Ostrzeżenie najlepszapremka.pl/ netflix hbo

10
sie 21. 2020
Hej. chciałem zwrócić uwagę na nie uczciwe zachowanie najlepszapremka_pl/ sprzedają niby legalnie dostępy na jedno stanowisko. licencja kupiona na jedno stanowisko i po 3 dniach out. można złożyć reklamację ale na stronie widać czy została odczytana reklamacja czy nie. w moim przypadku odczytano po 10 dniach napisano że przepraszają itd. i dalej nic myślę ze to gra na zwłokę i zwykłe wyłudzenie. więc ostrzegam!
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
10 Komentarzy
Dzięki za info.
Napiszę tyle
Zgłoś do NASK - zablokują im i stronę i możliwość zakładania na przyszłość w domenie .pl. >
dns.pl/pol…iom

Zalookam aż z ciekawości co to za sklep.
[Edit]
Tak na szybko:
Opinie z net'u - biznesfinder.pl/wol…tml
1) Brak 'fizycznego' adresu do kontaktu na stronie;
2) wg netu (po nip) adres: 87-731 Wólne Górne 14 (woj. kujawsko-pomorskie) (w regulaminie jest Wólne 14 87-731 Waganiec);
3) za regulaminem: 2. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie po wpłynięciu, maksymalnie w ciągu 48 godzin.
4) domena ma prawie 11 mcy już (czy coś wcześniej tam 'stało' nie chce mi się szukać).
5) Płatność jakimś hotpay.
I najciekawszy pkt regulaminu:
§4 ZWROTY PRODUKTÓW
1. Kupujący, będący konsumentem ma prawo do dokonania zwrotu nabytego produktu w ciągu 14 dni od jego nabycia, chyba, że (...) jest produktem elektronicznym i zwrot na niego nie przysługuje.
Edytowane przez: "eter" sie 21.
@Pepper prośba o dodanie do 'zakazanych domen'
eter21/08/2020 18:15

@Pepper prośba o dodanie do 'zakazanych domen'Dzięki za zawołanie, zablokujemy.
Ja też kupiłam wczoraj dostęp i zero kontaktu, zero wysłania danycvh do logowania itd.masakra.
Nie polecam
Karolina_KPPB21/08/2020 18:51

Ja też kupiłam wczoraj dostęp i zero kontaktu, zero wysłania danycvh do log …Ja też kupiłam wczoraj dostęp i zero kontaktu, zero wysłania danycvh do logowania itd.masakra.Nie polecam


Chucky21/08/2020 17:11

Napiszę tyle


@kiwikrakow - jak kupiliście (i po 3 dniach przestało działać) zgłoście zawiadomienie na najbliższym komisariacie (przyda się zrzut ekranu strony i potwierdzenie przelewu na konto) i przy składaniu zawiadomienia możecie powiedzieć że oszukanych jest więcej.
@kiwikrakow popraw tytuł.. net flix tylko razem Netflix. Obecnie nie widnieje w wynikach wyszukiwania a myślę że poszkodowanych jest więcej lub zaraz może być.
Polecam kupowanie kont na Allegro, zawsze masz gwarancję że w razie jakichkolwiek problemów dostaniesz zwrot.
@kiwikrakow kow proszę podaj mi numer zamówienia sprawdzę to. Jeżeli otrzymałeś/aś odpowiedź to powinieneś dostać również na email nowe dane do logowania, sprawdziłeś/aś czy na pewno nie trafiły do spamu?

@Karolina_KPPB proszę również o podanie numeru zamówienia abym mógł sprawdzić czemu nie dotarł do Ciebie zamówiony przedmiot.

Przedstawię sytuację dlaczego @kiwikrakow może czuć się oszukany. Netflix potrafi od tak wywalić konta bo mają taki mechanizm i po kontakcie z nimi dowiedziałem się, że to ich system wykrył podejrzaną aktywność i anulował członkostwa. Co prawda na naszą odpowiedź czekałeś/aś dłużej niż 48 godzin. W przypadu takich problemów kupujący dostaję od nas konto na dłużej, czyli przy zakupie 30 dni dostaję 30 dni gratis co daję 60 dni. Pozdrawiam i przepraszam
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst