Opublikowano 28 listopada 2023

Problem z płatnością na Amazon.fr

Cześć,
Mam problem z autoryzacją płatności kartą na francuskim Amazonie, kontaktowałem się w tej sprawie z bankiem Millennium i dostałem taką odpowiedź:

"na Pana karcie są dwie odrzucone płatności na kwoty ***. Płatności nie udają się z powodu braku zatwierdzenia przez 3D Secure.

Gdy sprzedawca dostosuje swój system do najnowszych ustaleń, wtedy ponownie będzie Pan mógł wykonywać płatności kartą. Proponuję, aby wybrał Pan inną metodę płatności"


Próbowałem też zapłacić revolutem, ale też nie przeszło autoryzacji. Czy ktoś z was też miał ten problem i udało wam się go rozwiązać?
Aktualizacje społecznościowe

12 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika toolpusher
  Problem jest z amazon - nie stosuje Secure 3D które należało wprowadzić w 2020 roku. Jeżeli twój bank nie pozwala przelewów bez 3Dsecure a w wiekszości polskich banków tak jest to nie przejdzie. Mam to samo czy na DE czy FR a konto mam w Alior i to w Euro. Dziady i tyle. Kupuje w Niemieckich sklepach typu Otto, NBB, Mindfactory i nie ma problemu. Właśnie robie standardowy przelew SEPA za zamówienie w Amazon.fr. Oczywiście u Ciebie może być problem z jednorazową kartą tak jak kolega wyżej pisał. (Edytowano)
  Awatar użytkownika Garry8
  Autor
  Na DE mi ostatnio przeszła płatność revolutem bez problemu.
  Jak patrzę FR ma jeszcze metodę płatności z podaniem nr konta, na które oni potem wyślą obciążenie, to spróbuję jeszcze tego.
  Ale musi być jakiś sposób, bo ludzie wrzucają tu okazje z Amazon.fr.
 2. Awatar użytkownika wz643
  Próbowałem też zapłacić revolutem,
  Zwykłą czy jednorazową kartą? Przy jednorazowych może być problem.
  Awatar użytkownika Garry8
  Autor
  Revolutem jednorazową
 3. Awatar użytkownika qqqq
  jednorazowe karty bardzo czesto nie dzialaja, nie wazne z jakiego banku/kraju i czy to platnosc w EU czy USA
 4. Awatar użytkownika Gulises
  Sprubuje dokonać zakupu na FR z karty visa w mBanku i lipa. Na @@DE czy IT problemów brak. Ktoś coś? Pisanie na support o uruchomienie 3d secure coś da?

  Prubowalem też zwykły przelew sepa, dodałem konto ale na koniec chce abym podał saldo karty upominków ej. (Edytowano)
Awatar użytkownika