Opublikowano 3 grudnia 2019

Hbo go na Amazon fire stick?

Hej. Czy ktoś wie jak zainstalować aplikacje hbo go przez downloader na fire stick? Brakuje mi konkretnego linka w polu browser chyba. Dzięki z góry
Aktualizacje społecznościowe

325 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Anoniusz_Fejkowski
  Forra604/01/2022 13:45

  Panowie, a tak dla mnie - człowieka ze starym tv, powiedzmy 10 letnim …Panowie, a tak dla mnie - człowieka ze starym tv, powiedzmy 10 letnim Samsung LE40C650. Fire działa mi normalnie, ściągnąłem apk w linku powyżej, jak to cholerstwo teraz wgrać ? TV nie ma androida sam z siebie, Fire zwykły nie 4K Dzięki za info z tym wyłączaniem, też mnie to strasznie wkurzało


  Apki nie ściągasz, tylko ten link podajesz w innej apce: Downloader
  Musisz ją najpierw zainstalować na Firesticku, potem ją uruchamiasz, podajesz link i instalacja w zasadzie leci dalej sama
  tu masz art: Artykuł jak zainstalować apk przez downloadera
 2. Awatar użytkownika farben
  tokarool16/12/2021 21:01

  Podbijam temat. Btw jestem zdziwiony że natywnie nie ma w markecie Amazona …Podbijam temat. Btw jestem zdziwiony że natywnie nie ma w markecie Amazona ...


  Dla 2gen, najpierw odinstalować inne wersje.

  megawrzuta.pl/dow…tml
 3. Awatar użytkownika farben
  Dzięki działa, wersja spatchowana zrobiona wg instrukcji tutaj: wrzucplik.pl/pok…tml
 4. Awatar użytkownika .Konrad.
  HBO Go działa też w najnowszej wersji: apkmirror.com/wp-…760
  Co do Playera, to działa tylko wersja Player (Android TV) v. 1.0.32 z 22 listopada 2018. Ja pobrałem przez Aptoide
 5. Awatar użytkownika psycho144
  Tutaj wersja działająca HBO GO na firestick (bez 4k, na 4k też powinno działać)
  drive.google.com/fil…iew
 6. Awatar użytkownika JanDawid
  HBO i Netflix śmiga. A udało wam się odpalić Playera?
 7. Awatar użytkownika proart_lodz_pl
  Problem z instalacją HBO GO na fire stick 2 gen. wynika głównie z faktu, iż posiada on starszą wersję systemu - Android 5.1. W moim przypadku kilkanaście prób instalacji różnych wersji tej aplikacji zakończyło się niepowodzeniem. Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem wersji 4K, która ma Androida 7.1 i tutaj żadnych problemów. Pierwsze pobranie najnowszej wersji z apkmirror zakończone sukcesem - HBO GO (Europe) - Android TV 5.11.6 (210). Wrzuciłem dla ułatwienia na swój serwer. W aplikacji downloader wystarczy wstawić URL: proart.lodz.pl/hbo…apk
 8. Awatar użytkownika Emelsky
  Dla potomnych, zostawię tutaj krótki opis co zrobić, jeśli brakuje Wam miejsca na Firestick. Otóż jest możliwe, podłączenie pendrive lub karty Sd (przez czytnik) i sformatowanie jej jako pamięć wewnętrzną, na której będziemy sobie instalować aplikacje. Można tam też przenieść obecne zainstalowane apki. Ja to zrobiłem z Kodi, które zajmuje sporo miejsca.

  Najlepiej zainstalować sobie Remote Adb Shell.
  Przed połączeniem Adb musimy sprawdzić IP naszego firesticka.
  Poprzez poniższe komendy sformatować pamięć zewnętrzną:
  sm list-disks
  *Tym sprawdzamy podpięte dyski, w odpowiedzi powinniście dostać taki wynik "disk:8,0"
  Potem wklejacie kolejną komendę:
  sm partition disk:8,0 private
  * Pamiętajcie disk:8,0 podmienić na to co Wam wyświetliło wcześniej. Od teraz nowe apki będą instalowane już na karcie sd albo pendrive.

  Jak chcecie przenieść to co już macie to:
  Trzeba wpisać kolejne polecenie:
  mount |grep expand

  Dostaniecie wynik podobny do tego:
  "/dev/block/dm-0 on /mnt/expand/cd326e5e-fd8a-4bd4-8bda-b41ebd2263ec"
  Ten długi numer z myślnikami będzie inny u Was.


  Apki przenosimy poniższą komendą, jak na przykładzie:
  pm move-package org.xbmc.kodi cd326e5e-fd8a-4bd4-8bda-b41ebd2263ec

  Po poprawnej operacji, będziecie widzieć w widoku zainstalowanych aplikacji ikonkę, jak na obrazku
  4215301.jpg
  Dodam też, że w Kodi ostatnio zmieniłem sobie skórkę na Titan Bingie, która jest wzorowana na Netflixie. Wygląda super, po małych konfiguracjach mam taki widok (wtyczka Player oraz NC+Go):
  4215301.jpg4215301.jpg
  Pozdro.

  Edit:
  Na skórce widać, że jeszcze nie wszystko ustawiłem, żeby było idealnie, ale myślę że pokazuje to jak fajnym programem jest Kodi.

