Opublikowano 7 dni temu

Jaki robot sprzątający na mokro z górnej półki uwzględniając jakość i serwis.

Chciałbym zakupić robota sprzątającego z tegorocznych modeli Roborock lub Dreame. Niestety mam duże obawy co do jakości produktu, jego usterkowości oraz serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych (dostęp do części). Na zagranicznych forach Dreame ma tragiczne opinie o serwisie i podejściu do klienta. O Roborock nie znlazłem opini, ale... Interesują mnie doświadczenia użytkowników robotów w/w firm w Polsce. Jak każda z nich podchodzi do gwarancji i obsługi? Czy w razie awarii urządzenie wraca nie uszkodzone dodatkowo lub z inną usterką o czym piszą użytkownicy na forach obcojęzycznych? Będę wdzięczny za wszystkie uwagi związane z samym robotem sprzątającym jak i obsługą w okresie gwarancji.PS. Zastanawiam się na nabyciem robota Roborock Qrevo maxV?
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika PeRsEcUtOr
  Jeżeli chodzi o firmę to jak najbardziej Roborock, a opinii o serwisach czy naprawach mało, bowiem mało się ich psuje i raczej jest to marginalny aspekt, a tym bardziej nie ma tutaj mowy o jakiś wadach fabrycznych czy wątpliwości co do materiałów, które są jednak na wysokim poziomie choć zawsze znajdą się marudy, którzy będą narzekali i doszukiwali się tzw. dziury w całym
  Awatar użytkownika Maciek_n4u
  Autor
  Niestety poczytałem o dystrybutorze i serwisie gwarancyjnym Roborocka Jamicon. Ocena ogólna 4,7 jest niestety myląca. Pozytywne opinie dotyczą głównie nowych sprzętów. Natomiast ocena serwisu to głównie 1 gwiazdka na pięć. Odmowa naprawy, obarczanie klienta niewłaściwym użytkowanie, zwrot brudnego i co gorsze mechanicznie uszkodzonego sprzętu, jest na porządku dziennym. Kupując sprzęt za kilka tysięcy należy się domagać właściwej obsługi serwisowej. Tylko jak do tej pory nie znalazłem firmy o takiej renomie.
 2. Awatar użytkownika bartoszek31
  A roomba combo j9+ ? Akurat irobot ma porządny serwis, a ten model to wyższa półka.
  Awatar użytkownika Maciek_n4u
  Autor
  Roombę j7+ mam i działa kilka lat, ale technologicznie ta firma została za Chińczykami daleko w tyle. Do dziś nie stosują Lidara.