Xbox series S słuchawki bezprzewodowe lub adapter USB-jack

sie 17. 2023
Witam jak w temacie szukam tanich słuchawek bezprzewodowych mogą być nawet z Ali, jestem niedzielnym graczem i nocnym. Teraz podpinam słuchawki po kabelku do pada ale denerwuje mnie kabel.
Mogą być bez mikrofonu.

Ewentualnie adapter USB - Jack, jak się oczywiście da. Mam bezprzewodowe słuchawki Sony MDR-RF811-RK z bazą ale musiałbym dopiąć je przez Jack do konsoli. A nie wiem czy taki istnieje.

Chyba że zwykłe słuchawki na Bluetooth podejdą.
Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika kotlecior
  kotlecior
  Jeśli słuchawki mają być bezprzewodowo łączone bezpośrednio z Xboxem to muszą być takie obsługujące protokół bezprzewodowy Microsoftu. Nie ma takich słuchawek wiele i w zasadzie żadne nie są tanie. Żadne Bluetooth i inne bezprzewodowe nie będą działać z Xboxem, jakieś kombinacje przez adaptery czy przejściówki to nie jestem pewny ale raczej wątpię. Najtaniej na promocjach za <200pln można dostać Corsair HS75 XB ale mają one swoje poważne mankamenty typu zawieszanie się, zakłócenia - temat do zgłębienia na forum Corsair'a. Drugi w kolejności będzie chyba oficjalny bezprzewodowy headset Microsoftu, widzę że na Neonet jest obecnie na niego promocja za 339pln. Wyjście dla Ciebie to podłączyć te słuchawki bezprzewodowe które masz jackiem do TV - powinien mieć wyjście na słuchawki. Wada taka, że chcąc oglądać TV to chyba za każdym razem będziesz musiał je odpinać.
  Awatar użytkownika broda1725
  broda1725 Autor
  Tak właśnie będą działać te moje słuchawki. W poprzednim tv plazmie Panasonic miałem tak że działał dźwięk z słuchawek i głośników równocześnie.