Zwrot w empiku zamówienia opłaconego "moimi środkami"

lis 15. 2020
Złożyłem zamówieniu w empiku i część wartości opłaciłem przelewem, a część "moimi środkami", które doładowałem kilkoma ekartami empikowymi. Opóźniają jednak wysyłkę i mam ich powoli dość, więc myślę nad zwrotem. Czy wie ktoś w jakiej formie otrzymam zwrot pieniędzy, jeśli zdecyduję sie zwrócić to zamówienie? Czy to jest "jeden prosty sposób", żeby sobie wypłacać karty z empika, czy zabezpieczyli się przed tym?
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Miki99
  Miki99
  Jeśli dobrze pamiętam to zwrot dostaniesz w tej samej formie. Część kasy np. Na kartę którą płaciłeś, a druga część na konto empik.
  Chyba że zwracasz część produktów to wtedy w pierwszej kolejności zwrot przyjdzie na konto empik.
  Kiedyś o tym czytałem, ale może coś się zmieniło
 2. Awatar użytkownika Kupujebadziewia
  Kupujebadziewia
  Miki9915/11/2020 13:48

  Jeśli dobrze pamiętam to zwrot dostaniesz w tej samej formie. Część kasy np …Jeśli dobrze pamiętam to zwrot dostaniesz w tej samej formie. Część kasy np. Na kartę którą płaciłeś, a druga część na konto empik. Chyba że zwracasz część produktów to wtedy w pierwszej kolejności zwrot przyjdzie na konto empik. Kiedyś o tym czytałem, ale może coś się zmieniło


  Masz rację, nie ma możliwości spieniężenia salda na koncie Empik przez ich stronę i op dostanie zwrot rozdzielony na formy płatności które użył.
 3. Awatar użytkownika Miki99
  Miki99
  milosz.karlik16/11/2020 12:27

  mam problem z tym śmiesznym empikiem doładowałem na konto ponad 90zł i nie …mam problem z tym śmiesznym empikiem doładowałem na konto ponad 90zł i nie mogę kupić danego produktu jakiego chcę


  A kupujesz od empika jako sprzedawcy czy od pośrednika? Bo konto doładowane w empiku nie działa na pośredników
 4. Awatar użytkownika milosz.karlik
  milosz.karlik
  mam problem z tym śmiesznym empikiem doładowałem na konto ponad 90zł i nie mogę kupić danego produktu jakiego chcę
Awatar użytkownika