Niestety, ta okazja wygasła 2 minuty temu.
36°
Opublikowano 29 kwietnia 2024

LEFANT M210B robot odkurzający z funkcją mopowania, ultracienki, z mocnym odsysaniem 2000 Pa, Wi-Fi

399,99zł561,35zł-29%
Darmowa dostawa ·
Opublikowane przez
kormar
Dołączył w 2021
2 190
2 536

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Roboty sprzątające

Znajdź więcej okazji Roboty sprzątające

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Inne produkty firmy LEFANT w znacznie obniżonych cenach >>
830100_1.jpg
830100_1.jpg
 • →【Mini-design】 Wbudowany rozmiar korpusu M201B to tylko 28*28*7.6 CM. Dzięki technologii wykrywania postawy całego ciała Freemove 2.0 360 ° może sprzątać w ciasnych miejscach, takich jak stoły jadalne i pod sofami, bez utykania, zwiększając w ten sposób obszar czyszczenia.
 • →【Bateria o długiej żywotności】 Lefant wykorzystuje akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy, który można ładować i rozładowywać 2000 razy bez degradacji baterii. M210B można czyścić przez 100 minut lub 150 ㎡ za każdym razem, gdy jest w pełni naładowany. Gdy bateria jest słaba, automatycznie wraca do bazy ładującej w celu doładowania.
 • →【Brak splątanych włosów】 M210B przyjmuje zaawansowany bezszczotkowy port ssący. Dwustronna szczotka może wyczyścić wszystkie zakamarki domu. Włosy na podłodze zostaną bezpośrednio zassane do dużego pojemnika na kurz o pojemności 500 ml dzięki potężnej sile ssącej 1800 Pa, więc nie ma potrzeby czyszczenia irytujących splątanych włosów tradycyjną szczotką.
 • →【Odkurzacz i mop 2 w 1】 W zestawie 1 ściereczka do mopa wielokrotnego użytku i jednorazowe chusteczki 5. Instalując mopy uzyskasz lepszy efekt czyszczenia. 5 jednorazowych chusteczek można wyrzucić po użyciu, co jest bardzo wygodne. Uwaga: bez zbiornika na wodę.
 • →【Inteligentna aplikacja i sterowanie głosowe】 Obsługa aplikacji Lefant Wifi Link 2,4 GHz do sterowania odkurzaczem robota w celu dostosowania mocy ssania, zaplanowania czasu czyszczenia, trybu czyszczenia itp., Obsługa sterowania głosowego robota Alexa i Asystenta Google, aby rozpocząć lub zatrzymać czyszczenie. Bardzo wygodne.
 • →【Co dostaniesz】 Odkurzacz robota M210B, podstawa ładująca, zasilacz, duże wiadro na kurz 500 ml, 2 filtry HEPA, 4 szczotki boczne, 5 chusteczek jednorazowych, 1 chusteczki wielokrotnego użytku, 1 uchwyt na chusteczki nawilżane, szczotka do czyszczenia robota, instrukcja obsługi.

Specyfikacja
 • Marka: Lefant
 • Nazwa modelu: M210B
 • Rekomendacja powierzchni: Dywan
 • Funkcja specjalna: Mały robot odkurzacz M210B
 • Kolor: Czarny
 • Wymiary produktu: 7,8dł. x 28szer. x 28wys. cm
 • Typ sterownika: Sterowanie APP(2,4 GHz WiFi), Alexa i Google Assistant, sterowanie przyciskiem
 • Dołączone części składowe: Odkurzacz robot Lefant M210B, 1 x podstawa ładująca i 1 x zasilacz sieciowy, 1 x uchwyt na mokre chusteczki i 1 x chusteczki wielokrotnego użytku, 1 x instrukcja obsługi i 1 x szczotka do czyszczenia maszynowego, 2 x filtry HEPA i 4 x szczotki boczne i 5 x jednorazowe chusteczki Pokaż więcej
 • Typ filtru: Wkład
 • Czas pracy akumulatora: 12 Miesiące

Opinie o produkcie
830100-ty3ro.jpg
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika kacper.ciurla
  Ktoś używa go wraz z home assistantem?
 2. Awatar użytkownika Kiss200
  Chyba nikt nie kupuje bo żadnych komentarzy.
 3. Awatar użytkownika Lukaszer
  Ja kupiłem ale czekam z opłaceniem bo komentarze nie zachęcają
 4. Awatar użytkownika Wirkowski
  Te odkurzacze są bez lasera - ja też miałem z tej firmy - całe mapowanie odbywa się mechanicznie i mapa jest opracowywana na podstawie dojeżdżania odkurzacza do ściany czy mebla - jak masz śliską podłogę (u mnie jest parkiet) to przy dobiciu do przeszkody kółka się jeszcze ślizgają i odkurzacz wariuje - jak ktoś chce tani odkurzacz to lepiej za te same pieniądze kupić używany z lidarem. Ja nie polecam tego "badziewia" - tylko się obija i jak macie lakierowane meble to je porysuje zderzakiem. (Edytowano)
Awatar użytkownika