Słuchawki Soundcore Liberty 4 NC vs Jabra Elite 4 Active

lis 26. 2023
Zastanawiam się pomiędzy tymi dwoma modelami słuchawek bezprzewodowych typu earbuds, bo są w podobnej cenie (około 300 zł). Które mają lepszy dźwięk, mniej problemów, lepiej trzymają się w uchu, bardziej się opłacają itp.? Ktoś może miał jeden z tych modeli i poleci? Albo może ktoś poleci jakieś inne earbudsy w cenie 300 zł lub mniej, które będą lepsze od tych 2 wspomnianych modeli?

Są jeszcze Jabra Elite 4, wersja bez active, pomimo lepszego dźwięku raczej się nie opłacają imo, gdyż mają gorszą baterię i IP rating.
Do tego są jeszcze Soundcore Liberty 4, wersja bez NC, ale są droższe i mają różne bezużyteczne funkcje, imo raczej nie warto.
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Vaali
  Jabra elite 4 posiadam, używam regularnie głównie do treningów na siłowni albo sprzątając. Nie miałem problemu z trzymaniem się w uchu, dźwięk jest ( w takiej cenie) dobry, i bardzo dobrze wytłumianie. Generalnie nie mam do nich zarzutów żadnych poza tym że z czasem case zaczął się lekko "łuszczyć". Jakbym potrzebował kupiłbym jeszcze raz
 2. Awatar użytkownika chris89
  Wczoraj były na MM Jabry 4 Active za 240zł. Przypominają wyglądem mi Edifiery x3, które mam od ok. 3 lat. Postanowiłem zakupić i przetestować.
  Awatar użytkownika przem_st777
  Autor
  Kurde wielka szkoda, jakbym wiedział, że były przecenione wczoraj o tyle, to bym napewno kupił
 3. Awatar użytkownika przem_st777
  Autor
  Podbijam
Awatar użytkownika