  Edit 2:
  Dla tych co mieli problem z instalacją HBO Go, to powiem tylko, że istnieje wtyczka do Kodi. Tak samo do Netflixa. Przy odpowiednich ustawieniach można sobie ustawić to tak, że seriale z HBO Go i Netflixa będą wyświetlane jednym miejscu, jak na powyższym przykładzie z TVN Player. (Edytowano)
 9. Awatar użytkownika Emelsky
  Andaar27/04/2020 16:04

  Ktoś zdołał skonfigurować konto amazonu/fire sticka tak aby domyślna apli …Ktoś zdołał skonfigurować konto amazonu/fire sticka tak aby domyślna aplikacja Prime Videos działała u nas w kraju (error 5505)? Czy lepiej dać sobie spokój i zostać przy aplikacji z nvidia shield którą bodajże @Frog polecił lub Kodi?


  Nie da się tego zrobić, nie ma opcji uruchomić video bezpośrednio z wbudowanej apki. To wynika z tego faktu, że urządzenie Firestick jest przypisane do sklepu Amazona, a takiego w Polsce nie ma (w Polsce robimy zakupy w Niemieckim Amazonie). Z poziomu sklepu dostępny jest kontent zarówno do kupienia jak i subskrypcja PromeVideo, dla Polski niedostępna.
  Natomiast serwis PrimeVideo jest też niezależną usługą również należącą do Amazona i to właśnie tam można założyć subskrypcję dla Polski i dlatego osobna aplikacja działa normalnie.

  Jeśli nie chcesz używać aplikacji z NVIDIA Shield, to można to obejść instalując PrimeVideo na telefonie i wtedy puszczasz film tak jak na Chromecast. Wtedy uruchomi się wbudowana aplikacja bez błędu 5505. W tym rozwiązaniu na samym sticku nic nie trzeba instalować. Jedynie potrzebny jest telefon aby uruchomić video.
 10. Awatar użytkownika Andaar
  dzięki, faktycznie zadziałało po przełączeniu się na francuski amazon z subskrypcją aktywowaną na amazon.com, zobaczymy za miesiąc, gdy aktywuję subskrypcję na amazon.fr.

  W sumie trochę dziwne, że na niemieckim amazonie nie działało, a na francuskim bez problemu (Edytowano)
 11. Awatar użytkownika adamjn
  Dziękuję Panowie za pomoc, na sticku 4K HBO znowu działa z linka Zawsze można na Was liczyć!
 12. Awatar użytkownika eternit
  Amazon zapowiedział nowy soft do Firestick TV. Strach się bać co nie będzie działać.

  aftvnews.com/fir…gn/
 13. Awatar użytkownika cityboy
  Wystarczyło zmienić przeglądarkę i zalogować się (albo wyczyścić cache). Zrobiłem to pierwsze
 14. Awatar użytkownika 76domek_.
  farben03/10/2021 08:22

  Jest, tylko trzeba ją zainstalować przez specjalną apke wg in …Jest, tylko trzeba ją zainstalować przez specjalną apke wg instrukcjiapkplz.net/download-app/pl.tvp.sport.tv


  Ja się pytam o działający HBO go na fire tv stick gen2 (nie 4k). TVP Sport to nie na temat i zaśmiecanie wątku.
 15. Awatar użytkownika sampras
  .Konrad.05/12/2019 12:31

  HBO Go działa też w najnowszej wersji: h …HBO Go działa też w najnowszej wersji: https://www.apkmirror.com/wp-content/themes/APKMirror/download.php?id=842760Co do Playera, to działa tylko wersja Player (Android TV) v. 1.0.32 z 22 listopada 2018. Ja pobrałem przez Aptoide


  Cześć,
  Próbowałem instalować podaną przez Ciebie wersję, niestety mam błąd parsowania pakietu apk. Spotkałeś się z czymś podobnym? Próbowałem i poprzez pobieranie plików apk z poziomu aplikacji Downloader, ale i na PC i transfer przez adb push. Obie próby bez efektu. Poprawnie zainstalował się tylko apk z wersją dla U.S.
  W fire sticku oczywiście umożliwiłem instalację z obcych źródeł, debugowanie USB itd.
 16. Awatar użytkownika .Konrad.
  sampras22/12/2019 22:44

  Cześć,Próbowałem instalować podaną przez Ciebie wersję, niestety mam błąd p …Cześć,Próbowałem instalować podaną przez Ciebie wersję, niestety mam błąd parsowania pakietu apk. Spotkałeś się z czymś podobnym? Próbowałem i poprzez pobieranie plików apk z poziomu aplikacji Downloader, ale i na PC i transfer przez adb push. Obie próby bez efektu. Poprawnie zainstalował się tylko apk z wersją dla U.S. W fire sticku oczywiście umożliwiłem instalację z obcych źródeł, debugowanie USB itd.


  Szczerze mówiąc to nie miałem takiego problemu. Dałem link do dokładnie tej wersji, którą sam mam zainstalowaną i działa w 100% bezproblemowo.
 17. Awatar użytkownika Maronx
  Firestick 4K z de działa na najnowszej aktualizacji. Aktualizowane w sobotę 1.02.
 18. Awatar użytkownika IndyWa
  Autor
  Ropuh04/02/2020 05:34

  To jest ten kwadratowy na kabelku czy prostokątny (takie jak poprzednie …To jest ten kwadratowy na kabelku czy prostokątny (takie jak poprzednie wersje)?


  Prostokątny jest.

  3765274-Cuxk8.jpg (Edytowano)
Awatar użytkownika