Opublikowano 20 października 2023

dreame l10s ultra vs Roborock Q Revo

Kompletnie zgłupiałem co wybrać. Niby dreame wypada lepiej jednak naczytałem się opinii o problemach i słabym serwisie.
Aktualizacje społecznościowe

15 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Ultor79
  A jakie to problemy trapią Dreame L10s ?
  Jestem zainteresowany tym urządzeniem tyle że w parze ze stacją z wodą i workiem na śmieci.
  Awatar użytkownika cargt3
  Autor
  Wczoraj kupiłem dreame, zobaczymy. Podobno są problemy z zapowietrzanie się przewodu do wody. Jest tutorial jak samemu rozwiązać problem ale nie wszystkim działa. Ludzie narzekają na serwis.
 2. Awatar użytkownika exodus
  Mam od 3 miesięcy Dreame L10s 'bez ultra'. Jestem bardzo zadowolony, a co lepsze - tydzień temu dostał aktualizację softu, która wprowadziła funkcję z tej droższej wersji - robot obraca się i domywa mopem przy krawędziach praktycznie do samej listwy przypodłogowej. To był chyba jedyne czego mi brakowało, a teraz rozwiązali to wrzuceniem nowego firmware'u. generalnie polecam sprzęt
  Awatar użytkownika cargt3
  Autor
  Mam od 3 dni i muszę przyznać że niestety się trochę zawiodłem. Może moje oczekiwania były zbyt wysokie. Zależało mi głównie na mopowaniu bo mój poprzedni słabo sobie z tym radził (Xiaomi mop pro i z tym mam porównanie). W kuchni pomimo ustawień na max-a mopowania zostawia te trudniejsze plamy oraz paprochy, Po 3 dniach widzę ogólnie przeskok technologiczny z Xiaomi mop pro ale oczekiwałem więcej, będę jeszcze testował. Najważniejsze że nie ma z nim żadnych problemów opisywanych na grupach.