Niestety, ta okazja wygasła 6 minut temu.
-76°
Opublikowano 12 godzin temu

Robot sprzątający HOBOT Legee D7

1 699zł2 459zł-31%
Darmowa z Polska ·
Opublikowane przez
Mysylole
Dołączył w 2024
3
5

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Roboty sprzątające

Znajdź więcej okazji Roboty sprzątające

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

W cenie 1600zł będzie bardzo trudno znaleźć coś lepszego, moim zdaniem mega promka bo poluję ostatnio na to, a kupiłem wczoraj outletowy innej firmy, zamawiam ten w ciemno i tamten oddaję

UWAGA TYLKO DO KOŃCA DNIA Z KODEM

Poniżej opis skrócony od producenta:

HOBOT Legee D7 to robot odkurzająco mopujący, który dzięki nowej technologii Tangless Suction 4w1 odkurza, zamiata, spryskuje podłogę wodą oraz mopuje z naciskiem 600g w jednym czasie. Potężna moc odkurzacza (2700Pa) sprawi, że zapomnisz o sprzątaniu.


Czas pracy [min]:140Czas ładowania akumulatora [min]:350Pojemność zbiornika na kurz [l]:0.5Wysokość [cm]:9.75Poziom hałasu [dB]:62Czujniki:Antykolizyjne, Kamera laserowa, Odległości, Przeciążenia, TOF - wykrywanie ścian i przeszkódFunkcje:Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi, Funkcja mopowania
Media Expert Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika Mac_Ko
    Co w nim takiego dobrego? Patrząc na specyfikację to wolał bym za 1250 kupić dreame l10s pro z większą mocą ssania i obrotowymi mopami.
  2. Awatar użytkownika krzycho
    Słaba moc , a mopowanie ( bez obracających się czy wibrujących talerzy), mija się z celem , jak w starych tego typu odkurzaczach . Moim zdaniem cena nawet i w promocji słaba.