyjmę pomoc jak podpiąć kartę)


  Musisz napisać na czacie że nie możesz dodać karty i mieć nadzieje że konsultant wyświetli formularz do dodania karty. Tam przejdzie
 13. Awatar użytkownika Majkelowaty
  Krzycho.03/01/2022 07:06

  Bo nie mam tureckiego numeru telefonu...


  5sim.net/

  Nie ma za co:-) tylko instrukcje trzeba oglądnąć aby wiedzieć jak skorzystać 🙃
  Awatar użytkownika lolik_511
  Obecnie brak Turcji
 14. Awatar użytkownika StefanWons
  Bool04/01/2022 09:04

  Tutaj nie ma reguły, lira może jeszcze spaść, ale raczej już mocno nie spad …Tutaj nie ma reguły, lira może jeszcze spaść, ale raczej już mocno nie spadnie, chociaż tego nikt nie wie, a jak ruszy w górę to stracą Ci którzy nie kupili kart podarunkowych, a mają podpięte tylko karty kredytowe (będą płacić za przedłużenie po aktualnej cenie).To jest ruletka z tą lirą . Mimo wszystko 30zł za 100TL to dobry deal, nawet jak ceny planów podskoczą to i tak powinniśmy być na plusie. Wiadomo wolałbym 100TL za 25zł, ale nie wiadomo czy dojdziemy do tego poziomu, trzeba obserwować, jak spadnie do 25zł to na pewno dokupię kilka kolejnych kart :-)


  Wystarczy ustawić wymianę dla docelowego kursu w Revolucie. Ja ustawiłem na 0,25 i kiedyś tam samo wymieniło. Gdybym jeszcze chciał kupić, ustawił bym jeszcze niższy target ale mam 1200 lirów i ważność konta ponad rok, więc nie kupuję .
 15. Awatar użytkownika Ka_ES
  P1X3L0V404/01/2022 17:56

  W aplikacji na iOS w zakładce ustawienia konta jest info żeby użyć prz …W aplikacji na iOS w zakładce ustawienia konta jest info żeby użyć przeglądarki. Na android jest inaczej?


  Aplikacja na Androida po kliknięciu na zakładkę konto sama otwiera okno przeglądarki ze stroną do do zarządzania kontem.
  Z tego poziomu bez problemu dodałem kartę revoluta. Użyłem MasterCard.
  W tym wątku zgłaszano że z Visa są problemy.
  Niestety nie pamiętam czy robiłem to przez VPN czy bez VPN. (Edytowano)
 16. Awatar użytkownika szfed
  ertx05/12/2021 22:03

  Właśnie zmieniłem Argentynę na Turcję, nie usuwałem karty Revolut, została …Właśnie zmieniłem Argentynę na Turcję, nie usuwałem karty Revolut, została ta sama podpięta pod Argentynę:- anulowałem członkostwo- zainstalowałem keepsolid vpn- po zalogowaniu przez Turcję wyświetliła się propozycja odnowienia subskrypcji- zostawiłem tą samą kartę, za chwilę z konta pobrało 54,99 TRY, wg przelicznika Revolut niecałe 17 zł


  Dzięki, zrobiłem dokładnie tak samo. Anulowałem członkostwo w Argentynie, miałem podpiętego revoluta. Po zakończeniu okresu rozliczeniowego zainstalowałem keepsolid VPN, darmowa wersja na 7 dni, przez Turcję i odnowiłem subskrypcję wybierając plan premium UHD, po kilku sekundach zeszło mi 16 zł z revo. Robiłem to na telefonie bo łatwiej z tym VPNem. wszystkie dane, listy itp pozostały. jeśli ktoś nie ma netflixa to chyba można założyć polski w najtańszym planie i podpiąć revo jako metodę płatności i pod koniec pierwszego miesiąca wykonać powyższe kroki.
 17. Awatar użytkownika Kamil_Sikora
  LAJFisLAJF04/03/2022 14:13

  Dodałeś inną alternatywną czy usunąłeś mbank i dodałeś revoluta? Powyżej lu …Dodałeś inną alternatywną czy usunąłeś mbank i dodałeś revoluta? Powyżej ludzie pisali, że przy próbie dodana aktualnie karty wymaga wer sms.


  Dodałem jako alternatywną i potem usunąłem mbank. Zobaczymy za miesiąc czy opłata zostanie pobrana bez problemu.
 18. Awatar użytkownika theptak
  boocha2001_13/04/2022 13:10

  Poleciały wszystkie konta które były utworzone od około 14 marca i póź …Poleciały wszystkie konta które były utworzone od około 14 marca i później. Nie ważne, czy to gift card, czy karta. Reszta kont działa i prawdopodobnie będzie działać.


  moje miało 3 lata i poleciało, więc bzdura
 19. Awatar użytkownika Darek_
  Tomasz_Lenkiewicz16/04/2022 19:58

  Na czacie pani zaproponowała mi usunięcie konta i założenie nowego, ocz …Na czacie pani zaproponowała mi usunięcie konta i założenie nowego, oczywiście środki zgromadzone na koncie przepadają...Za Chiny teraz nie wiem jak to ugryźć. Na telefonie to pół biedy bo można przez VPN oglądać ale na Tv??Dlatego jestem ciekaw jak u innych to działa od X czasu i bez problemów...


  9668960-SpZlg.jpg9668960-0Vw00.jpg
  Próbowałem na czacie coś ugrać. Blokada weszła w życie z dnia na dzień i dotyczy tylko Turcji.
  Zwrot środków,.czy darmowy okres próbny, jakakolwiek rekompensata nie jest możliwa jeżeli doładowanie było giftcardem (współczuję tym co doładowali na rok do przodu).

  Co ciekawe polski Netflix w Turcji będzie działał normalnie.

  Reasumując zablokowali bo pewnie dużo ludzi zaczęło z tego korzystać.

  nowik16/04/2022 20:03

  Mi wczoraj pobrało z revoluta normalnie,tylko wyskoczyło że od maja po …Mi wczoraj pobrało z revoluta normalnie,tylko wyskoczyło że od maja podwyżka


  Płatność normalnie pobierze. Chodzi o blokadę treści na polskich IP z tureckich kont. (Edytowano)
 20. Awatar użytkownika Jacuchn
  Natalia_Gwiazdkii29/04/2022 16:01

  Czy jest gdzieś kompletny poradni jak wykupić netflixa przez Turcję? (A …Czy jest gdzieś kompletny poradni jak wykupić netflixa przez Turcję? (Akutualny poradnik) Bo po tych wszystkich komentarzach naprawdę ciężko jest dojść do tego jak poprawnie powinno się to zrobić. Z góry dziękuję za pomoc


  Spróbuj w następujący sposób (gdyby pojawiły się problemy, to pisz; może będziemy w stanie tutaj pomóc):
  - zaloguj się normalnie do Netflixa (polska wersja),
  - dodaj swój numer telefonu do konta aby był w miarę ewentualnego potwierdzania numeru telefonu przy jakiejś operacji, był już on już wpisany,
  - jeżeli masz nowe konto, to najpierw należy kupić turecki giftcard na określoną kwotę, aby rozpocząć okres billingowy (po opłaceniu jednego okresu konto jest traktowane jako "aktywowane".. wiem... nieprawdopodobne . Dodajesz kod tureckiego giftcarda na tureckim VPNnie= logujesz się do Netflixa poprzez VPN na Turcję, wybierasz odpowiedni pakiet i jest on kupowany ze wspomnianego giftcarda. Po dodaniu możesz już normanie logować się do polskiego Netflixa,
  - za jakiś czas, gdy środki z giftcarda nie pozwalają na opłacenie kolejnego okresu logujesz się do Netflixa przez VPN turecki i próbujesz dodać kartę do płatności (np. Curve, Revolut aby ewentualne przewalutowanie środków, które na nich masz było jak najtańsze; jeżeli nie bawisz się w karty wirtualne, to dodaj normalną polską. Będzie troszkę drożej). Jeżeli doda kartę, to sprawa załatwiona. Jeżeli wyskakuje błąd, to dodajesz kartę przy pomocy czatu (logujesz się do Netflixa przez VPN bayraktarowy, zwróć uwagę czy adres Netflixa kończy się domeną .tr, najlepiej zrób to w trybie incognito; następnie wybierasz czat w języku ENG),
  - przy każdym kroku, którym wybierasz kupno pakietu sprawdzaj jaka jest waluta (musi być podana w TL),
  - potwierdzasz pakiet i już.


  Nie powinno być problemu. Podałem instrukcję, z której sam korzystałem Jedyny problem, który u mnie wystąpił to ten, że nie mogłem od razu dodać Revoluta, bo pojawiał się błąd przy dodawaniu tego instrumentu opłacenia pakietu. Najpierw giftcard, potem dodanie karty na czacie (przy logowaniu do Netflixa przy pomocy VPN na Turcję).

  Jeżeli ktoś miał problemy, to niech daje swoją opinię, bo każda pomoc się liczy, zwłaszcza teraz, gdy jest randomowe banowanie kont zakładanych w danym okresie (Edytowano)
Awatar użytkownika